Horoskop dzienny środa 05.09.2018 - Czy możesz pozwolić dziś sobie na pełen rozpęd w życiowych sprawach?

Horoskop dzienny środa 05.09.2018: Czy powinieneś ostrożnie stawiać kroki, bo gdzieś w ukryciu czyhają na ciebie pułapki? Sprawdź horoskop dla swojego znaku.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jeśli twoja szafa domaga się porządków albo mieszkanie nowego wystroju - nie czekaj z zakupami, bo dzisiejszy dzień im sprzyja. Wieczorem czeka cię ważne spotkanie: szczerze porozmawiasz z przyjaciółmi, umówisz się na randkę albo zupełnie niespodziewanie natkniesz się na kogoś interesującego.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki obudzą się pełne werwy. Swoją energię masz szansę dziś przekuć w sukces zawodowy. Sumienną pracę zrekompensuj sobie wieczorną przyjemnością. Przejrzyj premiery w kinach. Wspólny seans z Baranem na pewno cię odpręży.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom nic nie wróży dobrego poranka. Wstaniesz zdekoncentrowany i w złym nastroju. Łatwo dziś o drobne pomyłki i niepotrzebne scysje. Pozwól sobie na wolne od zobowiązań popołudnie a wieczorem aura się odmieni. W trudnych chwilach możesz wypłakać się w rękaw bliskim Bliźniętom.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą dziś uważać, żeby nie pomylić okoliczności. W pracy bądź zdecydowany i pewny swoich racji, bo od tego zależy powodzenie twojego projektu. Na randce albo przy kolacji z ukochaną osobą taka taktyka będzie miała odwrotny skutek. Wysłuchaj uważnie bliskiej osoby, żeby nie wydać się zarozumiały.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy śmiało mogą dziś wszystko postawić na jedną kartę, bo gwiazdy im dziś sprzyjają. Samotne Lwy niech zweryfikują, czy rzeczywiście przez żołądek można trafić do serca. Przychylny ci znak zodiaku to Waga.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Możesz mieć pewność, że powiodą się wszystkie twoje dzisiejsze plany. Pomyśl, czy dziś wieczorem nie warto by było spróbować czegoś zupełnie nowego. Być może odkryjesz w sobie kolejny talent i znajdziesz nową pasję. Aura sprzyja też Pannom przebywającym w podróży.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi, którym marzy się leniwy dzień mogą być rozczarowane. Natłok obowiązków zawodowych niech jednak cię nie przestraszy, bo dzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Może się zdarzyć, że będziesz musiał być kategoryczny wobec podwładnych albo współpracowników. W domu jednak nie graj tą kartą, okaż troskę najbliższym.

Bądź widoczny, noś odblaski. Mogą uratować ci życie

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony niech będą dziś ostrożne. Możliwe, że ktoś nieżyczliwy czeka na twoje potknięcie albo nawet je prowokuje. Nie zwierzaj się nikomu ze swoich planów, chyba że naprawdę godnemu zaufania Wodnikowi.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Merkury ręczy za dzień pełen sukcesów, o ile rozsądkiem przezwyciężysz swój zwykle bezkompromisowy temperament. Szczególnie w miłości zachowaj ostrożność, żeby uporem nie zniechęcić drugiej połówki. We wzlotach i upadkach możesz liczyć na przyjaciela spod znaku Ryb.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą dziś naprawdę komuś zawrócić w głowie. Warto odezwać się do kogoś, kto od dawna ci się podoba, bo dziś twój urok osobisty zadziała bezbłędnie. Zwróć uwagę na swój sen, bo być może wkrótce podpowie ci w ważnej sprawie.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie bądź zbyt ambitny, bo nadmiar obowiązków, wyczerpanie i stres to przepis na wieczorne spięcie z najbliższą osobą. Przełóż część obowiązków na bardziej sprzyjający dzień a na to, co możesz, machnij ręką. Przychylny ci będzie Koziorożec.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nabiorą rozpędu w sprawach zawodowych i może się zdarzyć, że nie zauważą, że przekroczyły linię mety. Zadbaj o odpoczynek, pomyśl o zdrowiu. Nie odmawiaj sobie kulinarnych przyjemności. Najmilsze chwile spędzisz dziś ze znajomym spod znaku Raka.

Może was także zainteresować:

Horoskop na inne dni lub opis wpływu księżyca

Więcej o: