Horoskop dzienny 14.09.2018 roku: musisz sprawdzić horoskop na dziś

Horoskop dzienny 14.09.2018 roku - Czy ci gwiazdy sprzyjają, czy sobie tylko wiadome złości rozładowują na twojej głowie, jedno jest pewne - nie będziesz się dziś nudził .

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany poczują, że koniec tygodnia jest blisko i poczują przypływ sił życiowych. Przed weekendem da ci się zamknąć wiele ważnych spraw. Po pracy pomyśl o treningu albo spacerze z energicznym Skorpionem.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Twoja potrzeba sprawiedliwości nie pozwoli ci dziś pozwolić się oszukać albo pozostawić bez należnej pochwały. Poczucie humoru może cię zawieść, szczególnie jeśli ktoś urazi twoją dumę. Wysoko postawisz poprzeczkę swoim towarzyszom, ale na Skorpionie i tak się nie zawiedziesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zapragną się odwdzięczyć partnerowi za to, że zawsze mogą na nim polegać. Zaproponuj swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. Samotne Bliźnięta też nie będą się nudzić, bo propozycje towarzyskie posypią się wieczorem jak z rękawa.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki ujmą wszystkich swoją galanterią. Możesz być pewien ciekawych zaproszeń na ten piątkowy wieczór. Jeśli będziesz musiał wybierać, przyjmij propozycję Bliźniąt. Podczas spotkań towarzyskich nie daj się wciągnąć w wir plotek, bo możliwe, że ktoś złośliwy sieje wśród was wiatr.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

W pracy możliwe nieporozumienia, bo będziesz rozkojarzony myślą o weekendowych planach. Będzie trzeba je wyjaśnić, ale na szczęście nie brak ci odwagi, żeby stawić czoła własnym błędom. Pamiętaj, że Ryby stoją za Tobą murem.

Deportowana z Polski Ludmiła Kozłowska została wysłuchana. Zobacz jej wystąpienie w Bundestagu

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny, z właściwą sobie elegancją uporają się przed weekendem z zawodowymi i domowymi obowiązkami. Chociaż nie zabraknie ci energii, daj sobie pomóc Koziorożcowi. W miłości dobra passa trwa, nie zepsuj tego czczymi obietnicami.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Ten piątek spodoba się Wagom. Szósty zmysł pomoże ci sprawnie podjąć właściwe decyzje. Dzień nie sprzyja jedynie zakupom, bo pragnienia przerosną możliwości. Będziesz żałował swoich dzisiejszych wydatków, więc zakupy odłóż na jutro a dzisiejsze popołudnie spędź wesoło ze Skorpionem.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony otoczy dziś chwała bohatera. Będziesz waleczny i nieustraszony w potyczkach o swoje przywileje a ofiary nieżyczliwego losu otoczysz rycerską opieką. Po bitewnych trudach odpocznij w towarzystwie Panny.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Gwiazdy wróżą ci dziś kreatywność, odwagę i determinację. To gotowy przepis na sukces w każdym przedsięwzięciu, którego się podejmiesz. Szkoda by było zmarnować tak świetny nastrój. Pomysłem na ten wieczór podziel się z Lwem.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Opanowane i powściągliwe Koziorożce mogą liczyć na pozytywne efekty dzisiejszych biznesowych pertraktacji. Zarówno w pracy, jak i w sytuacjach towarzyskich bądź uważny, żeby szybko zmienić temat, gdy rozmowa potoczy się w stronę twoich sekretów. Dyskrecję Wodnika masz jak w banku.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś wrażliwe. Mogą tobą kierować niejasne przeczucia a marzenia czy wspomnienia oderwą cię od piątkowych pilnych obowiązków. Wieczór spędź u boku ukochanej osoby albo daj się zaprosić na randkę.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Tydzień ciężkiej pracy da o sobie znać. Troskę i specjalne względy znajdziesz u najbliższych. Przed wyjściem na zakupy, zastanów się, co naprawdę jest ci potrzebne, żebyś nie uległ zachętom reklam i sprytnych sprzedawców. Jeśli chcesz w ten piątek zdobyć miasto, daj się namówić na wspólny wieczór z Lwem.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na inne dni lub tygodnie i miesiące

Więcej o: