Horoskop dzienny 18.09.2018: jeśli czekasz na wielkie życiowe zmiany, przeczytaj horoskop. Może już dziś spełnią się twoje sny?

Horoskop dzienny 18.09.2018 roku - koniecznie sprawdź horoskop dzienny na dziś, może to sprawi, że przygotujesz się niespodziewane

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Niespodziewana wieść od przyjaciół, których na co dzień nie widujesz, doda ci energii. Wykorzystaj ją i pomyśl o swojej formie. Spróbuj nowej dziedziny sportu, może przypadnie ci do gustu i zaczniesz systematyczne treningi.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka rodzinny ale w żadnym razie nie spokojny dzień. Być może starsi członkowie będa potrzebować pomocy a inni będą domagać się realizacji dawnych obietnic. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, ale nie unikaj towarzystwa, bo dziś zawarte znajomości będą procentować przez długie lata.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Chociaż to środek tygodnia, Bliźniąt nie trzeba będzie dziś namawiać na wspólne wyjście z przyjaciółmi. Samotne Bliźnięta będą miały okazję na nowy romans, muszą jednak zdobyć się na pierwszy krok. Lew będzie ci wiernie kibicował.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom trudno będzie dojść ze sobą do ładu, bo targać nimi będą silne emocje. Do południa będziesz kierował się przeczuciami raczej niż rozsądkiem. Później ktoś ci bliski, być może Panna, uspokoi cię dobrym słowem.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dziś musiały znaleźć złoty środek między brawurą a rozwagą. Chociaż gwiazdy ci dziś sprzyjają, nie podejmuj ofensywy, jeśli sprawa nie jest tego warta. Bałagan do jutra nie zniknie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziś wieczorem odpocząć zamiast z nim walczyć.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień).

Panny niech nie oszczędzają porannej energii na najważniejsze obowiązki, bo od południa możesz być rozkojarzony i drażliwy. Powodzenie na polu zawodowym zależy dziś wyłącznie od twojej determinacji i uporu. Wodnik chętnie ci dziś udzieli bezinteresownej pomocy.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zjednają sobie przychylność ludzi świetnymi pomysłami. Powodzenie masz gwarantowane - Wagi, które czekają na wielką miłość niech skrzętnie wykorzystają dzisiejszą życzliwość losu. Szczególnie sprzyjać będzie ci dziś zodiakalny Strzelec.

Plamy po pudrze i podkładzie do makijażu? Z tymi sposobami, więcej ich nie zobaczysz

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony rozliczą się dziś ze swoich dotychczasowych zawodowych osiągnięć. Zastanowisz się nad swoją pozycją społeczną. Kosztowne marzenia zmobilizują cię do sumiennej pracy. Znajomy spod znaku Ryb będzie ci dopingował, jeśli na drodze do sukcesu będziesz dziś musiał okiwać fortunę.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dziś błyskotliwe i pomysłowe. Koledzy z pracy będą zadowoleni z twoich dzisiejszych inicjatyw i projektów. Dopisze ci humor, jak zwykle wtedy, kiedy twoje starania wywierają wrażenie na innych.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Poranek możesz spisać z góry na straty, bo będziesz zbyt roztargniony i ospały, żeby efektywnie wykorzystać czas. Elektryzujące spotkanie ożywi cię po południu. To może być szansa dla samotnych Koziorożców.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W pracy będziesz dziś czujny i nieufny. Przyzwoicie wywiążesz się ze swoich podstawowych obowiązków, ale nikt nie zdoła cię nakłonić na krok na niepewnym gruncie. Południe przyniesie odprężenie. Wolny czas spędź u boku ukochanej osoby. Przychylność Panny jest dziś bezwarunkowa.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zaleje cię fala obowiązków zawodowych a każdy z nich będzie niecierpiący zwłoki. Ale chociaż to wydaje się niemożliwe, wieczorem ten dzień uznasz za udany i zaśniesz spokojnie. Oczywiście o ile nie przekroczysz miary na wieczornym spotkaniu.

Może zainteresuje cię też horoskop bardziej szczegółowy?

Więcej o: