Horoskop dzienny 01.09.2018 - Niby weekend, ale coś może was zaskoczyć

Horoskop dzienny 01.09.2018: Kalendarz mknie nieprzerwanie naprzód a z każdym dniem los niepostrzeżenie dodaje nam coraz więcej ciężaru do bagażu doświadczeń. Czy dzisiejsza lekcja będzie przyjemna czy też czeka nas raczej trudny egzamin?

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany, które słyną ze swojego uporu będą dziś jeszcze mniej skłonne do kompromisów. Jeśli jesteś w związku, spróbuj iść chociaż na drobne ustępstwa, żeby dla błahostki nie ryzykować kłótni. Jeśli poczujesz, że wzbiera się w tobie złość, weź kilka głębokich oddechów i poniechaj awantury.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Nie stracisz dziś wiary w siebie a kłopoty, komplikacje i dylematy będę cię omijać z daleka. Wzbudzisz w kimś podziw dzięki zuchwałym pomysłom. Spotkanie ze Strzelcem będzie bardzo udane.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czeka cię spokojne przedpołudnie. Możliwe, że to cisza przed burzą, ale nawet największy sztorm przetrwasz dzięki intuicji. Nastrój poprawi ci wieczorny seans w kinie, koniecznie w towarzystwie przyjacielskich Ryb.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Pierwszy dzień weekendu przysporzy ci nieskrępowanej wyobraźni i ułańskiej wręcz fantazji. Możliwy jest dzień pełen zwariowanych pomysłów. Taka szalona wersja ciebie spodoba się komuś, co szczególnie może zainteresować Raki szukające drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują, że lato się kończy i ogarnie je nostalgiczny nastrój. Spotkaj się z kimś, z kim dzielisz najpiękniejsze wspomnienia i okaż swoje oddanie komuś, kogo kochasz. Zakupy odłóż na bardziej sprzyjający dzień. Jeśli chcesz się komuś zwierzyć, spotkaj się z Bykiem

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dobra passa Panien trwa. Na świat będziesz dziś spoglądać przez różowe okulary. Twój optymizm przyciągnie przyjaciół, którzy upadli nieco na duchu. Możliwe, że padniesz ofiarą plotkarza, który ściąga na siebie uwagę przejaskrawionymi opowieściami o innych. W chwilach zwątpienia z pociechą przyjdzie ci Baran

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi niech zdobędą się na śmiałość i głośno mówią o swoich uczuciach i potrzebach. Nie obejdzie się dziś bez pomocy bezinteresownych przyjaciół, najlepiej spod znaku Raka lub Lwa. Nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności. Lekarstwem na przygnębienie może być wizyta w cukiernii lub drogerii.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Od rana wyczekuj wizyty lub telefonu z dobrymi wieściami. Wybierz się na długi spacer w towarzystwie odzyskanego humoru oraz znajomego spod znaku Lwa albo Ryb. Chyba że możesz sobie jeszcze pozwolić na ostatnią wakacyjną podróż. Jeśli tak, od razu zacznij pakować walizki.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które do tej pory nie przepadały za aktywnością fizyczną, zatroszczą się o formę. Być może przekonasz się do regularnych treningów i zdrowej diety. O motywację do ćwiczeń pytaj wysportowanego Lwa. Wszystkie Strzelce zaś gwiazdy zapraszają na przechadzkę w rodzinnym gronie.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą być dziś pewne przychylności nie tylko sprawdzonych przyjaciół, ale też nowo poznanych ludzi. Jeśli są więc rzeczy, na które zwykle brak ci śmiałości, dziś masz niepowtarzalną szansę poddać próbie swój urok osobisty i zdobyć się na pierwszy krok. Wsparciem będzie dla ciebie Wodnik.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki muszą pogodzić dobrą zabawę ze zobowiązaniami, szczególnie tymi zaciągniętymi wobec rodziny. Nie przestaniesz też myśleć o sprawach zawodowych. W tej sferze możliwe rewolucyjne koncepcje.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Osobom spod znaku Ryb ciągle nie mija wakacyjny nastrój. Wybierz się na wycieczkę rowerową do lasu albo partię badmintona w parku. Tę sobotę spędź aktywnie, w doborowym towarzystwie Strzelca lub Raka.

Więcej o: