Horoskop dzienny poniedziałek, 17.09.2018: co mówią gwiazdy o twoim dniu

Horoskop dzienny 17.09.2018 - nareszcie poniedziałek! Na pewno jesteś ciekaw, jaką dawkę radości, satysfakcji i miłości przypisze ci dziś los.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany z samego rana wpadną w wir pracy. Nie przywiązuj się do ustalonego planu, bo możliwe, że okoliczności zmuszą cię do ustępliwości. Wieczorem zaproś Bliźnięta do kina albo na seans wspólnej ulubionej komedii w domu.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykami ciekawy, chociaż na pewno nie beztroski dzień. Możliwe, że będziesz musiał się wytłumaczyć ze swoich decyzji albo prostować swoje niedawne publiczne wypowiedzi. Może być trudno przy tym zachować dyskrecję. Przychylny ci jest zodiakalny Skorpion.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przenikliwość i takt pozwoli ci sprawnie i mądrze rozsądzić czyjś spór. Tym samym zapracujesz na wdzięczność otoczenia, sycąc swój głód admiracji. Nowe znajomości okażą się ciekawe. Rak spodziewa się wieści od ciebie, nie każ mu dłużej czekać.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Początek tygodnia zmobilizuje cię do ambitnych planów związanych ze sferą zawodową. Pamiętaj jednak, żeby najpierw wywiązać się ze swoich podstawowych obowiązków, żeby uniknąć oskarżeń o opieszałość. Nie żałuj namysłu przed każdą decyzją.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dziś musiały ponieść konsekwencje zaniedbań, których się niedawno dopuściły. Nie wszyscy uwierzą w twoje dobre intencje. Nie bądź dziś lekkomyślny, zastanów się dwa razy zanim podejmiesz ryzyko. Przyjaciele cię nie zawiodą, możesz im śmiało powierzyć swoje troski.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień).

Powrót do codzienności po weekendzie będzie bolesny. Szczególnie dla twoich domowników narażonych dziś na twoje kaprysy. W miłości możliwe nieporozumienia, ale nie snuj zbyt daleko idących wniosków. Oszczędź swoją zastawę i zanim dojdzie do awantury, wyżal się Rybom.

"Wybija 6:00 i wszystkie kosiarki idą w ruch". Czy trawniki trzeba kosić tak wcześnie rano?

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą liczyć na satysfakcjonujący zawodowo dzień. Twój pomysł spodoba się przełożonym a koledzy z firmy będą ci wdzięczni za inicjatywę. W życiu osobistym jednak możliwe przelotne burze, spowodowane niesprawdzoną plotką. W kłopotach możesz liczyć na dobrą radę Lwa.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Ostrożnie dobieraj słowa, jeśli chcesz zachować swój sekret dla siebie, bo ktoś nieufny i nieżyczliwy może go odgadnąć. Dzień sprzyja załatwianiu spraw finansowych. Przejrzyj swoje rachunki, zajrzyj na konto i zaplanuj wydatki.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Niełatwo będzie Strzelcom wyczerpać dzisiejszą energię. Chociaż dzień przysporzy ci mniejszych lub większych trosk czy kłopotów, to jednak nie stracisz dobrego humoru i dzięki temu z każdej opresji wyjdziesz cało. Nie odmawiaj ludziom swojej pomocy, ale musisz odróżnić kogoś naprawdę potrzebującego od oszusta.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dziś sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Nie oceniaj zbyt surowo tych, którym trudno jest pogodzić się z poniedziałkowym losem. W sferze uczuć postaraj się być rozsądny. Pomyśl dziś o swoim zdrowiu.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie upieraj się dziś przy swoim zdaniu. Możesz dziś się wiele nauczyć od bardziej doświadczonych kolegów. Twoja postawa znajdzie uznanie wśród współpracowników. Samotne Wodniki mogą liczyć na interesujące propozycje.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zaczniesz tydzień pełen dobrej woli i z najlepszymi postanowieniami. Los szybko przekona cię, że sama ambicja to za mało, potrzeba jeszcze nerwów ze stali. W domu też trzymaj emocje na wodzy, żeby w złości nie powiedzieć czegoś, czego potem pożałujesz.

Może cię również zainteresować:

horoskop na każdą okazję i każdy okres

Więcej o: