Horoskop dzienny czwartek 23.08.2018. Sprawdź co dziś może cię czekać

Horoskop dzienny czwartek 23.08.2018: Coraz bliżej weekend, niektórzy mogą się już czuć zmęczeni, inni poczują przypływ energii. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowały dziś dla twojego znaku gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Znajdziesz się dziś w centrum zainteresowania, co bardzo odpowiada Twojemu temperamentowi. Nie nastawiaj się na bezczynność, bo uwaga otoczenia będzie Cię kosztować sporo wysiłku. Dzień sprzyja ważnym decyzjom, na które czekają bliscy lub koledzy w pracy. Masz szansę wykazać się dziś talentem organizacyjnym, ale nie zaszkodzi skonsultować swoich pomysłów z innym Baranem.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Zapragniesz dziś dokonać wielkich rzeczy. Codzienne sprawy będą wydawać Ci się błahostkami niewartymi uwagi. Jednak nawet największe przedsięwzięcia trzeba zacząć od małych kroków. Na początek postaw na trening punktualności i wiarygodności. Swoimi planami podziel się z Panną, nie zważaj na sceptycyzm Skorpiona

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzień sprzyja Ci w sprawach zawodowych. Rano wykażesz się kreatywnością i umiejętnością rozwiązywania problemów. W południe zbierz się na odwagę i zadbaj o wyższe wynagrodzenie. Stanowcza postawa wzbudzi szacunek Twojego szefa.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nie ufaj komuś, kto rzuca słowa na wiatr, szczególnie jeśli jego obietnice dotyczą finansów. Poczujesz się dziś zmęczony codziennymi obowiązkami. Pozwól sobie chwilę oddechu przy plotkach w towarzystwie sympatycznego Skorpiona.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą się dziś miały wyśmienicie. Będą wręcz rozchwytywane! Wzmożone życie towarzyskie da im szansę na poszerzenie kręgu przyjaciół nawet o dotychczasowych sceptyków. Będzie to również dobry dzień na zakup albumów muzycznych lub książek. Pomyślność zapewnią Wam kontakty z Bliźniętami.

Odwiedziliśmy koci szpital. Personel pokazuje nam inkubatory, a w jednym ten mały kotek

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Skieruj uwagę na sprawy związane z domowym budżetem. Podczas załatwiania formalności bądź czujny, żeby uniknąć nieporozumień i wynikających z nich przyszłych problemów. Propozycje towarzyskie, które pojawią się po godzinach pracy nie będą zbyt atrakcyjne. Zyskasz dzięki temu czas tylko dla siebie. Potraktuj go jako okazję do medytacji a odzyskasz spokój ducha.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagom może rano doskwierać nieład w mieszkaniu i mętlik w głowie. Spróbuj zebrać przy mocnej kawie myśli zanim pójdziesz do pracy. Nieuwaga w firmie może Cię kosztować wiele straconych okazji. Szczególnie czujnie nasłuchuj propozycji wyjazdu służbowego.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Jeśli miałeś na dziś wielkie plany, lepiej przełóż je na bardziej sprzyjający dzień. Zmęczenie da Ci się we znaki. Nie wymagaj dziś od siebie tyle, co zwykle. Zwolnij tempo, odpocznij, pozwól sobie na kulinarne przyjemności. Ze swoich zmartwień zwierz się współczującym Rybom.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Czeka Cię ciekawy dzień. Przez natłok myśli i wrażeń trudno Ci będzie się skoncentrować na obowiązkach służbowych. Wyznanie przyjaciela skłoni Cię do refleksji. Nie daj się wciągnąć w spory dotyczące wychowania. Możesz dziś liczyć na przyjaciela spod znaku Lwa.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Aura w dalszym ciągu sprzyja Ci w sprawach związanych z finansami. Ważne negocjacje powiodą się dzięki niezawodnej dziś intuicji. Nerwami ze stali zaimponujesz współpracownikom i przełożonym. Nie drażnij Byka.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niespożyta energia i doskonały nastrój sprawią, że dzień w pracy minie szybko i przyjemnie. Nie pozwól zepsuć sobie popołudnia i przeznacz go na swoje przyjemności. Zadbaj o siebie! Jeśli relaksują Cię zakupy, weź Pannę ze sobą. Jeśli zaś masz ochotę na aktywny wypoczynek, zaproponuj swoje towarzystwo Strzelcowi.  

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Poczujesz się dziś bardzo pewnie i może się zdarzyć, że zachowasz się arogancko  wobec kolegów z pracy lub członka rodziny. Bądź uważny na potrzeby innych ludzi, bo konsekwencje dzisiejszych nieporozumień odezwą się w przyszłości. Po trudnym dniu odświeżające będzie spotkanie z Bliźniętami.

Może cię również zainteresować:

Horoskop na każdy dzień, tydzień, miesiąc...

Więcej o: