Horoskop dzienny 25.08.2018: koniecznie i dziś przeczytaj horoskop

Horoskop dzienny 25.08.2018: chcielibyśmy w weekend uwolnić się od wszelkich trosk i zmartwień. Czy los będzie dziś dla ciebie łaskawy? Sprawdź swój dzienny horoskop.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Chociaż zaczął się weekend, pomyślisz o sprawach finansowych. Jeśli czeka cię większy wydatek albo myślisz o zainwestowaniu oszczędności, nie zwlekaj z decyzją. Aura będzie ci sprzyjać w ich realizacji. Nie zmarnuj tej szansy. Swoimi pomysłami podziel się z Lwem.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Żaden Byk nie powinien dziś być sam. Spotkaj się ze znajomymi albo idź na randkę, tym bardziej, że Bykom pisane jest dziś powodzenie. Niech wesoły nastrój nie przysłoni ci smutku kogoś, kto będzie oczekiwał od ciebie otuchy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom będzie dziś trudno zdobyć się na śmiałość, czy to w kwestii ryzykownych przedsięwzięć czy kontaktu z kimś, kogo nie znają. Jeśli jednak zdobędziesz się na odwagę, szybko się przekonasz, że było warto. Przez zbytnią ostrożność możesz stracić wiele niepowtarzalnych szans.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień sprzyja szczególnie tym Rakom, które udzielają się artystycznie. Jeśli nie miałeś do tej pory odwagi się ujawnić ze swoim talentem, dziś koniecznie pokaż się światu. Jest szansa, że twoje umiejętności znajdą szerokie uznanie. Po południu odpocznij lub zabaw się z towarzystwie Lwa. Pod żadnym pozorem nie bierz dodatkowych zleceń.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)


Lwy poczują dziś zew porządkowania swoich spraw i mieszkania. Nie podchodź jednak do tego zbyt ambitnie, bo z przemęczenia staniesz się drażliwy. Rozsierdzony Lew łatwo może zrobić lub powiedzieć coś, czego później będzie żałował. W wszelkimi zgryzotami zwróć się do Koziorożca.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Gwiazdy przewidziały dziś dla Panny satysfakcjonujący, pracowity dzień. Chociaż lato dobiega końca, nie pozwól sobie na dekadencki nastrój. Warto dziś sięgnąć po coś, czego nigdy nie próbowałeś i nauczyć się czegoś nowego. Jeśli potrzebujesz motywującego towarzysza, zadzwoń do Strzelca.

Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą dziś poczuć się poszkodowane. Spróbuj jednak być powściągliwy, mimo że chcesz uzyskać tylko to, co ci się należy. Wybuchami złości dziś nic nie ugrasz. Zrozumienia i współczucia szukaj u Raka.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dopisze dziś kreatywność. Inicjatywa jest po twojej stronie! Twoje plany powiodą się, jeśli nie zbagatelizujesz szczegółów. Być może poznasz kogoś interesującego, ale nie snuj od razu wielkich planów. Zapomnij o troskach, spędzając aktywne popołudnie z Lwem.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Sobotę spędź beztrosko! Unikaj ostatecznych postanowień, poważnych rozmów, rozwiązywania problemów. Dzisiejszych decyzji mógłbyś już wkrótce pożałować. Nie obiecuj niczego ani znajomym, ani sobie. Pozwól więc sobie na pełen relaks.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce spróbują dziś sprzeciwić się swojej pragmatycznej naturze i podjąć niepotrzebne ryzyko. Zastanów się, czy warto kusić los. Sprawy mogą się wymknąć spod kontroli. Swoje wątpliwości skonsultuj ze Strzelcem i Wagą.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Jeśli zdecydujesz się spędzić dzień z najbliższymi, będziesz miał okazję uzmysłowić sobie, że pewne rzeczy rozumiałeś dotąd opacznie. Odważnie staw czoła dawnym nieporozumieniom. Otwartością zyskasz dziś naprawdę wiele. Nic nie stracisz na telefonie do Raka.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby obudzą się w doskonałym nastroju i mają szansę położyć się w jeszcze lepszym. Unikaj jednak scysji, bo ktoś może próbować konfrontować z tobą swoje kontrowersyjne poglądy. Wystrzegaj się nierozważnych wydatków, ale nie oszczędzaj na kawie z przyjaciółmi.

Może cię również zainteresować:

Horoskop na codzień

Więcej o: