Horoskop dzienny 15.09.2018 roku - czy będzie to sobota usłana różami

Horoskop dzienny sobota, 15.09.2018: chcielibyśmy, żeby ta sobota dała nam odpocząć po tygodniu ciężkiej pracy, lepiej jednak, zanim zaplanujesz dzień pełen przyjemności, przeczytaj horoskop.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie przestaną marzyć o wakacjach. Może uda ci się zorganizować krótką wycieczkę. W towarzystwie Strzelca i Byka nie będziecie się nudzić. Uważaj na słowa, bo ktoś może źle zrozumieć twoje życzliwe podpowiedzi i oskarżyć cię o wścibstwo.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Uważaj, bo zbyt zaabsorbowany stanem swoich finansów, możesz przegapić okazję na niepowtarzalną zabawę. A aura nie sprzyja dziś lenistwu. Weź kurs na park albo pobliski las i zafunduj sobie zdrową dawkę wysiłku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Tradycję sobotnich porządków chwilowo unieważnij, bo gwiazdy mają dziś dla Bliźniąt zupełnie inne plany. Ta sobota ma być pogodna i beztroska. W wesołej kompanii Barana i Strzelca odwiedź pobliską kawiarnię albo wybierz się na taneczną zabawę.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą mieć dziś nieprzepartą ochotę na zmiany. Skorzystaj z tej motywacji i wybierz się do fryzjera lub na zakupy. Może warto spróbować innego stylu na jesień? Zaprezentuj swoje nowe, jesienne wcielenie Bliźniętom a na pewno usłyszysz szczere słowa podziwu.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy niech nie żałują sobie rano kawy, bo przez rozkojarzenie możesz się nabawić kłopotów. Pamiętaj, że możesz polegać na zaufanych przyjaciołach. Pomoc Wodnika może się okazać wprost nieoceniona.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dziś niezwykle uczynne, ale nie do końca bezinteresowne. Jeśli nie otrzymasz wystarczającej porcji wdzięczności, możesz czuć się rozczarowany. Nie szukaj uznania u osób, których sam nie cenisz. Zaoszczędzony na bezcelowych popisach czas poświęć na miłe spotkanie ze stęsknionymi już za tobą Rybami.

Mieszkańcy czekali na to miejsce od dawna. Muzeum, w którym każda rzecz ma swoją historię

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Nie odrzucaj propozycji Bliźniąt albo Wodnika a w większym towarzystwie zapomnij o nieśmiałości. Wagi zdobędą dziś serca spotkanych ludzi szczerością i naturalnością. Nowi znajomi mogą zatrzymać się w twoim życiu już na stałe.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Poranek może być nerwowy, bo nieprzyjemne myśli o finansach zaprzątną ci głowę. Po południu zły nastrój pryśnie. Gwiazdy przypominają Skorpionom, że miłość wymaga troski a ty sam - spotkania ze sztuką. Możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zabrać ukochaną osobę na randkę do teatru albo galerii.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, jeśli nie będą stanowcze, mogę paść dziś ofiarą swojej wspaniałomyślności. Bądź asertywny, bo twoje zdrowie domaga się uwagi. Na dobry początek spróbuj odpoczynku. Tej inwestycji nie pożałujesz.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą nie mieć dziś ochoty na sobotnie rozrywki poza domem. Najchętniej zawinąłbyś się w koc i bez pośpiechu poczytał dobry kryminał albo gazety, na które zwykle nie masz czasu. Walka z jesienną chandrą wymaga odpowiedniego oręża - kawałek ciasta może okazać się skuteczny.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzięki niespożytej energii uda ci się pogodzić obowiązki rodzinne i towarzyskie. Wesołe i błyskotliwe Wagi będą dziś niezastąpionymi towarzyszami zabaw, więc będziesz przebierać w zaproszeniach. Możesz liczyć na przychylność wszystkich spotkanych ludzi, ale wśród nich wyróżnij Lwa lub Strzelca.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Poczujesz sobotni przypływ energii i wykorzystasz ją bez reszty. Znajomi mogą mieć pokusę, żeby uczynić z niej użytek i uczynić cię koordynatorem wspólnych weekendowych zabaw lub wycieczek. Nie bądź zbyt wymagający wobec tych, którym siły dziś nie dopisują.

pewnie zaintersuje cię też:

Horoskop na każdy dzień i tydzień, dla każdego znaku

Więcej o: