Rossmann 2+2. Promocja już wystartowała. Kupisz cztery produkty, dwa dostaniesz za darmo

Promocja Rossmann 2+2 jest dobrze znana wszystkim klientom drogerii. Jej nowa odsłona ruszyła 20 sierpnia. Tradycyjnie, kupując cztery wybrane produkty, dwa tańsze dostaniecie gratis.

W sieciach drogerii Rossmann znów ruszyła promocja 2+2. Tym razem akcja odbywa się pod hasłem "Zachowaj energię lata" i potrwa od 20 do 29 sierpnia. Promocją zostało objętych około 1200 produktów m.in. do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci.

Pełną listę "promocyjnych" kosmetyków znajdziecie tutaj. Są to m.in. odżywki i maski do włosów, balsamy i masła do ciała, balsamy do ust czy odżywki do paznokci.

Rossmann 2+2: jakie warunki trzeba spełnić?

Regulamin sierpniowej promocji Rossmann 2+2 nie różni się od tych, które obowiązywały we wcześniejszych edycjach. Aby skorzystać ze zniżek, należy wybrać cztery różne artykuły (muszą mieć inny kod kreskowy) spośród 1200 produktów objętych promocją, a wówczas dwa najtańsze z nich otrzyma się gratis.

Z regulaminu sklepu wynika też, że "warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupu czterech różnych artykułów z wykorzystaniem Wirtualnej Karty Uczestnika Klubu Rossmann". Innymi słowy, trzeba być członkiem Klubu Rossmann i mieć na telefonie aplikację mobilną Rossmann, która jest odpowiednikiem karty członkowskiej.

Dla ułatwienia, produkty objęte promocją będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą oraz logo promocji Rossmann "2+2".

Są popularne, skuteczne i... prześmieszne. Pokazujemy, dwie różne formy bąbelkowej maski

Promocja 2+2 obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz.

Cały regulamin akcji Rossmann 2+2 "Zachowaj energię lata" przeczytacie tutaj

Zobacz też: Gazetka Biedronka od 16.08.2018: modnie do szkoły

ABOUT YOU: Wielkie otwarcie w Warszawie sklepu modowego ON-LINE

Więcej o: