Horoskop dzienny 19.09.2018 - sprawdź, co szykuje dla ciebie układ planet.

Horoskop dzienny 19.09.2018 roku: pewność tego, co się zdarzy może ci pomóc osiągnąć twoje cele. Nie przegap swojego dzisiejszego horoskopu.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Będziesz zirytowany, gdy twoje instrukcje nie zostaną należycie wykonane. Zamiast szukać winnego, zastanów się, czy dostatecznie jasno wyraziłeś swoje oczekiwania. To, co musi być dobrze zrobione, najlepiej zrób sam.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poczują, że ich wolność jest zagrożona i za wszelką cenę będą manifestowały swoją niezależność. Monotonia codziennych obowiązków cię znuży. Masz dziś szansę z nią zerwać, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Możesz liczyć na przychylność Wodnika, o ile nie rozczaruje go twoja niesłowność.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą dziś bez lęku brać na siebie więcej obowiązków niż zwykle, bo uporają się z nimi bez trudu a dzięki pracowitości zyskają przychylność zwierzchników. Po południu odpocznij w rodziną. Byk będzie ci wdzięczny za zaproszenie na wieczór.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dopisze inwencja, ale pracowitość już nie. Zabraknie ci wytrwałości, żeby dziś zrealizować swoje pomysły. Nie oceniaj ich jednak jako bezwartościowych. Możliwe, że już wkrótce do nich powrócisz. Odezwij się do Strzelca, prawdopodobnie czeka na ciebie z ciekawą propozycją

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą waleczne, jeśli ktoś będzie próbował je oszukać albo wykorzystać. Uważaj na słowa, bo w bitewnym szale możesz kogoś mocno zranić. Aura sprzyja ci dziś w sprawach związanych z pieniędzmi, więc nie odkładaj ważnych decyzji finansowych na jutro.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień).

Przed południem wykorzystaj sprzyjającą aurę, załatw wszystkie ważne sprawy i zacznij wdrażać swoje pomysły. Zarówno gwiazdy, jak i ludzie będą ci przychylni, nie zmarnuj więc tej szansy. Po godzinach pracy zwolnij. Będziesz zmęczony a wtedy łatwo o nieporozumienia i gafy.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Środek tygodnia sprowadzi na Wagi kryzys. Lepiej schodź fortunie z drogi, bo ta nie będzie dziś miała dla ciebie litości. Potrzebujesz odpoczynku a przede wszystkim chwili wytchnienia od codziennej rutyny. Niezobowiązująca randka albo wizyta w kinie cię odpręży.

Tragiczny bilans po przejściu tajfunu Mangkhut. Dziesiątki ofiar w Chinach i na Filipinach

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą sobie pozwolić niezachwianą wiarę w swój sukces. Twoje pomysły wzbudzą podziw otoczenia i przysporzą ci nowych znajomości. Po południu zapragniesz estetycznych wrażeń - pomyśl o spacerze w piękne miejsce albo wizycie w galerii.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pamięć o przeszłych wydarzeniach, ale też rutyna będą kierować twoimi dzisiejszymi postanowieniami. Nie będziesz miał dziś ochoty na nowe znajomości ani wyzwania. Twoja postawa może zaskoczyć otoczenia, ale Rak w ciebie nie zwątpi.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą musiały wyłączyć telefon, jeśli zapragną choć chwili przerwy. Jeśli jednak wrzucisz najwyższy bieg, dzień w pracy upłynie szybko i przyniesie wiele satysfakcji. Być może pojawi się ciekawa propozycja służbowego wyjazdu.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą przedsiębiorcze a ich pomysły - szczególnie intratne. Nie chwal się jednak nimi publicznie, bo ktoś w twoim otoczeniu może je wykorzystać zanim ty zdążysz. Możesz liczyć na dobrą radę Skorpiona.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szturmem zdobędą serca ludzi, których dziś spotkają na swojej drodze. Będziesz pomocny i serdeczny a twoja postawa na pewno wkrótce zaprocentuje. Być może Waga czeka na słowa otuchy od Ciebie.

Może cię także zainteresować:

Horoskop dla twojego znaku lub kogoś znajomego

Więcej o: