Horoskop dzienny wtorek 04.09.2018 - dzień jakich przed nim miliony, ale nie wiesz czego możesz się spodziewać

Horoskop dzienny wtorek 04.09.2018 - Czy układ planet dziś będzie dla ciebie korzystny? Na co musisz uważać? Na kim możesz polegać? Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zanim spotka cię nieuchronne.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany niech pomyślą o swoim budżecie i zaplanują wydatki, bo gwiazdy sprzyjają ci w sprawach finansowych. W pracy lub w domu zadziwisz kogoś swoją kreatywnością. Poszczęści się dziś tym Baranom, które liczą na nowe, romantyczne znajomości.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą czekać niespodziewane wydatki, więc możesz poczuć niepokój związany z finansami. Warto zainwestować w swoje marzenia. Nie chciałbyś zarabiać na życie, robiąc to, co kochasz? Zrób dziś ku temu pierwszy krok!

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czeka cię satysfakcjonujący zawodowo dzień. W pracy przejmiesz inicjatywę i nie stracisz zapału. Popołudnie może jednak okazać się trudne dla twoich bliskich, bo możesz być zmęczony i rozdrażniony. Spełnij swój mały kaprys a dobry nastrój wróci.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą dziś być porywcze, zarówno w miłości, jak i gniewie. Możliwe kłótnie lub sceny zazdrości. Wieczór przyniesie refleksję. Nie bój się przeprosić za zbyt pochopne słowa. NIezależnie od nastroju możesz dziś liczyć na Koziorożca.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą liczyć na znakomity dzień. Olśnisz wszystkich elegancją i wdziękiem. Znajomi będą prosić cię o radę w kwestii stylu. Możesz też spodziewać się, że kogoś zauroczysz, bo gwiazdy wróżą ci pomyślność w sprawach sercowych.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Determinacja Panien będzie dziś decydująca. Możesz liczyć na pomyślne negocjacje, satysfakcjonujące trudne rozmowy i owocne wizyty w urzędach. Twój zawzięty upór pozwoli ci załatwić wszystkie ważne sprawy. W razie kłopotów, poradź się wojowniczego Skorpiona.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi poczują dziś wdzięczność za dawne przysługi i będą chciały się zrewanżować za okazane im kiedyś serce. Nie odmawiaj dziś spotkania Bliźniętom. Samotne Wagi mogą mieć nadzieję na udaną randkę.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zrobią dziś gruntowny przegląd swoich finansów. Twoi współpracownicy lub podwładni mogą cię dziś ocenić jako bezwzględnego a biznesowi partnerzy jako bezkompromisowego. Wieczór poświęć na szczerą rozmowę z kimś bliskim. Możesz być zaskoczony jego zapatrywaniami na pewną sprawę.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które zwykle lubią być w centrum zainteresowania, powinny dziś skierować uwagę na innych. Posłuchaj rady kogoś bardziej doświadczonego, nie lekceważ opinii przyjaciół, a szczególnie tych spod znaku Ryb. Unikaj jednak dziś tych osób, których zmienność nastrojów cię może tylko zdenerwować.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą być dziś drażliwe i impulsywne. Ktoś może postąpić dziś wbrew twoim zaleceniom czy dobrym radom, ale spróbuj zachować równowagę i nie psuj sobie krwi tym, na co nie masz wpływu. Wieczorem odpręż się w gronie najbliższych.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

To będzie interesujący dzień. Dzięki pomysłowości i fantazji nie zabraknie ci dziś ciekawych zadań, spotkań i projektów. Po południu możliwe konflikty, ale wszystko da się wyjaśnić spokojną rozmową. Rak i Koziorożec będą dla ciebie dziś niezastąpionym wsparciem.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą się dziś poczuć znudzone dotychczasowym zajęciem. Zacznij coś nowego a możliwe, że zaskoczą cię twoje nieodkryte do tej pory predyspozycje. Bądź ostrożny, bo możesz dziś nieopatrznie kogoś urazić. Nie zawiedzie cię dziś bliska osoba spod znaku Wodnika.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na każdy dzleń i hurtem na rok

Więcej o: