Horoskop dzienny piątek 24.08.2018: sprawdź koniecznie co może cię dziś czekać

Horoskop dzienny 24.08.2018: nareszcie piątek. Warto pozamykać ważne sprawy, żeby dni wolne spędzić jak najbardziej beztrosko. Dowiedz się, które plany mają szanse powodzenia, a czego unikać jak ognia.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom trudno będzie się dziś podporządkować. Z czystej przekory obierzesz kurs pod prąd. Kiedy odezwie się w tobie natura buntownika, uważaj, żeby brakiem szacunku nie narazić się nowo poznanej osobie. Zmęczony swoim własnym uporem, wyżal się wyrozumiałemu Rakowi.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą być dziś roztargnione. Przez swoje roztrzepanie może zdarzyć się nieszczęście, więc przed wyjściem z domu, sprawdź, czy wyłączyłeś gaz i zakręciłeś wodę. Łatwo dziś o zgrzyty wynikające z nieporozumień. Odsuń na chwilę od siebie emocje i wyjaśnij spokojnie sprawę a sprawa szybko odejdzie w niepamięć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

W Bliźniętach odezwie się dziś ich natura odkrywcy. Uważaj jednak, żeby próba przeniknięcia cudzych sekretów nie przeobraziła się w zwykłe plotkarstwo. Opinie zostaw dla siebie, żeby uniknąć zjadliwych uwag pod swoim adresem. Jeśli chcesz z siebie zrzucić zmartwienie, możesz zaufać Rybom.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przed końcem tygodnia uporządkuj swoje sprawy finansowe. Zaplanuj wydatki, określ budżet na przyjemności i konieczne sprawunki. Poradź się doświadczonej Panny, jak zainwestować pieniądze. Po godzinach pracy zacznij bez zwłoki weekendowy relaks.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Żeby wykorzystać w pełni wszystkie dobrodziejstwa, które dla Ciebie przewidziały dziś gwiazdy, musisz jedynie uważać, żeby nie narazić się innym swoją wyniosłością.  Zachowaj skromność i naturalność a powiodą się Twoje nawet najbardziej zuchwałe plany.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą snuć wielkie plany. Będą podgorączkowane i niespokojne. Równowagę odnajdziesz dzięki małym przedsięwzięciom, np. uporządkowaniu mieszkania. Dzięki opanowaniu i uważności na szczegóły spełnią się twoje zamiary. W swoje plany wtajemnicz Byka i Ryby, posłużą ci wsparciem i radą w razie potrzeby.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś serdeczne i usłużne. Jeśli w twojej obecności ktoś zostanie niesprawiedliwie potraktowany, nie wahaj się za nim ująć. Możliwe, że twoja postawa wzbudzi kontrowersje, ale nie daj się wytrącić z równowagi i wytrwale podążaj za intuicją, która cię dziś nie zawiedzie.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion wyostrzy się krytyczny zmysł. Żadne uchybienie współpracowników lub podwładnych albo potknięcie członka rodziny nie ujdzie twojej uwadze. Powstrzymaj się jednak od kąśliwych uwag i bądź bardziej wyrozumiały. Niespodziewanie ktoś przypomni sobie o twoich dawnych sukcesach.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Aura sprzyja mądrym decyzjom. Nie umknie to uwadze twoich kolegów z pracy i przyjaciół, którzy będą zwracać się do ciebie po rady. Nie bój się, że zabraknie ci pomysłów, bo dopisze ci niespożyta kreatywność. Najwięcej przyjemności znajdziesz we wspólnych aktywnościach z Lwem.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Nastrój Koziorożców może być dziś chwiejny. Będziesz nieufny i rozdrażniony. Zmienność nastrojów nie pozostanie bez wpływu na relacje z innymi ludźmi i ktoś, kto nie zna cię dobrze, może ci się srodze narazić. Po południu odpocznij w samotności, chyba że wśród najlepszych przyjaciół masz Byka.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nieoczekiwanie uwaga znajomych skupi się na tobie. Możesz stać się tematem plotek a twoje postawy będą komentowane i oceniane. Jeśli będzie trzeba Rak lub Waga wezmą cię w obronę. Twój wrodzony takt i dyplomatyczne umiejętności pomogą ci uniknąć nieporozumień.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W pracy czeka cię niełatwy dzień. Nierzetelność współpracownika cię zirytuje. Pomyśl jednak, że zbliża się weekend i nie daj popsuć sobie humoru. Po południu skieruj uwagę na sprawy związane z formą fizyczną lub ze zdrowiem.

Może was również zainteresować:

Horoskopy na każdy dzień, tydzień,miesiąc i rok

Rowerowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Są szybsi niż karetka

Więcej o: