Horoskop dzienny 19.08.2018: Nie pierwsza, ale ostatnia niedziela w znaku Lwa.

Horoskop dzienny 19.08.2018: Ziemia jak zawsze okrągła wciąż się kręci wokół słońca, a słońce wraz z nami wiruje w galaktyce w nieograniczoność kosmosu. Jednak nieubłagalność losu nie zawsze jest nieodgadniona.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Potraktuj bałagan w mieszkaniu jako konieczność, bo dzień nie sprzyja pracom domowym. Pomimo ogarniającego Cię niedzielnego lenistwa daj się zaprosić na randkę, bo spotkanie okaże się interesujące. Jeśli nie randka, to spotkanie z przyjacielskim Lwem albo Bliźniętami sprawi, że tę niedzielę będziesz w przyszłości miło wspominać.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bądź ostrożny, bo łatwo Cię będzie dziś wytrącić z równowagi. Szczególnie narażone są relacje rodzinne, bo rozdrażniony Byk potrafi ubóść z impetem, nie oszczędzając nawet najbliższych. Zły humor po południu ulotni się, jakby go nigdy nie było. Jeśli czeka Cię decyzja dotycząca zdrowia, podejmij ją dziś.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Rozwaga nie leży w naturze Bliźniąt, ale dziś wyjątkowo spróbuj zachować zdrowy rozsądek. Baw się dobrze i nie zamykaj się na nowe znajomości. Gdy jednak poczujesz, że ktoś przekracza granicę, śmiało broń swoich racji. Nie wahaj się szukać towarzystwa Wagi.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Ten weekend upłynie pod znakiem wspomnień i rozliczeń. Być może kolejny raz będziecie zmuszeni do wyjaśnień. To trudne, ale jeśli zdasz się na intuicję, skutecznie pozamykasz dawne sprawy. Dzień nie sprzyja spotkaniom towarzyskim, najlepiej nie wchodź dziś nikomu w drogę.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Fortuna przewidziała dziś wspaniały dzień dla osób spod znaku Lwa. Szczególnie udane będzie przedpołudnie. Spotkanie z przyjaciółmi ugruntuje Twoją pewność siebie. Nie porywaj się jednak na rozwiązywanie problemów rodzinnych. Nic dobrego dziś z tego nie wyniknie.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Poczujesz dziś chęć poskromienia coraz bardziej panoszącego się bałaganu. Zechcesz podzielić się energią i przyjść komuś z pomocą. Uważaj jednak, żeby wielkoduszność nie przysłoniła Ci własnych potrzeb. Nie narażaj się na niepotrzebny stres i odpocznij.

PannaPanna informacja prasowa

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Ta letnia niedziele niech upłynie Ci upłynie pod znakiem luksusu. Nie żałuj sobie przyjemności. Zrelaksuj się, żeby nabrać sił przed nadchodzącym tygodniem. Niespodziewana oferta spotkania lub wyjazdu wyda Ci się bardzo atrakcyjna. Jeśli pomysłodawcą będzie Baran, nie namyślaj się ani chwili.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Nie pozwól sobie wejść na głowę i nie zobowiązuj się do niczego ponad Twoje siły. Daj sobie przyzwolenie na lenistwo i beztroskę. Już jutro poniedziałek, zdążysz jeszcze się napracować. Spotkanie z Bykiem lub Panną  sprawi Ci wiele radości.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

W Strzelcach odezwie się dziś zuchwała strona ich natury. Dzień sprzyja odważnym decyzjom i podejmowaniu ryzyka.  Wystrzegaj się jednak brawurowych zachowań na treningu, żeby adrenalina nie przysłoniła Ci rzeczywistych zagrożeń.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Poczujesz dziś chęć wykonania zaległych prac, na które ostatnio nie wystarczało Ci uwagi. Swoje obowiązki będziesz dziś wykonywał z wielką starannością a wręcz drobiazgowością. Koziorożce mogą się dziś poczuć potraktowane niesprawiedliwie i zawiedzione postawą bliskich.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Po porannej mocnej kawie zajmij się sprawami, które nurtują Twoich najbliższych. Pamiętaj, że kompromis to nie zawsze najlepsza droga, a niektóre decyzje wymagają odwagi. Drugą część dnia zainwestuj w siebie i swoją nową pasję.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Okaż dziś troskę rodzinnym relacjom. Będziesz zaskoczony, jak owocna może być szczera rozmowa z domownikami.. Aura sprzyja Rybom w podejmowaniu finansowych decyzji. Nie trzymaj się kurczowo wyznaczonego planu a spędzisz przemiłe popołudnie.