Horoskop dzienny czwartek 06.09.2018 - księżyc jeszcze maleje, a temperatura nie. Co słychać u ciebie

Horoskop dzienny czwartek 06.09.2018: Układ ciał niebieskich jest w nadprzyrodzony sposób splątany z twoim losem. Przygotuj się na to, co nieuniknione.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą spodziewać się przychylności spotkanych dziś ludzi. Nie pozostań dłużny i na troskę przyjaciół odpowiedz równą serdecznością. Możesz też dziś liczyć na szczęśliwy przypadek. Rozmowa z Panną lub Rybami ukoronuje ten przyjemny dzień.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dopisze ci dziś pogoda ducha. Dobry, a wręcz żartobliwy nastrój sprawi, że będziesz duszą towarzystwa. Błyskotliwe dziś Byki znajdą się w centrum zainteresowania. Możesz zrobić z tego dobry użytek i skierować uwagę otoczenia na kogoś w potrzebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzień sprzyja zadumie. Możesz dziś bujać w obłokach i być rozkojarzony. Nie trać spokoju, nawet jeśli poczujesz się urażony czyjąś złośliwością albo niesprawiedliwą opinią. Zaufaj bliskiej osobie spod znaku Lwa.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień będzie wyjątkowo pomyślny. Poczujesz przypływ sił i energii. Zarówno w pracy, jak i uczuciach zaufaj intuicji, ona poprowadzi cię właściwą ścieżką. Spędź beztroski wieczór z Baranem albo Wagą.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom niebo wieszczy sukces na wielu polach. Nagle zdobyte uznanie przełożonych albo znajomych skieruje na ciebie także spojrzenia innych, więc nie lekceważ dziś kwestii wyglądu. Możliwa też nowa znajomość, którą uznasz za rokującą.

Członkini Obywateli RP spoliczkowana przez urzędniczkę dolnośląskiego urzędu wojewódzkiego złożyła prywatny akt oskarżenia

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny dziś mogą liczyć na rewanż za swoją niedawną serdeczność i uczynność. Dzięki pomocy przyjaciół uporasz się z obowiązkami, których nadmiar wzbudzi rano twój niepokój. Pomimo natłoku zobowiązań, nie zaniedbaj rodziny lub ukochanej osoby. Popołudniowe plany skonsultuj z nimi.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą być dziś roztargnione lub zamyślone. Na Wagi, które zajmują się sztuką przyjdzie natchnienie związane ze sferą marzeń i przeczuć. Dzień wróży dla Wag w związkach rozkwit uczucia a dla samotnych - ekscytujący flirt.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zechcą okazać oddanie swoim najbliższym. Uważaj jednak, bo twoja troska może zostać opacznie zrozumiana. Twoja pracowitość i pomysłowość spotkają z uznaniem szefa albo kolegów. Warto odezwać się do dawno niewidzianych a przecież życzliwych ci Ryb.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą dziś dostać od losu nieprzyjemną lekcję ustępliwości. Sprawy, które dziś wymkną się spod kontroli, ułożą się w przyszłości, jeśli nie będziesz zawzięty. Gdy poczujesz, że potrzebujesz rady, zwróć się po nią do Raka albo Wodnika.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

To będzie szczęśliwy dzień, pełen sukcesów w miłości i w pracy. Poświęć czas i uwagę rodzinie a zyskasz uznanie i wdzięczność jej członków. Nie zaniedbaj kontaktów z koleżeńską Panną i rezolutnym Skorpionem.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Inspiracją dla twoich dzisiejszych ambicji będą najbardziej przedsiębiorcze osoby znane z mediów. Masz dziś szansę przekuć to pragnienie sukcesu w konkretne projekty, innowacyjne rozwiązania i obiecujące znajomości. Rak lub Skorpion mogą ci dobrze doradzić w trudnej sprawie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie będą dziś skłonne do negocjacji a tym bardziej bezinteresownych ustępstw. Uważaj, żeby złym słowem albo zbyt pochopnie wydaną negatywną opinią nie narazić się komuś, na kim ci zależy. Nie uraź szczególnie Byka ani Skorpiona, bo te znaki są dziś ci przychylne a rozgniewane - mogą ci popsuć szyki.

Może cię też zainteresować:

Horoskopy

Więcej o: