Rossmann 2+2. Promocja już wystartowała. Kupisz cztery produkty, dwa dostaniesz za darmo

Promocja Rossmann 2+2 jest już dobrze znana wszystkim klientom drogerii. Jej nowa odsłona ruszyła w poniedziałek, 10 września. Tradycyjnie, kupując cztery wybrane produkty, dwa tańsze dostaniecie gratis.

W sieciach popularnej drogerii Rossmann znów ruszyła promocja 2+2. Tym razem akcja odbywa się pod hasłem "Zacznij dzień z czystą przyjemnością" i potrwa od 10 do 19 września. Promocją zostały objęte takie produkty jak: kosmetyki do higieny jamy ustnej, dezodoranty antyperspiracyjne oraz żele pod prysznic. Pełną listę promocyjnych produktów znajdziecie tutaj.

Rossmann 2+2: jakie warunki trzeba spełnić?

Regulamin wrześniowej promocji Rossmann 2+2 nie różni się od tych, które obowiązywały we wcześniejszych edycjach. Aby skorzystać ze zniżek, należy wybrać cztery różne artykuły (muszą mieć inny kod kreskowy) spośród produktów objętych promocją, a wówczas dwa najtańsze z nich otrzyma się gratis.

Z regulaminu sklepu wynika też, że "warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupu czterech różnych artykułów z wykorzystaniem Wirtualnej Karty Uczestnika Klubu Rossmann". Innymi słowy, trzeba być członkiem Klubu Rossmann i mieć na telefonie aplikację mobilną Rossmann, która jest odpowiednikiem karty członkowskiej.

3 domowe sposoby na to, by twoje okna zawsze lśniły czystością

Dla ułatwienia produkty objęte promocją będą oznaczone specjalną, czerwoną etykietą oraz logo promocji Rossmann 2+2.

Promocja 2+2 obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz.

Cały regulamin akcji Rossmann 2+2, "Zacznij dzień z czystą przyjemnością", przeczytacie tutaj.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: