Horoskop dzienny wtorek, 11.09.2018 roku: kolejny wtorek pod znakiem Panny, ale nigdy ten sam

Horoskop dzienny wtorek 11.09.2018 - komu dziś się poszczęści a komu los będzie kładł kłody pod nogi? Przejrzyj horoskop dla siebie i swoich przyjaciół.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany przypomną sobie przyjaciół z dawnych lat i spróbują odnowić z nimi kontakt. Mogą nurtować cię dziś kwestie natury politycznej. Będziesz nieprzejednanym rozmówcą, jeśli uda ci się kogoś skłonić do dyskusji. Możesz być dziś czuły na krzywdę, która dotyka kogoś w Twoim otoczeniu.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Lubiące porządek i precyzyjnie zaplanowany harmonogram Byki poczują się zagubione, gdy sprawy zaczną im się wymykać spod kontroli. Zmiany mogą prowadzić w dobrym kierunku, ale i tak będziesz zbyt zdenerwowany, żeby podjąć skuteczne negocjacje. Pozwól sobie na chwilę namysłu. Doradzić ci może Panna.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka ciekawy dzień. Nie ominą cię żadne plotki ani służbowe, nawet tajne informacje. Pojawi się ciekawa oferta - być może zawodowa, być może towarzyska. Szczęście ci sprzyja, więc śmiało możesz się skusić na wszystkie, nawet ryzykowne propozycje.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wtorkowa aura skusi Raki do postępowania niejako wbrew swojej naturze i podjęcia się niebezpiecznych działań. Zainteresuje cię czyjś sekret albo sam zechcesz coś ukryć przed światem. Pamiętaj, że tajemnicze osoby wzbudzają ciekawość, czasem niezdrową.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wtorek będzie wypełniony pracą i wszystkim, co dotyczy twojej pozycji zawodowej. Nie dawaj za wygraną, jeśli coś będzie się działo nie po twojej myśli. Możliwe, że za niekorzystnymi zmianami stać będzie zwykłe nieporozumienie i wystarczy cierpliwość, żeby to odkręcić.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom może dziś być trudno odróżnić sen od jawy a prawdę od plotek. Możliwe więc nieporozumienia, szczególnie w związkach. Zweryfikuj to, co usłyszysz, żeby nie skrzywdzić kogoś niesprawiedliwymi oskarżeniami. Przychylny ci będzie zodiakalny Lew.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagom szczęście będzie sprzyjać, szczególnie w miłości. Poszukującym drugiej połówki Wagom może dziś się poszczęścić a te z związkach mogą liczyć na renesans uczucia. Jeśli czeka cię trudna decyzja albo ważna sprawa, której się obawiasz, dziś możesz liczyć na pomyślność.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony niech skierują uwagę na życie rodzinne. Aura nie sprzyja rewolucjom, twój sprzeciw wobec niezrozumiałych obowiązków nie spotka się z ciepłym przyjęciem bliskich. Byk zrozumie twoje troski i żale.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzięki życzliwym ludziom oraz twojej intuicji zrealizujesz dziś z sukcesem wszystkie swoje zamiary. Okaż wdzięczność przyjaciołom, którzy posłużą ci dziś radą i pomocą. Szczególnie uważnie przysłuchuj się opiniom i zaleceniom Koziorożca.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, które wykażą się dziś refleksem mogą dziś liczyć na dzień pełen sukcesów zawodowych. Bądź jednak czujny, żeby wyjątkowe szanse nie przeszły ci koło nosa. Wieczorem odpręż się w towarzystwie sympatycznego Barana.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zabiorą się za porządki w życiu zawodowym. Pomyśl o swoich obowiązkach: które sprawiają ci przyjemność, które przynoszą dochody a których chętnie byś się pozbył. Zanim jednak podejmiesz nieodwołalne decyzje, zapytaj Bliźnięta o opinię.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą liczyć na dobrą passę w życiu zawodowym. Twoje dzisiejsze nowatorskie pomysły przyniosą zyski w niedługim czasie. Najbardziej sprzyjającą dziś Rybom porą dnia będzie przedpołudnie, więc nie odkładaj swoich obowiązków na później. Wieczorem zaproponuj swoje towarzystwo Bykowi.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na astrologiczny miesiąc Panny

Więcej o: