Horoskop dzienny 17.08.2018: piątek, więc co może się wydarzyć...

Horoskop dzienny 17.08.2018 roku. Sprawdź koniecznie, czy ktos nie knuje za Twoimi plecami, a może warto zaplanować podróż?

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jak zwykle impulsywne Barany będą chciały zobaczyć natychmiastowy efekt swoich szalonych pomysłów. Pamiętaj jednak, że nie wszyscy są tak spontaniczni i dłużej dojrzewają do zmian. Przychylny Ci znak zodiaku to wyrozumiały Rak. Naucz się od niego cierpliwości, bo po południu Ci się przyda.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Koniec tygodnia to dla Byka dobra pora, żeby wyjechać z miasta lub odwiedzić bliskiego Ci Strzelca lub Bliźnięta. Tam uwolnisz się od myśli o swoich kłopotach i odpoczniesz. Bądź jednak ostrożny, bo zwykła rozmowa może przeobrazić się w szkodliwe plotki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Początek dnia będzie udany, dopisze Ci dobry humor i energia. Drugą połowę dnia zepsuje Ci scysja z kimś, kto nie ma tak wygórowanych standardów jak Ty. Bądź wyrozumiały i nie pozwól sobie na niepotrzebne krytykanctwo. Rozmowa z Rakiem pomoże Ci zachować zimną krew i poprawi nastrój.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Zły humor może wynikać z przepracowania.  Niech podłe samopoczucie nie zatrzyma Cię w domu, bo potrzebujesz dziś towarzystwa i ciepła. Sensacyjna wiadomość sprawi, że po nieprzyjemnym poranku sprawy zdecydowanie przyspieszą.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dziś będą musiały śmiało stawić czoła swoim własnym zaniedbaniom z przeszłości. To niełatwe wyzwanie, ale jeśli temu sprostasz zaczniesz zbliżający się weekend okaże się przygodą. Ciekawa podróż lub niezwykłe spotkanie oderwą Cię od codziennej rutyny.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Poranek możecie od razu spisać na straty. Zwątpisz w swoje mocne strony i w panice podejmiesz się zbyt wielu zadań. Twoje rozdrażnienie  nie pozostanie bez wpływu na innych i nie unikniesz kolizji z bliskimi. Jeśli pozwolisz sobie na relaks w miłym towarzystwie, popołudnie okaże się mimo wszystko udane.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Trudno Ci będzie dziś odpuścić drobiazgi, ale pamiętaj, że nie warto szukać dziury w całym. Jeśli ktoś do Ciebie dziś niespodziewanie wpadnie, bądź wyczulony na jego potrzeby. Prawdopodobnie szuka u Ciebie pomocy. Wieczorem jednak zajmij się jedynie swoimi przyjemnościami.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą być dziś rozdrażnione. Irytować Cię będzie szczególnie zarozumiałość i niczym nieuzasadniona pewność siebie.Wystrzegaj się jednak niepotrzebnych scysji. Wizyta w drogerii lub księgarni poprawi Ci humor.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Poczujesz pokusę, żeby zweryfikować względy Twoich przyjaciół. Uważaj, żeby nie przekroczyć cienkiej granicy i nie narzucaj innym swojej woli. Impreza w towarzystwie Koziorożca to gwarancja dobrej zabawy.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzień okaże się udany, chociaż ospały poranek by na to nie wskazywał. Skuś się na szczerą rozmowę a dowiesz się się czegoś, co sprawi, że mocniej zabije Ci serce.  Nie uciekaj przed silnym uczuciem a nowa relacja okaże się dla Ciebie ważniejsza niż się spodziewasz.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie zniechęcaj się, jeśli Twoja propozycja nie znajdzie początkowo uznania wśród przyjaciół. Jesteś dziś bliżej spełnienia swoich pragnień niż kiedykolwiek. Po południu nie zaszkodzi odwiedzić fryzjera i poświęcić czas urodzie. Zakupy w towarzystwie Byka lub Wagi będą na pewno udane.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Poczujesz nieprzepartą chęć wielkich zmian, ale lepiej ogranicz je do nowej fryzury lub nowej sukienki. Ktoś będzie Cię przekonywał do uczestnictwa w ryzykownym projekcie. Zastanów się, czy warto kusić fortunę.

Sprawdź też nasze szersze horoskopy

Więcej o: