Horoskop dzienny poniedziałek 27.08.2018 - co szykują dla was słońce i księżyc

Horoskop dzienny poniedziałek 27.08.2018: w poniedziałki zwykle nie spodziewamy się niczego dobrego. Ale kto wie? Los już nieraz cię zaskoczył. Może i tym razem przygotował dla ciebie miłą niespodziankę.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nieufność zdeterminuje cały dzień Baranów. Może się zdarzyć, że uciekniesz się do przewrotnych machinacji, żeby uniknąć wyimaginowanych niebezpieczeństw. Uważaj, żeby nie zranić nikogo bezpodstawnymi oskarżeniami lub zazdrością. Zaufaj Pannie, ale podczas spotkania wystrzegaj się plotkarstwa.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki niech zwrócą uwagę na obowiązki zawodowe, bo w tej sferze szczególnie im sprzyja aura. Realizacja trudnych zadań, na które zwykle brakowało ci wytrwałości przyjdzie dziś z niespodziewaną lekkością. Śmiało podejmuj decyzje związane z finansami, ale wystrzegaj się współpracy z kimś podstępnym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Będziesz dziś zapobiegliwy i przewidujący. Unikniesz poważnych tarapatów, jeśli uwagę skierujesz na detale, które zwykle lekceważysz. Popołudnie sprzyja wyciszeniu. Nie spotykaj się z nikim wbrew sobie. Przychylne ci będą osoby spod znaku Byka lub Panny.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wypij rano dodatkową kawę, bo będziesz musiał wykazać się w pracy przytomnością umysłu. Sprawa, którą się zajmiesz wymaga nieszablonowych rozwiązań. Po południu, pod pretekstem wspólnych zakupów spróbuj wyciągnąć z domu Pannę.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dziś bardziej wrażliwe niż zwykle. Łatwo cię będzie urazić a nawet wzbudzić gniew. Nie schodź z utartego, dobrze znanego szlaku, bo aura nie sprzyja ryzyku ani innowacjom. Po pracy poświęć czas domowym sprawom. Spędź wieczór z rodziną albo zajmij się porządkami.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Wczorajsze smutki i złość ulotnią się a w zamian roztoczy się przed tobą perspektywa wspaniałego dnia. Kłopoty nie znikną, ale będziesz miał odwagę stawić im czoła. Jeśli los zetknie cię z kimś wpływowym, nie zachowuj swoich pomysłów dla siebie. Popołudnie spędź z Bykiem. Kiedy ostatnio byłeś w muzeum?

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi z samego rana przystąpią do działania. Jeszcze przed drugim śniadaniem pozałatwiasz sprawy, z którymi już za długo zwlekałeś. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym. Po powrocie do domu zrobisz zaległe porządki albo pomyślisz o zmianie wystroju wnętrza. Swoje pomysły skonsultuj ze Strzelcem.

Większe usta bez zastrzyków? Wystarczy ten sprytny makijażowy trik

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dopisze ci pewność siebie a to gwarancja pomyślności twoich dzisiejszych planów. Nie afiszuj się jednak zbytnio swoimi dokonaniami, żeby nikogo niepotrzebnie nie urazić. Sukcesy świętuj z życzliwą ci Panną lub Wagą,

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce obudzą się we wspaniałym nastroju. Będziesz gotów nieść pomoc potrzebującym i otuchę stroskanym. Nie bądź łatwowierny, bo ktoś chytry może próbować wykorzystać twoją wielkoduszność. Samotnym Strzelcom gwiazdy wróżą nieoczekiwane spotkanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce doczekały się swojego wielkiego dnia. W trudnej sytuacji dasz dowód taktu, błyskotliwości i zręczności i tym samym zyskasz uznanie otoczenia. Zyskasz status gwiazdy i doradcy. Wieczorem odpocznij w towarzystwie przyjaciół, wśród których czujesz się swobodnie.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie odmawiaj pomocy przyjacielowi w tarapatach ani rady początkującemu, ale zawalcz też o czas dla siebie. Tym bardziej, że twoja szafa pilnie domaga się nowych, jesiennych kreacji.  Na zakupy wybierz się z eleganckim Bykiem lub Koziorożcem.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dziś kreatywne, ale też impulsywne. Pamiętaj, że cierpliwość to jedyna recepta na sukces w twoich dzisiejszych planach. Dobry nastrój sprawi, że na wszystko spojrzysz przychylnym okiem, nawet na zwykle nużące cię obowiązki zawodowe. Być może spotkasz dziś kogoś interesującego spod znaku Bliźniąt lub Wagi.

Sprawdź również:

Horoskop na inne dni albo tygodnie, sprawdź co mówią o tobie gwiazdy

Więcej o: