Horoskop dzienny poniedziałek 10.09.2018: nie możesz się doczekać początku tygodnia? Zacznij od horoskopu

Horoskop dzienny 10.09.2018 - Rozsądek podpowiada nam, żeby w poniedziałki zachować szczególną ostrożność. Nie opieraj się jedynie na tej intuicji, bo może cię minąć wiele niepowtarzalnych szans, jeśli gwiazdy ci mimo wszystko sprzyjają.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Żadne przyziemne sprawy nie oderwą cię dziś od marzeń. Obowiązki zawodowe uznasz za nużące i monotonne. Marzenie o przygodzie ziści się w postaci niebanalnej propozycji na dzisiejszy wieczór. Nie wahaj się, jeśl to Byk lub Rak będą zachęcać cię do wyjścia.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dziś przedsiębiorcze i kreatywne. Nie wszystkie twoje dzisiejsze pomysły są możliwe do spełnienia w tej chwili, ale wkrótce mogą okazać się intratne. Możesz dziś liczyć na wsparcie zodiakalnych Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dziś szukać inspiracji w rozmowach z ciekawymi ludźmi. Wyjdź z domu a na spotkanie koniecznie zaproś Pannę lub Raka. Możliwe, że poznasz kogoś, kto dobrze ci doradzi w sprawach zawodowych.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą zakasać rękawy, bo kosmiczna machina nie przewidziała dziś dla nich chwili wytchnienia. W pracy czekają cię specjalne zadania a i w domu zechcesz kogoś wyręczyć, żeby uniknąć większych szkód. Przychylne ci są dziś szczególnie osoby spod znaku Byka i Lwa.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy z sobie właściwym entuzjazmem i bez chwili namysłu ulegną swoim pomysłom dotyczącym ich przyszłości. Nie strać zapału, kiedy zobaczysz, że piętrzą się trudności. Trudno osiągnąć solidne wyniki w krótkim czasie a pokonywanie trudności leży przecież w twojej naturze.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom przyjdzie w końcu zapłacić za niedawny maraton obowiązków w pracy i w domu. Zemścić się może brak odpoczynku. Nie bierz dziś na siebie żadnych dodatkowych ciężarów. Zrelaksuj się w towarzystwie Barana lub Strzelca.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś ożywione i pełne energii. Warto wykorzystać siły życiowe, żeby pozałatwiać ważne sprawy w urzędach. Tym bardziej, że w pracy nadmiar energii i tak nie pozwoli ci się skupić na rutynowych obowiązkach. Możesz dziś być pewien życzliwości Bliźniąt i Ryb.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Przykładną pracą zasłużysz dziś na pochwałę przełożonego i uznanie wśród kolegów. Pracowity dzień w biurze wynagródź sobie przyjemnym wieczorem. Odwiedź fryzjera, zadbaj o nową kreację i pokaż się światu w towarzystwie eleganckiego Strzelca lub Wodnika.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które zdobędą się dziś na odwagę i ujawnią swoje projekty, nie będą żałowały. Nie dość, że twoje pomysły zyskają poklask, to jeszcze zaczniesz odgrywać rolę eksperta w swojej dziedzinie. Sprzyjającą aurę i przychylność otoczenia przekieruj na konkretne znajomości czy działania, które uznasz za korzystne.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Czar wspomnień uwiedzie Koziorożce i oderwie je od obowiązków. Może gryźć cię sumienie z powodu zaniedbanych spraw, ale nie wyrzucaj sobie niczego. Namysł nad przeszłością może mieć realne skutki w niedalekiej przyszłości. W razie kłopotów Wodnik lub Rak wezmą cię w obronę.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Poniedziałek Wodników okaże się wypełniony pracą, ale też satysfakcjonujący. Otworzy się dziś przed tobą wiele zawodowych możliwości, o ile nowatorskich pomysłów nie zachowasz dla siebie. Powodzenie twoich planów zależy od przychylności innych. Na pewno możesz dziś liczyć na nią ze strony Raka.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom może się poszczęścić w miłości, ale uważaj, żeby nie ulegać bezkrytycznie pierwszemu wrażeniu. Romantyczne tęsknoty sprawią, że w pracy będziesz rozkojarzony. Udawaj przynajmniej, że zajmują cię zawodowe obowiązki, bo możliwe, że przełożony ci się ukradkiem przygląda.

Może zainteresuje cię także:

nasz horoskop na inne dni, albo konkretnie dla ciebie

Więcej o: