Horoskop dzienny poniedziałek 03.09.2018: sprawdź czego możesz się spodziewać od poniedziałku

Horoskop dzienny poniedziałek 03.09.2018 - gwiazdy nie przewidują pogody, ale mogą sprowadzić na ciebie nastrój jak chmura gradowa, nawałnicę obowiązków albo pogodną, słoneczną aurę. Sprawdź prognozę na pierwszy poniedziałek miesiąca.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Wraz z początkiem tygodnia poczujesz, że wstępują w ciebie nowe siły. Pozytywna energia, którą wyślesz w świat, może wrócić do ciebie w postaci udanej randki. Szczególnie przychylne będą ci osoby spod znaku Byka lub Panny.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą miały ochotę przedłużyć sobie weekend. Jeśli masz możliwość, weź dzień wolny, żeby nadrobić zaległości czytelnicze. Jeśli musisz jednak iść do pracy, nie wychylaj się, bo możesz wpaść w wir poniedziałkowego szaleństwa. W razie kłopotów zasięgnij rady Barana albo Ryb.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Chociaż bliscy będą dziś pomocni i serdeczni, lepiej nie szukaj granic ich wyrozumiałości. Nie podejmuj pochopnych decyzji w kwestii uczuć. Zanim coś postanowisz, poradź się Byka lub Raka.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nadchodzący dzień będzie pełen pokus. Będziesz miał ochotę zwalczyć poniedziałkową chandrę kosztownymi zakupami. Możesz jednak później żałować nierozważnych wydatków. Zanim wejdziesz do sklepu, zadzwoń do bliskiego ci Lwa. Dobre słowo od przyjaciela pocieszy się bardziej niż nowa kreacja.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Pierwszy poniedziałek miesiąca przyniesie ze sobą lawinę obowiązków zawodowych. Nie bierz wszystkiego na siebie. Nie poświęcaj się przede wszystkim dla kogoś, na czyją wdzięczność nie możesz liczyć. Waleczną lwią naturę wykorzystaj po to, żeby odzyskać kontrolę nad swoim czasem. Warto dziś pomyśleć o zdrowiu.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie spoczną dopóki nie odkryją wszystkich tajemnic, które je dziś zaciekawią. Twoi przyjaciele i współpracownicy mogą spodziewać się szczegółowej ankiety, czy to na tematy zawodowe, czy najbardziej osobiste. Nie zamykaj się na nowe znajomości, bo te dziś zawarte wkrótce okażą się użyteczne.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Pomimo, że dzień przyniesie ci mnóstwo niespodziewanych zdarzeń, zachowaj spokój. Gwiazdy wróżą ci beztroski wieczór, więc możesz mieć pewność, że ze wszystkich kłopotów wyjdziesz obronną ręką. Zrób większe zakupy, bo możliwa jest nieoczekiwana wizyta.

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dziś bardziej impulsywne niż zwykle. Poczujesz, że konieczne i bez zwłoki musisz podzielić się swoimi, skądinąd trafnymi, obserwacjami. Zechcesz bez zasięgania opinii zdecydować o czymś ważnym. Zwolnij! Zanim coś postanowisz, poradź się racjonalnie myślących Ryb.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Obudzisz się w doskonałym humorze. Ten nastrój nie minie do końca dnia, pod warunkiem że pochopnie nie weźmiesz na siebie zbyt wielu obowiązków i nie złożysz zbyt trudnych do spełnienia obietnic. Spróbuj znaleźć czas na trening i odpoczynek w rodzinnym gronie.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą mieć trudność z powściągnięciem złości. Odpuść sobie sprawy, na które nie masz wpływu i spróbuj zdobyć się na wyrozumiałość wobec innych. Beztroski czas spędzony z bliskimi to niezawodny sposób na skołatane nerwy, więc nie planuj nic specjalnego na wieczór.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Kreatywnym Wodnikom gwiazdy będą dziś sprzyjały. Nie bój się swoich szalonych pomysłów, bo już niedługo okażą się korzystne. Zachowaj równowagę, nawet jeśli bliscy będą narażać twoją cierpliwość na wielkie próby. Zamiast się złościć, wyżal się Koziorożcowi.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dziś rozdrażnione. Nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni, bo w tym stanie ducha jesteś skłonny do niepotrzebnych kłótni. Po południu wybierz się do kina z Bykiem albo odwiedź Lwa a zły nastrój minie.

Może was również zainteresować:

Horoskop na każdy dzień i dla każdego

Więcej o: