Horoskop dzienny czwartek, 13.09.2018 roku. Sprawdź co niosą przepowiednie dla ciebie

Horoskop dzienny czwartek, 13.09.2018 - Mówi się, że los jest w naszych rękach. Czy na pewno? To się jeszcze dziś okaże.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dziś chłonąć wiedzę. Warto skorzystać z tej okazji i posłuchać Koziorożca, który jest za pan brat z nowinkami technicznymi. Możliwe, że odkryjesz w sobie nowe aspiracje, dotyczące dziedziny, którą do tej pory się nie interesowałeś.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zechcą dziś udowodnić, że ich wkład w pracy jest niezbędny a w rodzinie ich obecność nieodzowna. Obudzi się w tobie społeczny ideowiec. Możliwe, że niepotrzebnie będziesz się upierał się przy swoim zdaniu podczas rodzinnych scysji. Pamiętaj, że spory z bliskimi warto szybko zażegnać, nawet za cenę przyznania komuś racji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dobre, świeże pomysły są na wyciągnięcie ręki. Rusz głową, może uda ci się ułatwić sobie skomplikowane procedury w pracy- szczególnie te związane z techniką. W sferze uczuć bądź ostrożny. Upewnij się, czy to, co chcesz komuś powiedzieć jest prawdą,

Wielka ucieczka okrętów. US Navy ewakuuje swoją największą bazę

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rodzinne Raki mogą się dziś narazić znajomym zbyt szczegółowymi opowieściami o swoim życiu domowym. Jeśli czujesz, że musisz się nimi podzielić, możesz liczyć na zainteresowanie Ryb. Swoje przywiązanie do rodziny wyrazisz poprzez dbałość o wystrój wnętrza. Być może pomyślisz nawet o rewolucyjnych zmianach w tym zakresie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą się dziś zdać na przychylność ludzi, także kolegów z pracy i partnerów w biznesie. To dobra okazja, żeby przeforsować swoje projekty. Samotne Lwy mają szansę spotkać kogoś ciekawego. Wieczorem postaw na towarzystwo Barana.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ogrom energii nie pozwoli ci zatrzymać się w miejscu i skupić tylko na jednej sprawie naraz. Poświęć jednak maksimum uwagi partnerowi, bo wspólnie spędzony czas da ci dziś więcej radości niż cokolwiek innego. Przychylne ci dziś będą zodiakalne Ryby.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Aura sprzyja szczególnie Wagom, które poważnie i ambitnie traktują swoje obowiązki domowe. Ale nawet zwykle niezręczne w kuchni Wagi niech nie boją się dziś kulinarnych wyzwań. Dobre wrażenia sytych domowników gwarantowane.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie unikną pomyłek, bo będą roztragnione, senne i nieco drażliwe. Wszystkie nieporozumienia uda się wyprostować, jeśli dasz się poprowadzić intuicji. Zupełnie nie przejmuj się wagą, ani Wagą - nadchodzi czas pozbycia się problemów z obiema. W razie kłopotów, do Raka możesz iść jak w dym.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą dziś liczyć na szczęście w sprawach służbowych. Gwiazdy obdarzą cię inwencją i odwagą w pracy. Zapamiętaj swoje dzisiejsze pomysły, bo nawet jeśli nie uda się ich zrealizować dziś, to przyszłości mogą okazać się przydatne.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały dziś wielki dar przekonywania. Możesz mieć pewność, że do swoich pomysłów nakłonisz nawet najbardziej nieprzejednane zwykle osoby. Skorpion na pewno będzie ci dziś wiernie dopingował.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Piękny wrzesień zachęci cię do podjęcia kolejnej podróży. Jeśli dłuższy wyjazd nie wchodzi w grę, idź z wizytą do znajomego Barana. Niezależnie od dzisiejszych planów, zachowaj bezpieczny dystans od plotek, bo towarzyska draka wisi w powietrzu.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zbierz wszystkie swoje siły, bo już od rana czeka cię natłok spraw, obowiązków i zadań specjalnych. W rozmowie z przełożonymi wykaż się dyplomacją a możliwe, że ze spotkania wyniesiesz konkretne zyski. Po południu zrelaksuj się w towarzystwie Panny.

Może cię również zainteresować:

Horoskop Gazety dla każdego i na zawsze

Więcej o: