Horoskop dzienny wtorek 21.08.2018: Przygotuj się na niespodzianki

Horoskop dzienny wtorek 21.08.2018: Dla ciebie ten dzień to tajemnica do odkrycia, ale być może nasze losy zapisane są już w gwiazdach. Jeśli chcesz uniknąć niespodzianek, przeczytaj nasz horoskop!

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany narażą się na spięcia, jeśli zbyt poważnie potraktują swoje kaprysy. Z odsieczą może przyjść jednak poczucie humoru. Pogodny nastrój gwarantuje też zawarcie nowych znajomości, które już wkrótce uznasz za wyjątkowo wartościowe.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Poranek możesz z góry spisać na straty. Będziesz ospały i drażliwy. Sam w nie najlepszej formie zbyt surowo osądzisz czyjeś postępowanie. Mimo złego humoru, nie odmawiaj spotkania przyjaciołom, bo jest szansa, że dzięki nim odzyskasz swą zwykłą pogodę ducha.

Perseidy, całkowite zaćmienie księżyca i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w drugiej połowie 2018 roku

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Być może w pierwszej chwili przerazisz się ogromu zadań, ale szybko przekonasz się, że strach ma wielkie oczy. Zaoszczędzony czas poświęć na szczerą rozmowę z bliską osobą. Rozważ porządki w szafie, bo dzień sprzyja udanym zakupom.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

W pracy czeka Cię bezstresowy dzień. Obowiązki szybko będziesz miał z głowy i będziesz mógł oddać się ulubionym rozrywkom. Jeśli uda Ci się namówić Bliźnięta lub Byka na wspólne wyjście, to bez względu na okoliczności wybierzcie się do kina na wieczorny seans.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Czas rozprawić się z kłopotliwymi sprawami, które odwlekasz od tygodnia. Nużące negocjacje i nieprzyjemne rozmowy telefoniczne dadzą Ci popalić. Dopiero po południu chwila relaksu przy ulubionej płycie i z kubkiem mocnej herbaty ukoi zszargane nerwy.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Uznasz, że dla spotkania z Bliźniętami lub Rakiem warto dziś zaniedbać sprawy zawodowe. Niecodzienne tematy i szczere zwierzenia nie pozostaną bez wpływu na Twój światopogląd . Po południu idź na zakupy i przygotuj się na fenomenalną imprezę. 

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Ostatnio nie przykładałeś przesadnej uwagi do spraw zawodowych i dziś przyjdzie Ci ponieść tego konsekwencje. Nie unikniesz zgrzytów w pracy, ale uda się wyjść z nich obronną ręką dzięki spokojnej argumentacji. Wpadniesz na pomysł, który doprowadzisz do skutku dzięki współpracy z bardziej wpływową osobą.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony obudzą się w fatalnym nastroju. Będziesz zdenerwowany i łatwo będzie Cię rozzłościć. Unikaj czynności, do których nie masz cierpliwości. Odprężyć Cię może spacer po lesie w towarzystwie Koziorożca. Nasłuchuj wieści od dawnych znajomych.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Wstaniesz od razu gotowy do działania. Pomyślisz o podroży marzeń i zaczniesz ją planować w najmniejszych szczegółach. Nadmiar energii wykorzystaj na wyczerpujący trening. Podczas rozmów ze współpracownikami albo znajomymi uważajcie na słowa, żeby ktoś, kto czeka na Twoje potknięcie, nie miał powodów do krytyki.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

To kolejny dzień, który sprzyja rozsądnemu planowaniu wydatków i decyzjom finansowym. Poniechaj zamiaru przeprowadzenia trudnej rozmowy, bo nie unikniesz oskarżeń o wścibstwo. Z Lwem możesz dziś się przyjemnie rozerwać, na Skorpiona możesz liczyć w przypadku kłopotów.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Poczujesz dziś chęć na spotkanie towarzyskie. Pomyśl o zorganizowaniu większej imprezy, żeby zobaczyć się ze wszystkimi, z którymi masz ochotę. Koniecznie zaproś Barana i Wagę. Spotkanie będzie udane, ale wystrzegaj się rozmów o zarobkach, bo ktoś może opacznie zrozumieć Twoje intencje.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dziś być przewrażliwione. Nie przejmuj się jednak, jeśli ktoś w żartach wytknie Ci błędy czy niedoskonałości. Zły nastrój minie po południu a wieczorem przyjdzie Ci do głowy gotowa recepta na zaprzątający Ci od dawna głowę problem.

Więcej o: