Horoskop dzienny piątek 07.09.2018 - piątek jak piątek, tylko co gwiazdy na to

Horoskop dzienny 07.09.2018: Na pewno jesteś ciekawy, co przyniesie ci ten dzień. Co cię spotka w ten piątek? Horoskop prawdę ci powie.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą dziś tak wylewne jak zwykle. Wiadomość, jaką dziś dostaniesz będziesz chciał zatrzymać dla siebie. Swoim upartym milczeniem możesz zaskoczyć bliskich. Zrozumienie znajdziesz u Skorpiona. W pracy opłaci się pełna mobilizacja sił

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Rodzina i koledzy z pracy mogą dziś na tobie bez reszty polegać. Uważaj jednak na kogoś, kto twoją sumienność i gorliwość zechce wykorzystać w sobie tylko wiadomych celach. Ktoś, kto jest ci życzliwy nie będzie rozczarowany, jeśli asertywnie zawalczysz o czas dla siebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta z wielką energią podejmą się załatwiania ważnych, trudnych spraw. Zbyt rzadko być może ujawniany przywódczy aspekt twojej natury może oburzyć niektórych, ale ostatecznie kategoryczny ton da doskonały efekt a twój wysiłek znajdzie uznanie.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą zatopione w marzeniach o podróży. Może możesz pozwolić sobie na spontaniczny weekendowy wyjazd? Jeśli nie, wybierz się z wizytą do przyjaciela - włóczykija. Jego wakacyjne wspomnienia przynajmniej chwilowo zaspokoją twój apetyt na przygodę.

"Szkoła ma wychowywać patriotów". Jakiej historii uczą się dzieci w podstawówkach?

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy niech uzbroją się w cierpliwość. Spokój ducha przyda się w pracy, bo możliwe, że nawet lubiany zwykle szef albo rutynowe procedury będą cię dziś irytować ponad miarę. Po pracy spotkaj się z nowoczesnym Wodnikiem, bo dzień sprzyja poznawaniu nowinek technicznych.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień będzie pomyślny, jak zwykle wtedy, kiedy ludzie są ci życzliwi. Ten dzień to okazja, żeby wybrać się do urzędu załatwić zaległą sprawę albo wyjaśnić dawne nieporozumienia z przyjacielem. Uwierz w siebie i swoje decyzje, nie poddawaj się opinii innych.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś gotowe wytoczyć najcięższe działa w walce o swoją karierę. Nie spodziewaj się zachwytu ze strony przełożonego, ale wytrwaj mimo wszystko przy swoich postanowieniach, jeśli masz pewność, że są słuszne i korzystne. Rak będzie ci dzielnie sekundował.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dziś niezmordowanie szukać spełnienia swoich wyśrubowanych aspiracji. Nie zawiedzie ci inwencja, więc jest szansa, że twoje pomysły oczarują otoczenie. Wieczorem zrelaksuj się w towarzystwie Byka.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce poczują w końcu zmęczenie. Zaskoczony swoją bezsilnością, możesz być rozdrażniony i niespokojny. W tym stanie ducha łatwo będzie cię wytrącić z równowagi. Nie trać resztek energii na niepotrzebne konflikty, wysil się na wyrozumiałość.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Lepiej ci dziś schodzić z drogi, bo prawdopodobnie nie będziesz dziś skłonny do żadnych kompromisów. Pragnienie zmiany będzie tak intensywne, że pozostaniesz głuchy nawet na rady najbliższych. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, ale spróbuj szczędzić otoczeniu swoich wybuchów złości.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Przyszedł czas rozliczeń, przede wszystkim tych dosłownych. Zadbasz dziś o stan swojego portfela: podliczysz długi i zaplanujesz wydatki. Skoncentrujesz siły na obowiązkach zawodowych. Po południu los postawi cię być może w obliczu zbyt wielu pokus. Zachowaj umiar, to może być test twojej silnej woli.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Pogrążony w zadumie, możesz być rozkojarzony i mało uważny. Możliwe drobne nieporozumienia albo niewielkie zamieszanie wywołane twoją dekoncentracją. Wszystko uda się przed wieczorem wyprostować, jeśli będziesz wobec siebie i innych wyrozumiały. W trudnych chwilach możesz polegać na Byku.

Może cię również zainteresować:

Horoskop w wersji poszerzonej

Więcej o: