Horoskop dzienny czwartek 30.08.2018 - Koniecznie sprawdź co niesie ze sobą nowy dzień

Horoskop dzienny 30.08.2018: Osoby, zdarzenia i nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nie możesz zapobiec temu, co się wydarzy, ale odzyskasz spokój, gdy dowiesz się, na co możesz dziś liczyć.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Pozwól sobie dziś na odpoczynek, bo już niedługo twoje siły zostaną narażone na poważny uszczerbek. Unikaj podejmowania życiowych decyzji i dodatkowych obowiązków. Pomyśl o przyjemnościach. Odwiedź kosmetyczkę lub fryzjera, bo potem możesz nie mieć na to czasu.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Życiowy partner Byka albo jego przyjaciele będą oczekiwali wsparcia, otuchy i pomocy. Pokładana w tobie nadzieja, ożywi opiekuńczą stronę twojej natury a z roli pocieszyciela będziesz czerpał niemałą satysfakcję. Tym bardziej, że zyskasz wdzięczność i powszechne uznanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom od rana będzie towarzyszyć niepokój. Trudno ci będzie zlokalizować źródło zmartwień, więc możesz trochę na oślep podejmować nierozważne decyzje, szczególnie te związane z domem i pracą. Nie rób zbyt nic pochopnie, skonsultuj swoje pomysły z kimś życzliwym.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dopisze dziś inwencja twórcza. Twoi współpracownicy mogą liczyć na nowatorskie rozwiązania a przyjaciele na spontaniczne pomysły. Uznanie otoczenia zyskasz dzięki błyskotliwym uwagom. Samotne Raki niech zdobędą się dziś na śmiałość.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Niektóre Lwy mogą dziś poczuć niepokój związany z pieniędzmi. Jeśli pojawi się szansa dodatkowego zarobku, nie będziesz chciał jej stracić. Niech jednak twoje zmartwienie nie przysłoni ci okazji do dobrej zabawy. Spróbuj znaleźć czas i niewielką chociaż kwotę na odprężające rozrywki.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dziś miały niejedną okazję do poważnych rozważań. Znajomi mogą od ciebie oczekiwać ujawnienia poglądu na pewną sprawę a rodzina - natychmiastowej decyzji. Jeśli martwi cię dawny, niezażegnany wciąż konflikt, dziś koniecznie wyciągnij rękę na zgodę.

Urlop macierzyński krok po kroku

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Rozkojarzonym dziś Wagom mogą zdarzyć się drobne potknięcia czy irytujące pomyłki. Po pracy nic nie planuj a może wizja wolnego wieczoru sprawi, że wykrzesasz odrobinę uwagi podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Jeśli staniesz przed trudnym dylematem, zaufaj intuicji.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Gwiazdy sprzyjają tym Skorpionom, które zdobędą się dziś na otwartość. Przyjmij propozycję wieczornej zabawy. Może się zdarzyć, że zwykle powściągliwym Skorpionom uda się przezwyciężyć nieufność i nawiązać głębszą relację z nowo poznaną osobą.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom nastroje mogą się dziś zmieniać jak w kalejdoskopie. Znajomi i rodzina nie będą mieli dziś z tobą łatwo, więc i ty wysil się na wyrozumiałość wobec nich. Jeśli masz możliwość, weź wolny dzień a zapał do działania zadedykuj rodzinie. Tym bardziej, że ktoś bliski może naprawdę potrzebować twojej pomocy.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Gwiazdy wróżą Koziorożcom przyjemny dzień, pod warunkiem, że nie odmówisz oferty spotkania, wymawiając się zmęczeniem i nadmiarem obowiązków. Szczególnie samotne Koziorożce niech zmuszą się do wyjścia z domu, bo aura sprzyja nowym, interesującym znajomościom. Nie trać czas na zakupy, bo będziesz żałował źle wydanych pieniędzy.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Osoby spod znaku Wodnika mogą być osowiałe a nawet zrezygnowane. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli ci odeprzeć atak chandry. Dodatkowo wieczorną porą podniosą cię na duchu wieści od przyjaciół.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą oczekiwać naprawdę udanego dnia, chociaż gwiazdy nie przewidziały dla ciebie chwil bezczynności. Dzięki wrażliwości na potrzeby innych i swoje, ułożą ci się sprawy osobiste, nawet te, na których już dawno postawiłeś krzyżyk. Nie odmawiaj spotkania w większym gronie, bo masz szansę poznać kogoś ważnego.

Może was też zainteresować:

Horoskop tygodniowy lub roczny dla waszego znaku

Więcej o: