Horoskop dzienny środa 29.08.2018 - środek tygodnia może się okazać początkiem przygód

Horoskop dzienny środa 29.08.2018: Środek tygodnia może Cię zaskoczyć i wywrócić wszystko do góry nogami. A może możesz spokojnie spoglądać w stronę zbliżającego się weekendu? Sprawdź, co szykują dla Ciebie gwiazdy

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zdaj się na swój wrodzony wdzięk a bez wysiłku uporasz się z dzisiejszymi zadaniami. Dzięki spotkaniu z dzieckiem przypomnisz sobie, co kiedyś sprawiało ci wiele przyjemności. Niespodziewanie pomyślne wieści od rodziny uwieńczą ten i tak całkiem udany dzień.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą podejrzliwe i czujne. Dzięki dociekliwości zdemaskujesz wilka w owczej skórze i zapobiegniesz poważniejszym kłopotom. Po południu jakiś drobiazg ożywi wspomnienia i przypomni historie rodzinne. Możesz dziś liczyć na Koziorożca.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Niespokojna natura Bliźniąt da dziś o sobie znać. Energia będzie cię rozpierać i nie będziesz mógł znaleźć dla siebie miejsca.  Wycieczka w nieznane okolice spełni twoją potrzebę ruchu a niespodziewane spotkanie poskromi pragnienie przygody. Aura sprzyja szczególnie Bliźniętom przebywającym w podróży.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Żeby zasłużyć na wyrazy uznania ze strony kolegów, mocniej niż zwykle zaangażujesz się w obowiązki zawodowe. Po pracy poświęć chwilę na swoje przyjemności: idź na zakupy lub do fryzjera. Zaplanuj rodzinną kolację a potem wspólny seans albo maraton planszówek - czas spędzony z bliskimi zadziała jak balsam na skołatane nerwy.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Aura gwarantuje ci dziś pomyślność, ale zanim podejmiesz się nowych wyzwań, lepiej pozamykaj dawne sprawy. Lwiej potrzebie podziwu otoczenia stanie się dziś zadość a to dzięki twojej fantazji i odwadze. Nie wystawiaj na próbę cierpliwości partnera.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dziś rozmarzone i roztargnione.Możliwe pomyłki w rachunkach, stracony na poszukiwaniu kluczy czas i przegapione zakręty. Zaufaj intuicji. Dzięki niej wyjdziesz bez szwanku ze wszystkich kłopotów.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Będziesz dziś pełen inwencji. W pracy zbierzesz pochwały za niekonwencjonalne pomysły. Zapragniesz też zmian w życiu prywatnym. Zanim jednak podejmiesz nieodwracalne decyzje, spróbuj swoją potrzebę zmiany  zrealizować w salonie fryzjerskim albo w sklepie z meblami.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą dziś poczuć niepokój dotyczący ich pozycji zawodowej. To może być impuls do pozytywnych działań. Pomyśl o rozmowie z szefem o awansie, o kursie doskonalącym albo po prostu zainwestuj w elegancką kreację, w której będziesz czuł się dystyngowanie.

"Wszystko, co naprawdę żyje, musi umrzeć!" Ta przypowieść pokazuje prawdę o życiu

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pomyślna dla Strzelców aura objawi się w serdeczności otoczenia wobec nich. Dzięki życzliwości ludzi uda ci się zrealizować dzisiejsze plany a nawet spełnić marzenia. Urok osobisty cię dziś nie zawiedzie, co szczególnie dobrze wróży Strzelcom poszukującym miłości.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Będziesz dziś bardzo wrażliwy. Łatwo cię będzie urazić lub rozzłościć. Koziorożce będące w związkach niech wystrzegają się bezzasadnej zazdrości. Potrzebujesz dziś więcej czułości i wyrozumiałości niż zwykle. Nie zawiedzie cię przyjaciel spod znaku Byka.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki niech czerpią garściami z wyjątkowo pomyślnej dziś aury. Podnieś stawkę! Nie rozmieniaj się na drobne, bo cokolwiek sobie dziś zaplanujesz, spełni się. Nie zważaj na zawistne spojrzenia dokoła, to zwykła cena sukcesu.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Czeka cię pracowity dzień. Nie trać czasu na wymówki, bo i tak nie zdołasz uniknąć dodatkowych zobowiązań zawodowych. Bliscy też nie pozwolą ci odpocząć i wypomną ci swoje dawne przysługi względem ciebie. Wieczorem jednak zatroszcz się o zdrowie i odpocznij bez względu na okoliczności.

Może cię również zainteresować:

Horoskop na inne dni, a może nawet lata

Więcej o: