Horoskop dzienny niedziela 26.08.2018: sprawdź co niesie dla ciebie i twoich bliskich

Horoskop dzienny 26.08.2018. Lato się kończy i nie ma na to rady. Czy ta ostatnia niedziela spełni nasze wymarzone sny? Przekonaj się, co może cię dziś spotkać, żeby nie umknęła ci żadna szansa.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Ostatnią niedzielę sierpnia spędzisz beztrosko, kojąc nerwy w towarzystwie najlepszych przyjaciół lub rodziny. Może się zdarzyć, że wieczorem narazisz się komuś zbyt awangardowym światopoglądem. Pomyśl zatem dwa razy zanim coś powiesz podczas dyskusji z bardziej zachowawczym charakterem.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Koniec lata wprawi Byki w rzewny nastrój. Odkurz pudełko z pamiątkami, przejrzyj wakacyjne zdjęcia sprzed lat. Zaproś dawnych znajomych na pokaz slajdów i wspomnijcie wasze wspólne najmilsze chwile, szalone przygody i podróże. Sprzyjają ci dziś zodiakalne Lwy i Raki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dziś nie zabraknie uwagi otoczenia. Podejmiesz się dziś nieszablonowych projektów a twoje pomysły rozbawią bliskie ci osoby. Korzystając z wolnego dnia, zaproponuj Baranowi wspólne wyjście na film.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dziś błyskotliwe i przenikliwe. Twoje zainteresowanie może jednak zostać uznane za nietakt i stać się pretekstem do kłótni. Przekonaj się do pomysłu rodzinnej niedzieli, bo spotkanie z krewnymi okaże się wyjątkowo udane.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom nie jest pisane leniwe niedzielne przedpołudnie. Czeka cię praca, której się nie spodziewałeś  albo nieoczekiwani goście postawią cię w roli gospodarza. Bez trudu jednak podołasz dodatkowym zadaniom i dzień okaże się bardzo satysfakcjonujący. Szczególnie jeśli mimo zmęczenia nie odmówisz wieczornego wyjścia z przyjaciółmi

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny niech ostrożnie biorą dziś zakręty, zarówno dosłownie siedząc za kierownicą, jak i te życiowe. Dzień nie sprzyja ci w ryzykownych decyzjach, niecodziennych planach i nowych znajomościach. Niesprzyjającą aurę przekuj w coś dobrego i po prostu odpocznij.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka ciekawy dzień,  o ile nie pozwolą sobie na niedzielne lenistwo. Jeśli pragniesz przygód, wybierz się na spacer, nie zważając na pogodę. Wyostrz zmysły, żeby czerpać z tego dnia jak najwięcej. Dzięki przypadkowo podsłuchanej rozmowie inaczej spojrzysz na trapiący cię problem. W razie kłopotów, wezwij na pomoc Raka.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony na własne życzenie mogą dziś się narazić na utratę sił. Poświęć czas i troskę rodzinie, ale nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków domowych a tym bardziej nikogo nie wyręczaj. Odzyskasz wigor dzięki towarzystwu energicznego Strzelca.

Dlaczego w miarę użytkowania smartfony działają coraz wolniej i jak sobie z tym poradzić

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Czeka cię dzień jakby szyty na miarę twojej energii. Skorzystaj z propozycji wycieczki, randki lub imprezy, bo przysporzą ci one nowych znajomych a nawet zapalczywych fanów. Ktoś nieżyczliwy czeka na twoje potknięcie, więc uważaj na słowa i nie daj się sprowokować. Szczególnie uważnie wystrzegaj się plotek.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom aura sprzyja w miłości, więc nie odmawiaj sobie spotkania z ukochaną osobą albo propozycji randki. Zamknij oczy na bałagan w mieszkaniu lub inne zaległe obowiązki domowe i pozwól sobie na dzień pełen samych przyjemności. Po południu zadbaj o formę, chociaż plażowy sezon już mija.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Poczujesz dziś chęć wyrwania się z domu. Razem z życzliwym Baranem zaplanujcie wycieczkę albo wybierzcie się na spacer. Odpręż się, ale nie zapomnij o delikatności względem serdecznej ci osoby.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zaplanuj dzień szczegółowo i daj sobie na zwykłe czynności więcej czasu niż zazwyczaj potrzebujesz. Pośpiech nie wróży nic dobrego, szczególnie, że możesz czuć się dziś pozbawiony sił. Byle drobiazg może zwarzyć ci humor, więc nieprzyjemne obowiązki odłóż na bardziej sprzyjający dzień.

Może Cię też zainteresować:

Horoskop na inne dni, albo hurtem - na cały miesiąc lub rok

Więcej o: