Horoskop dzienny sobota 08.09.2018 roku: dobrze się przygotuj na tę sobotę i sprawdź horoskop

Horoskop dzienny 08.09.2018 roku - Kosmiczne intrygi mogą być skierowane przeciwko tobie ale możliwe też przymierze gwiazd z twoim znakiem zodiaku. Nie pozwól, by fortuna postawiła cię przed faktem dokonanym nieświadomego i bezbronnego.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Ta sobota będzie udana pod każdym względem. Szczęście będzie ci sprzyjać! Nie trać entuzjazmu, bo masz szansę wcielić w czyn swoje szalone marzenia i śmiałe pomysły. Także i w uczuciach możesz liczyć na dobrą passę.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Chociaż to sobota, nie licz na słodkie lenistwo. Bez trudu jednak poradzisz sobie z ciężarem dzisiejszych obowiązków dzięki niezwykłemu dziś refleksowi. Możesz poczuć się dziś zagrożony w związku, ale pamiętaj, że spokojną rozmową więcej osiągniesz niż awanturą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Zostaw za sobą troski czy dawne nieporozumienia. Dzień sprzyja ci we wszystkim, co nowe i świeże. Nowi znajomi, odkryte niedawno pasje czy wyjazd w nieznane to dziś wyjątkowo celne strzały. Zaproś Ryby na wieczorne spotkanie.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Pomyśl, czy nie przeznaczyć dnia na wielkie sobotnie porządki. Przy tej pracy możesz się wbrew pozorom zrelaksować a uporządkowana przestrzeń wpłynie na jasność twoich myśli. Przypomnij sobie, czy nikt nie czeka na wieści od ciebie. Sprzyja ci dziś Lew i twoja intuicja.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pociągać dziś będą sentymentalne podróże. Posłuchaj opowieści z dzieciństwa swoich bliskich: dziadków, rodziców a może przyjaciół? Warto też zorganizować wspólny wyjazd w miejsce, z którym wiążą się wspaniałe wspomnienia.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny skorzystają z wolnego dnia, żeby zrobić coś, na co zwykle w tygodniu nie mają czasu. Posprzątasz mieszkanie albo podliczysz rachunki. Nie zapominaj jednak o swoich bliskich. Jeśli mają jakieś plany względem ciebie, nie odmawiaj zbyt pochopnie.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagom nie zabraknie dziś powodów do satysfakcji. Jest szansa, że dzięki twojemu wysiłkowi jakaś zaległa sprawa znajdzie szczęśliwy finał. Nie odmawiaj jednak, jeśli ktoś zaproponuje ci pomoc. Zwróć szczególnie uwagę na dobre rady życzliwych Ryb.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Przywitaj sobotę z należnym jej entuzjazmem! Zacznij ten dzień z uśmiechem a zmartwienia się ulotnią, problemy okażą się nieistotne, przyjaciele wierni a ukochana osoba - bez reszty oddana. Jeśli mimo wszystko będziesz jeszcze potrzebować potwierdzenia sprzyjającej aury, spotkaj się wieczorem z Bykiem.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce staną na głowie, żeby zasłużyć na wdzięczność przyjaciół i znajomych. Pamiętaj jednak o swoich potrzebach. Odpocznij! Jeśli ktoś naprawdę cię potrzebuje, to bardziej mu się przydasz, będąc w pełni sił. Jeśli lubisz wypoczywać aktywnie, zaproś na wspólny trening energicznego Byka.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Z pozytywnym nastawieniem i iście weekendową energią rozprawisz się z zadaniami, które tygodniami być może odwlekałeś. Szczególnej troski wymaga dziś rodzina, skoncentruj się na jej problemach. Na wieczór zaplanuj romantyczną kolację z ukochaną osobą albo daj się umówić na randkę w ciemno.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Myśli Wodników mogą dziś ciągle uciekać w stronę uczuć. Zatęsknisz być może za ukochaną osobą albo niezobowiązujący dotychczas flirt uznasz za coś obiecującego. Może zabraknąć ci uwagi na zwykłe, prozaiczne obowiązki. Nie wahaj się zwierzyć Rybom ze swoich dylematów.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień wolny ci dziś nie posłuży, bo bezczynność wzmoży tylko niepokój o karierę. Możliwe, że twoje zdenerwowanie odbije się na rodzinie, bo będziesz szukał dziury w całym i czepiał się szczegółów. Pozwól najbliższym decydować o sobie. Podziel się troskami z Koziorożcem. Może on podsunie ci jakąś myśl, ale przede wszystkim na pewno pokrzepi cię na duchu.

może zainteresuje cię horoskop na inne terminy

Więcej o: