Horoskop dzienny niedziela 02.09.2018: Jutro niektórzy rozpoczynają rok szkolny, a ty

Horoskop dzienny niedziela 02.09.2018: Sprawdź swój horoskop na ostatnią niedzielę wakacji. Co dziś los przygotował dla ciebie, twojej rodziny i przyjaciół? Sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Możliwe, że kończący się weekend zwarzy ci na moment humor. Nie zabraknie jednak wokół ciebie ludzi, którzy nie pozwolą ci na dłuższą chwilę przygnębienia. Wieczorem będziesz przebierać w propozycjach towarzyskich i zapomnisz o zmartwieniach.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki, zmęczone nadmiarem obowiązków, zdarzeń i emocji zechcą za całe towarzystwo mieć dziś książkę i kubek herbaty. Jeśli jesteś w związku swój samotniczy dziś nastrój spróbuj wynagrodzić bliskiej osobie miłym słowem albo drobnym podarunkiem. Twoje samopoczucie znajdzie zrozumienie jedynie u innego Byka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta, czując na plecach oddech goniącego cię końca lata, będą chciały dziś w pełni wykorzystać każdą wolną chwilę. Spotkaj się z kimś, dla kogo zwykle nie masz czasu, zadzwoń do dawno nie słyszanego przyjaciela. Przed samotnymi Bliźniętami gwiazdy roztoczają perspektywę wyjątkowej wieczornej randki.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Mimo wolnego dnia, Raki zainteresują się swoim stanem finansowym. Zechcesz porównać swoje wynagrodzenie z zarobkami innych i poradzić się kogoś bardziej przedsiębiorczego. Twoje zaciekawienie może jednak zostać uznane za nietakt a zbyt natarczywe pytania - za przejaw zazdrości.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będę dziś w swoim żywiole, a mianowicie - w centrum zainteresowania. Aura postawi cię na podium w każdym biegu, jakiego się dziś podejmiesz. Nie zadzieraj jednak nosa, wieczorem spotkaj się z przyjacielem. Wizyta u Strzelca dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą się dziś poczuć zmęczone rolą filantropa. Jeśli jednak wykrzesasz resztki sił i przyłożysz się obowiązków rodzinnych, najbliżsi odwdzięczą się już wkrótce. Odpręż się w towarzystwie serdecznej Wagi.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Zaplanuj niedzielę staromodnym stylu. Upiecz ciasto z owocami i zaproś sąsiadów albo sam wybierz się z wizytą. Po południu wybierz się do teatru lub muzeum. Zapytaj Koziorożca, czy zechce ci towarzyszyć.

Gwałtowne zmiany w pogodzie dotarły także do Polski. Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy z piorunami?

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skierują uwagę na zaległe obowiązki domowe. Będziesz chciał zaangażować domowników w prace, które zaplanowałeś. Może się jednak zdarzyć, że twój koordynacyjny wysiłek spełznie na niczym i zostaniesz na placu boju sam. Ze mniejszymi i większymi zmartwieniami zwróć się do znajomego spod znaku Ryb.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nadmiar energii przeznaczą na wyręczanie innych ludzi. Możliwe jednak nieporozumienia, jeśli nie upewnisz się, czego naprawdę potrzebują. Wieczór poświęć kulturalnym rozrywkom. Zabaw się na koncercie albo obejrzyj film z bliską ci osobą spod znaku Lwa.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą liczyć na szczęśliwy dzień. Ktoś okaże ci zainteresowanie, a może nawet niekłamany zachwyt. Samotne Koziorożce może trafić dziś strzała Amora. Romantyczne uniesienia niech nie zasłonią ci finansowego ryzyka, które może się dziś skryć w pozornie niewinnych propozycjach czy prośbach znajomych.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niektóre Wodniki mogą próbować poprawić sobie nastrój swoją własną wielkodusznością. Spędzisz więc pracowite przedpołudnie, pomagając w obowiązkach domowych rodzinie czy znajomym w ich kłopotach. Wieczór jednak zarezerwuj dla siebie i swoich przyjemności.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W ostatnią niedzielę wakacji zrelaksuj się w rodzinnym gronie. Pozwól sobie na dłuższą chwilę lenistwa i zadumy nad najważniejszymi kwestiami. Kiedy znudzi ci się bezczynność, poświęć czas na aktywność fizyczną. Wodnik nie odmówi ci dziś swojego towarzystwa.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na każd ydzień, tydzień, rok - dla każdego

Więcej o: