Horoskop dzienny środa 22.08.2018: Czy słońce i inne gwiazdy są ci przychylne

Horoskop dzienny środa 22.08.2018: Nieznajomość przyszłości szkodzi. Bądź gotowy na radości i trudności, które są ci pisane a unikniesz niepotrzebnych zawirowań

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Obudzisz się pełen animuszu. Wykorzystaj ten zapał na porządki lub inne zaległe sprawy. Nadmiar energii sprawi, że będziesz nerwowy i surowy wobec innych. Stracisz kontrolę nad emocjami, jeśli za bardzo zaangażujesz się w czyjeś przeżycia. Pogodę ducha odzyskasz dzięki Pannie.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

To może być całkiem udany, dzień, o ile nie będziesz szafować obietnicami. Uważaj z żartami, bo nie wszyscy rozumieją Twoje specyficzne poczucie humoru. Środowe popołudnie przeznacz na sprawunki. Jeśli nie wykorzystałeś jeszcze tego lata całego urlopu, dziś koniecznie zaplanuj wyjazd.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Los będzie dziś testował Twoją cierpliwość i rzuci niejedną kłodę pod nogi. Nie trać nerwów na daremne konflikty. Przypomnij sobie, kto z Twoich znajomych jest spod znaku Raka, bo  potrzebujesz rozmowy z kimś rozumiejącym i troskliwym.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Sprawy zawodowe ułożą się dziś po Twojej myśli. Zlecenia, które dziś przyjmiesz, będą lekkie i przyjemne. Schodź jednak z drogi swojemu przełożonemu, bo może być rozdrażniony. Wieczorem zorganizuj spotkanie z Lwem lub Panną, ale uważaj na słowa, gdy rozmowa potoczy się w stronę Waszych wspólnych znajomych.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dziś aura nie sprzyja Lwom w działaniach wymagających ryzyka. Zostań w domu, w  gronie najbliższych. Wolny czas przeznacz na porządki i przygotuj posiłek, który niezawodnie poprawia Ci nastrój.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Z wdziękiem ograsz dziś wszystkie przeciwności związane z pracą, ale w życiu prywatnym zechcesz odpocząć i przeczekać problemy. Spróbuj jednak wykrzesać z siebie jeszcze odrobinę siły i rozprawić się z tymi trudnościami. Wsparciem będą dla Ciebie Baran i Byk. Przy okazji pochwal się im swoimi artystycznymi dokonaniami.

Jak do warszawskich domów trafia czysta woda? Odwiedziliśmy warszawskie 'Filtry'. Fascynująca historia

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

W kontakcie w apodyktycznym szefem nieustępliwością niczego nie wygrasz. Idź na kompromis, jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego starcia. Nie daj się wytrącić z równowagi. Intuicja podpowie Ci, jeśli będziesz musiał podjąć decyzję na własną rękę.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzięki niezachwianej pewności siebie osiągniesz dziś swoje cele. Jeśli jest coś, co Cię martwi lub denerwuje, nie zachowuj tego dla siebie. W razie kłopotów możesz liczyć na radę Barana lub Strzelca.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Uwaga znajomych czy współpracowników nieoczekiwanie skupi się na Tobie. Będą oczekiwać od Ciebie pomysłów, rozwiązań i gotowych recept. Uważaj jednak, żeby nie przyzwyczaić ludzi do swojej dyspozycyjności, bo mogą zechcieć się Tobą wyręczać. Na wieczorny jogging lub partię badmintona w parku zaproś Pannę.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Nowy znajomy urodzony w zimowych miesiącach podda Ci myśl o podróży. Plany kolejnej wakacyjnej przygody skutecznie oderwą Twoją uwagę od nużących i przedłużających się spotkań w firmie. Popołudnie spędź aktywnie, żeby odreagować nudę w pracy.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Osoby spod znaku Wodnika będą dziś przebojowe, ale jednocześnie pragmatyczne. Wyciągniesz wnioski z dawnych błędów, dzięki czemu dzisiejsze trudności pokonasz we wzorowym stylu. Podczas popołudniowej rozmowy nie narażaj się zbyt jawną dezaprobatą wobec czyjegoś postępowania.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dobry moment, żeby pomyśleć o samodoskonaleniu. Pomyśl o nauce nowego języka, tańcu towarzyskim lub innych kursach, dzięki którym się rozwiniesz i wyrwiesz z monotonii codzienności.  Dzień sprzyja Ci również w sprawach uczuciowych. Podejmij inicjatywę! Zaproś partnera na kolację albo umów się na randkę w ciemno.

Zachęcamy do zapoznania się z horoskopem na inne dni, tygodnie, miesiące...

Więcej o: