Horoskop dzienny piątek 31.08.2018: Dla gwiazd każdy dzień jest inny, ale czy piątki traktują jakoś zupełnie inaczej

Horoskop dzienny 31.08.2018 - Czy w ostatni piątek wakacji zdołasz odnaleźć w sobie wakacyjną energię? Komu gwiazdy sprzyjają w szalonych piątkowych planach a kto niech lepiej schroni się w bezpiecznych czterech ścianach? Sprawdź swój dzisiejszy horoskop

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą mieć dziś ochoty na życie towarzyskie a tym bardziej na zwierzenia. Nie wystawiaj jednak na próbę swoich przyjaźni, daj się zaprosić na spotkanie. Szczególnie jeśli będzie o nie prosić życzliwa ci Panna.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Na każdym, kogo dziś spotkasz, zrobisz dziś piorunujące wrażenie. Nie zmarnuj tej szansy i załatw wszystkie ważne sprawy, które Ci leżą na sercu a które zależą od życzliwości innych. Wywalcz dla siebie jak najwięcej, korzystając z wyjątkowo pomyślnej aury.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dziś zagadkowo poruszone i czymś nierozpoznawalnym zaniepokojone. Zaraz po wstaniu, zapisz swój sen. Może się już wkrótce okazać pewną wskazówką. Uważaj na słowa, bo roztargniony możesz przypadkiem wyjawić powierzony ci sekret.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki odkryją w sobie dziecięcą radość i beztroskę.Spędzisz dzień pełen przyjemności a zbytkiem dobrego samopoczucia podzielisz się z innymi, świadcząc znajomym drobne przysługi. Unikaj lepiej zakupów, bo możesz dziś mylić kaprysy z prawdziwymi potrzebami.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Na pierwszym planie postawisz dziś wygląd swojego mieszkania. Znajdziesz czas na generalne porządki, zakup nowych tkanin na zasłony a może nawet zaczniesz szukać ekipy remontowej. Wieczorem poświęć uwagę temu, o czym rozmawiają twoi bliscy. Być może dowiesz się czegoś, co cię zaskoczy.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dziś w doskonałym nastroju. Na twojej wielkoduszności skorzysta dziś wiele osób w potrzebie. Świat odwzajemni dobro, które wyświadczysz i sam też zostaniesz dziś obdarowany życzliwością. Wieczór spędź z partnerem albo umów się z kimś, kto od dawna ci się podoba.

Zobacz, jak dobrze zaplanować urlop w 2018 roku i zyskać na tym prawie 2 tygodnie wolnego

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą dziś mieć pokusę, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zastanów się, czy warto mieszać obowiązki zawodowe z uczuciami. Jeśli jednak jesteś zdecydowany na ryzykowną chwilę szaleństwa, nie pozwól się nikomu zniechęcić.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Piątek sprzyja zamykaniu spraw, nad którymi pracowałeś cały tydzień. Będą ci sprzyjać zarówno gwiazdy, jak i serdeczni ludzie. Śmiało więc podejmuj wszystkie wyzwania, jakie los przed tobą postawi, bo jeszcze przed wieczorem zaczniesz świętować beztroski weekend.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień sprzyja autorefleksji. Skieruj uwagę na niezbadane dotąd aspekty twojej natury a może odkryjesz, co najskuteczniej skłania cię do pracy. Wystrzegaj się jednak zbyt drobiazgowej diagnozy , żeby nie popaść w fatalistyczny nastrój.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Wizja zaplanowanego na wieczór interesującego spotkania doda ci skrzydeł w pracy. Twój dobry nastrój nie pozostanie bez wpływu na współpracowników, więc spodziewaj się przyjemnego przedpołudnia. Udany dzień w biurze z kolei sprawi, że piątkowe wyjście z przyjaciółmi może zaowocować ciekawymi projektami zawodowymi.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zechcą zrobić na kimś wrażenie. Nie trać jednak całego dnia na przygotowywanie się do wieczornego spotkania. Zastanów się, czy nie jest więcej wart zachwyt kogoś, komu podobasz się w codziennych jeansach i bez makijażu.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zapragną przedłużyć sobie lato i zaczną marzyć o nieodległej podróży. Tymczasem jednak zaaranżuj wieczorne wyjście ze znajomymi. Należy ci się chwila wytchnienia po długim tygodniu. Zapomnij o problemach a rozwiązania pojawią się same.

Może was również zainteresować:

Horoskop dla was na cały rok

Więcej o: