Kinga Rusin pokazuje naturalną twarz, bez grama makijażu. "On widzi mnie inaczej niż wszyscy"

Kinga Rusin jest doskonałym przykładem na potwierdzenie słów, że zakochana kobieta pięknieje. Na zdjęciach z wakacji pokazuje nie tylko ukochanego, ale też nieumalowaną, naturalną twarz.

Kinga Rusin od miesiąca przebywa na bajkowych wakacjach w Azji. Towarzyszy jej ukochany, Marek Kujawa. Gwiazda TVN bardzo chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami, dzięki czemu jej fani choć trochę mogą podejrzeć, jak doskonale się bawi. 

Zawód prezenterki wymaga częstego pokazywania się w pełnym makijażu, ale na wakacjach Rusin pozwoliła sobie na totalny luz. Opublikowała szereg zdjęć, na którcyh widzimy ją kompletnie "saute". 

"Nieporównywalne z niczym innym". Hel jest piękny, ale takiego go jeszcze nie widzieliście... [TRIP WE DWOJE]

Na jednym ze zdjęć Rusin pozuje w czarnym kostiumie kąpielowym. Piękny, idealnie czysty piasek na plaży, lazurowa woda, stara łódka... ale największą uwagę zwraca naturalna twarz Kini, od której szczęście aż bije.

ZOBACZ TAKŻE: Olga Frycz bez makijażu odpowiada na krytykę swojego wyglądu. "Kobieta zadbana to taka, która dba o swój mózg"

Bez makijażu, bez uczesanych włosów, bez stylistów, bez specjalnego oświetlenia, bez scenografii, bez profesjonalnego aparatu, a mimo wszystko takie zdjęcia lubię najbardziej. Może dlatego, że ten, kto je robi, widzi mnie inaczej niż wszyscy...

- tłumaczy prezenterka, nie kryjąc się ze swoim szczęściem i przy okazji zdradzając, kto jest autorem jej zdjęcia.

 

Fani byli zachwyceni takim naturalnym wydaniem Kingi Rusin i zasypali ją komplementami. Część z nich zwróciła uwagę na rewelacyjny wygląd prezenterki, inni zaś skupili się na tym, jak bardzo pozytywny wpływ ma na nią miłość.

Wyglądasz jak milion dolarów. Piękno naturalne w pełnej okazałości.
Najpiękniej, bo prawdziwie! Kobieta kochająca i kochana.

- zachwycali się obserwujący profil aktorki.

Naturalna, piękna, zdrowa, zakochana i szczęśliwa. Tak pani wygląda na tym zdjęciu. Pozdrowienia dla pani i fotografa.
Jest pani dowodem na to, iż warto czekać na prawdziwą miłość.

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem Kingi Rusin.

Szczęście ma tu twarz Kingi.

Trend no make-up wśród gwiazd

Kinga Rusin jest kolejną gwiazdą, która w ostatnim czasie propaguje trend "no make-up", wrzucając do sieci zdjęcia bez makijażu. Kilka miesięcy temu, znana z mocnego makijażu, Christina Aguilera, zaskoczyła wszystkich, biorąc udział w sesji zdjęciowej dla Paper Magazine, w której pokazała zupełnie nowe oblicze. Piosenkarka pozowała bowiem bez grama podkładu, pudru, sztucznych rzęs oraz szminki. Efekt? Christina Aguilera wyglądała zupełnie jak nie ona.

Piosenkarka wpisała się w coraz mocniej widoczny trend - promowania naturalnej kobiecej urody, w przeciwieństwie do tej wyretuszowanej, znanej z okładek magazynów. Jedną z osób, które go zapoczątkowały, była Alicia Keys (pisaliśmy o tym tutaj: "Nie chcę się już dłużej ukrywać". Alicia Keys rezygnuje z makijażu i ma dla nas naprawdę ważne przesłanie).

 

Polskie gwiazdy też coraz częściej pokazują się bez makijażu. Wśród nich jest między innymi Magda Cielecka, Olga Frycz czy Beata Sadowska.

ZOBACZ TAKŻE: Pokaż prawdziwą twarz. Nie tę wymuskaną i wyretuszowaną - zachęca Beata Sadowska w swojej akcji #jakkazdy

Więcej o: