Horoskop dzienny 16.09.2018: sprawdź czego możesz się dziś spodziewać

Horoskop dzienny 16.09.2018 roku - jedni mogą dziś liczyć na pełnię szczęścia, inni muszą ze świecą szukać najmniejszych nawet radości. Korzystajmy jednak z tego, co nam przynosi ta niedziela, bo nie wiemy, czy już jutro niebo nie spadnie nam na głowy.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany, które wciąż czekają na swoją zawodową wielką szansę, niech nie odmawiają propozycji towarzyskich. Nowe znajomości mogą okazać się inspirujące. Szczególnie ożywcze może być spotkanie z przedsiębiorczymi Bliźniętami.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki, które wśród znaków zodiaku uchodzą za koneserów piękna, będą dziś szczególnie spragnione estetycznych wrażeń. Co stoi na przeszkodzie niedzielnej wizycie w galerii? Po południu zrelaksuj się. W towarzystwie innego Byka możesz być naprawdę sobą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Twojemu urokowi nie będzie się dziś można oprzeć. Możesz pozwolić sobie na więcej niż zwykle, bo ludzie będą wobec ciebie wyrozumiali. Wykorzystaj tę przychylność i wyciągnij rękę na zgodę nawet do najbardziej nieprzejednanego do tej pory wroga.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Podziel się swoimi zmartwieniami z kimś bliskim. Czasem wystarczy opowiedzieć o swoich kłopotach, żeby z serca spadł kamień. Przy okazji zweryfikujesz swoje przyjaźnie. Sprzyja ci zodiakalny Rak.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Poddaj się optymizmowi kogoś, kogo życie jeszcze nie nauczyło pokory. Dzięki świeżemu spojrzeniu inaczej ocenisz swoje postępowanie w pewnej sprawie. Sukces czeka cię tam, gdzie się go spodziewasz, ale nie możesz poddać się zwątpieniu.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zauważą konieczność pewnych zmian. Możesz trafić na opór kogoś, kto ceni tradycję. Bądź stanowczy, ale jednocześnie taktowny, bo jego sprzeciw wynika z życzliwości. Rady Koziorożca będą dziś dla ciebie bezcennym wsparciem.

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Chociaż to niedziela, to jednak dzień sprzyja refleksji o rozwoju zawodowym.Zaplanuj operację “awans” w najmniejszych szczegółach. Zacznij od inwestycji w swoje kompetencje. Po południu, wolny od wszelkich trosk, odpocznij w towarzystwie sympatycznych Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą dziś być zbyt zamyślone nad kondycją ludzkości, żeby skutecznie zająć się domowymi obowiązkami. Bądź dla siebie wyrozumiały, na wszystko przyjdzie czas. Dziś wieczorem - na przyjemne spotkanie z wesołym Bykiem.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka wesoła niedziela. Nie planuj na ten dzień za wiele, bo czeka cię wiele nieoczekiwanych i spontanicznych przygód. Nie zachowuj pomysłów na przyjemne spędzanie czas dla siebie, podziel się nimi z Bliźniętami i z Lwem. Na ich uznanie możesz bezwzględnie liczyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Może się zdarzyć, że przez cały dzień pozostaniesz pod wpływem inspirującego snu. Zapamiętaj go, bo niedługo może okazać się instrukcją w pewnej sprawie. Będziesz roztrzepany i nieco zagubiony w trudnych realiach jawy. Zajmij się czymś, co nie wymaga koncentracji.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą śmiało opracować szczegółowy plan przyjemnej niedzieli, bo gwiazdy nie będą ci dziś stawać na drodze do szczęścia. Wykorzystaj sprzyjającą aurę i pomyśl, co ci leży na sercu. Ze swoich problemów zwierz się Wadze albo Baranowi a razem na pewno znajdziecie rozwiązanie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby ogarnie sentymentalny nastrój. Tęsknota za bliskimi a dawno niewidzianymi przyjaciółmi przyciągnie ich myśli. Spodziewaj się więc telefonów i długich rozmów o minionych pięknych czasach. Pomyśl też, czy ktoś wśród dalszej rodziny nie czeka na wieści od ciebie.

Możliwe, że zainteresuje cię też:

Horoskop dla każdego odzielnie

Więcej o: