Horoskop dzienny 18.08.2018: ten niepozorny dzień to istna karuzela wrażeń

Horoskop dzienny 18.08.2018. Koniecznie sprawdź czego możesz się dziś spodziewać od otaczajączego Cię świata.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Możesz poczuć się dziś niesprawiedliwie potraktowany i stać się podejrzliwy. Barany w związkach muszą uważać na bezpodstawną zazdrość. Pamiętaj, że miłość wymaga pielęgnacji i troski. Poświęć jej dziś swoją uwagę. Jeśli potrzebujesz rady, zwróć się do Wodnika.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Czeka Cię dziś istna karuzela emocji. Decyzje i nastroje będą zmieniać się, jak w kalejdoskopie. Przyjaciele będą od Ciebie oczekiwać, że zachowasz racjonalny osąd sytuacji i będą czekać na Twoją opinię. W wypadku wątpliwości zaufaj Wadze.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Rodzina musi zrozumieć, że potrzebujesz dziś odpoczynku w samotności. Nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności takich jak ulubiona płyta, nowy kryminał, czy relaksująca kąpiel. Jeśli zapragniesz się zabawić, zadzwoń do znajomej Ryby.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przyszedł czas wytłumaczyć się ze swoich nie zawsze rozsądnych wygłupów. Pamiętaj, że nie naprawisz swoich błędów czczymi  obietnicami. Popołudnia nie spędzaj samotnie. Kojąca okaże się obecność Lwa.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Tej soboty najchętniej zostałbyś w domu i urządził sobie maraton ulubionych filmów. Nie wzbraniaj się przed tym planem. Odpoczniesz a trudne decyzje podejmą się same.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

NIe spieszcie się w ten sobotni poranek. Jeśli się uda, zostań w łóżku do południa, nie dbając o domowe obowiązki. Po południu będziesz pełen energii i nabierzesz ochoty na spotkanie z przyjaciółmi lub krótką wycieczkę.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Pozwól sobie na leniwe przedpołudnie. Senny nastrój sprawi, że podjęcie się domowych zadań będzie stratą czasu. Pierwszą połowę dnia spędź przy niespiesznej aromatycznej kawie, nastrojowej muzyce i spokojnej rozmowie a wieczór będzie Twój.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Swoimi osiągnięciami musisz się pochwalić! Twój sukces zasługuje na świętowanie. Będziesz miał szampański nastrój a to gwarancja wspaniałej zabawy. Kto wie, może samotnym Skorpionom poszczęści się dziś w miłości?

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Jeśli trzeba, nie wahaj się bronić swojej prywatności. Masz prawo do odpoczynku, nie troszcz się dziś o sprawy domowe. Nie przejmuj się porannym złym nastrojem, po południu niespodziewane wieści sprawią, że dzień ostatecznie uznasz za udany.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Przyjaciele powracający z wakacyjnych podróży zatęsknią za Tobą. Możesz spodziewać się długich spotkań i sensacyjnych opowieści. Uważnie słuchaj Wodnika, on zdradzi Ci najciekawszy sekret.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Pomimo soboty i wakacji los nie oszczędzi Ci dziś dodatkowych zobowiązań. Pamiętaj, że sam decydujesz o swoim wolnym czasie. Twoją złość poskromi ktoś bardziej doświadczony od Ciebie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Spodziewaj się wesołej, wolnej od zobowiązań soboty. Przechadzka z Lwem lub wspólny obiad z Wagą dodatkowo poprawi Wam humor. Wykorzystaj w pełni przychylną Ci dziś aurę.

Sprawdż koniecznie horoskop na cały tydzień, miesiąc i rok

Więcej o: