Horoskop dzienny 20.08.2018: co przyniosą poniedziałkowe gwiazdy

Horoskop dzienny 20.08.2018: sprawdź, czy nic nieoczekiwanego nie spadnie ci na głowę i jak na niespodziewane się przygotować.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Niezwykły sen ożywi twórczą naturę Baranów. Dzień sprzyja artystycznym przedsięwzięciom. Kiedy ostatnio miałeś pędzel w ręku albo tańczyłeś do utraty tchu? Nie przejmuj się tym, co mówią inni, zaufaj swojej intuicji i rób to, na co masz ochotę.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Po długim weekendzie przypomnisz sobie o konieczności zadbania o swoją karierę. Dopilnujesz spraw finansowych i zechcesz zweryfikować szanse na awans. Nie szarżuj. Konfrontacja z szefem nie przyniesie Ci żadnego pożytku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Od monotonii w życiu zawodowym wybawi Cię dziś bratnia dusza. Wieczór spędź w muzeum, teatrze lub kinie. To zapewni Ci nie tylko przeżycia artystyczne, ale także spotkanie z kimś wyjątkowym.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Ten poniedziałek w pracy okaże się wyjątkowo szczęśliwy. Bardzo możliwe, że otrzymasz premię, pod warunkiem, że rozmowy w firmie nie potoczą się w stronę Twoich nowych zainteresowań. Trzymaj się blisko Byka albo Strzelca. Ich energia Ci dziś sprzyja.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Twoja dzisiejsza werwa przeczy złej sławie poniedziałków. Obudzisz się z gotowym planem a zaśniesz z kompletem załatwionych spraw. Nawet najbardziej nieprzychylni ludzie skapitulują przed Twoją determinacją. Odpręż się w towarzystwie Raka lub Koziorożca.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesienia)

Panny skierują uwagę na emocje. Pojawi się pokusa, żeby ulec pierwszemu wrażeniu, ale lepiej nie daj się zwieść pozorom. Nie oceniaj ludzi na podstawie sensacyjnych pogłosek. Jeśli chcesz komuś się zwierzyć, zadzwoń do innej Panny.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Leniwy weekend nie nastroił Cię do ciężkiej pracy. Beztroska ostatnich dni emanuje na początek tego tygodnia. Przedłuż sobie wolne jeśli możesz, ale nawet jeśli musisz pojawić się w pracy - i tak zachowasz  wakacyjny spokój. Zelektryzuje Cię dopiero spotkanie z niebywale atrakcyjną osobą.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony, którym urlop się już skończył, zaczną marzyć o przyszłorocznych wycieczkach. Jeśli zaś wciąż cieszysz się wakacjami, wykorzystaj je bez reszty. Możesz liczyć na przychylność losu w sferze uczuć niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku czy liczysz na krótkotrwały letni romans.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce postanowią zadbać o ognisko domowe. Zakrzątną się przy porządkach, pomyślą o nowym wystroju wnętrza, przygotują wyjątkowy posiłek dla bliskich. Możesz poczuć się zawiedziony, jeśli nie uda się spędzić tego wieczoru w wyłącznie rodzinnym gronie. Wizyta Lwa lub Wagi uświetni i tak niezły dzień

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Myśli Koziorożców będą krążyły dziś wokół spraw finansowych. Podejmiesz dziś trafne decyzje związane z domowymi funduszami. Nie poświęcaj jednak temu całego dnia, żeby nie przysporzyć sobie stresu. Wieczór zaplanuj z Panną lub Skorpionem

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Zapomnij dziś o niepotrzebnej skromności. Naturalny wdzięk to Twoja najskuteczniejsza broń. Aura gwarantuje Ci dziś zwycięstwa na wielu frontach - od pomyślnych finansowych pertraktacji, po randkowe triumfy. .

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Możesz przestraszyć się natłoku obowiązków, ale nie daj się wytrącić z równowagi. Pośpiechem nic nie wskórasz. Zatrzymaj się na pogawędkę z sąsiadem. Nawet się nie domyślasz, jak ta rozmowa poprawi Ci humor.

Więcej o: