Celebrytka skrytykowana za zdjęcie z córką. 9-latka pozuje w makijażu i bluzce odsłaniającej ciało. "Brak moralności"

Amerykańska celebrytka, Teresa Giudice, wyprawiła swojej córce huczne urodziny, które zrelacjonowała na Instagramie. Część internautów skrytykowała wygląd 9-latki, twierdząc, że jest zbyt wyzywający i niestosowny do wieku.

Teresa Giudice, amerykańska celebrytka, znana przede wszystkim z udziału w reality show "The Real Housewives of New Jersey" i publikacji książek kucharskich (część z nich trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"), zorganizowała huczną imprezę z okazji dziewiątych urodzin swojej córki. Był ogromy różowy tort, ozdoby, kubańskie jedzenie i liczni goście, o czym można dowiedzieć się z jej konta na Instagramie (kobieta zamieściła na swoim profilu szczegółową relację z imprezy w postaci zdjęć i nagrań).

Chwaląc się nimi raczej nie przypuszczała, że spotkają się z tak negatywnym odbiorem. Szczególne emocje wzbudziło jedno ze zdjęć - to, na którym pozuje razem z solenizantką. Internautom nie spodobała się krótka bluzka odsłaniająca brzuch dziewczynki i rozcięcie na dekolcie oraz to, że miała na twarzy makijaż.

 

Fani celebrytki zarzucili kobiecie, że źle wychowuje córkę, ponieważ pozwala ubierać się dziecku zbyt wyzywająco i niestosownie do wieku. Niektórzy nie przebierali w słowach i nie zostawili na Teresie Giudice suchej nitki.

To pokazuje brak moralności i przyzwoitości, które panują w dzisiejszym społeczeństwie.
Ona ma zaledwie dziewięć lat, nie 25. Nie ucz jej niestosownych rzeczy.
Jej córka jest zbyt młoda, żeby się tak ubierać. Wstyd!

Okazało się jednak, że celebrytka mogła liczyć na solidarność części matek, które szybko stanęły w jej obronie. Ich zdaniem wychowanie dzieci to indywidualna sprawa rodziców, do której nikt nie powinien się wtrącać. Część z komentujących stwierdziła też, że wszyscy zawsze chętnie oceniają i krytykują, zamiast skupić się na własnym życiu.

To nie pierwszy raz, kiedy na Teresę Giudice spada fala krytyki. Niedawno fani zasypali ją negatywnymi komentarzami, w których wyrazili oburzenie zdjęciem, na którym jedna ze starszych córek celebrytki (w sumie jest mamą czterech dziewczynek) ma mocną opaleniznę i delikatny makijaż.

 

Co myślicie o pozwalaniu dzieciom na noszenie "dorosłych" ubrań i makijażu? Uważacie, że to tylko zabawa i nie należy się wtrącać w wychowanie cudzych dzieci czy może to jednak przesada? Piszcie: kobieta@agora.pl. Wasz wysiłek nagrodzimy książką, a najciekawsze wypowiedzi opublikujemy.

Nauczycielka zauważyła, że w czasie okresu dziewczynki nie chodzą do szkoły. Postanowiła temu zaradzić

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: