Przez lata powiększała usta. Dla dziecka usunęła wypełniacze. Różnica ogromna. "Córka będzie z ciebie dumna"

26-letnia Brytyjka przez wiele lat powiększała usta, chcąc ukryć kompleksy. Teraz, żeby być wzorem do naśladowania dla swojej córki, usunęła wypełniacze z warg i, jak sama twierdzi, czuje się dużo lepiej.

Czyżby nadciągała spora zmiana w kanonach piękności, które lansują gwiazdy i celebrytki? Wskazuje na to przypadek Kylie Jenner, która, pomimo młodego wieku (ma 21 lat), już od 16. roku życia regularnie powiększała usta. Niedawno jedna z sióstr Kardashian zaskoczyła jednak wszystkich, pozbywając się wypełniaczy ze swoich warg. Efekt? Zachwyt fanów z całego świata - a ma ich sporo. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 115 mln ludzi, dla których stanowi inspirację.

Do tej pory duże, pełne usta były wręcz znakiem rozpoznawczym Kylie Jenner. Przestała je powiększać w momencie, gdy zaszła w ciążę. Jednakże nowy, bardziej naturalny wygląd tak bardzo jej się spodobał, że definitywnie zrezygnowała ze sztucznych wypełniaczy warg.

Do Kylie Jenner dołączyła 26-letnia Jade Katy, popularna w Wielkiej Brytanii blogerka i modelka fitness, która również może się pochwalić dużą liczbą obserwatorów na Instagramie (417 tys). Kobieta, która od wielu lat wstrzykiwała w swoje usta wypełniacze, także postanowiła z tym skończyć. Nie zrobiła tego jednak ze względów zdrowotnych, ale dla swojej córki - żeby dać jej dobry przykład.

Większe usta bez zastrzyków? Wystarczy ten sprytny makijażowy trik

Jade Katy opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia: jedno zrobione jeszcze w czasach, kiedy jej usta były powiększone, i drugie już po usunięciu wypełniaczy.

Jeśli miałabym wybrać jedną rzecz, którą chciałabym przekazać mojej córce, to żeby czuła, że jest piękna taka, jaka naturalnie jest. Nie potrzebuje żadnych drastycznych zmian czy poprawek, bo już jest perfekcyjna. Pragnę ją tego nauczyć i sama chcę być dla niej dobrym wzorem do naśladowania.

- tak Jade Katy wyjaśniła swoją decyzję na Instagramie.

Jade Katy przyznała, że przez wiele lat powiększała usta, żeby ukryć swoje kompleksy i dzięki temu poczuć się lepiej. Jednak, jak twierdzi, dopiero teraz, po usunięciu wypełniaczy, jest bardziej pewna siebie i w pełni zadowolona ze swojego wyglądu.

 

Zdjęcie jej metamorfozy zdobyło rekordową liczbę polubień i komentarzy. Zmianę w wyglądzie blogerki jej fanki jednogłośnie oceniły pozytywnie. Wiele z nich stwierdziło, że różnica jest ogromna. Ich zdaniem Jade Katy nigdy nie potrzebowała tego typu "upiększaczy", a w wersji naturalnej wygląda dużo lepiej.

Gdyby moje naturalne usta tak wyglądały, to nigdy nie pomyślałabym, żeby je tak powiększać.
Naturalność ci służy.
Masz naturalnie piękne usta.
Córka będzie z ciebie dumna.

Popularna specjalistka od medyny estetycznej z Wielkiej Brytanii, Dr Nyla Raja, przyznała w rozmowie z Daily Mail, że liczba chętnych do usuwania wypełniaczy z ust regularnie powiększa się. Jej zdaniem to właśnie zasługa gwiazd i celebrytek, które stanowią inspirację dla wielu i zaczynają promować naturalny wygląd. Co myślicie o takim trendzie?

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: