Horoskop dzienny 20.09.2018 - koniecznie sprawdź, co szykuje dla ciebie los

Horoskop dzienny 20.09.2018: Przeznaczenie jest nieuchronne a przyszłość nieodgadniona. Część tej tajemnej wiedzy możemy jednak czerpać z mapy nieba. Wykorzystajmy to.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zapragniesz zmian i możliwe, że zaczniesz od najbliższego otoczenia, wprowadzając poprawki do wystroju domu. Weź pod uwagę opinię współlokatorów, żeby uniknąć konfliktów, które mogą zwarzyć ci humor. Gwiazdy bowiem przewidują udany dzień, ale tylko pod warunkiem, że będziesz doń optymistycznie nastawiony.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Uważaj, którą nogą wstajesz. Może uda ci się uniknąć losu większości Byków, które będą dziś niespokojne i drażliwe. Tak czy inaczej weź kilka oddechów zanim wsiądziesz za kierownicę, namyśl się zanim w gniewie powiesz coś przykrego i nie spiesz się z ważnymi decyzjami.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dziś otwarte na wiedzę oraz doświadczenie innych ludzi i dzięki temu podejmą trafne decyzje. Satysfakcja z osiągnięć zawodowych sprawi, że ten czwartek zapamiętasz jako wyjątkowo udany dzień. Swoimi sukcesami pochwal się Pannie lub Skorpionowi, na ich szczere gratulacje możesz dziś liczyć.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Impulsywne dziś Raki muszą uważać, bo mogą wkrótce wyrzucać sobie dzisiejsze przedwczesne decyzje i pochopnie wypowiedziane słowa. Rozgorączkowany możesz nabawić się kłopotów. Jeśli nie uda ci się ich uniknąć, możesz śmiało wzywać na pomoc Barana.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dziś chodzić z głową w chmurach, co znacznie utrudni współpracę z nimi. Dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom, więc trzymaj się raczej tego, co znane i utarte. Jeśli przez roztargnienie wpadniesz w tarapaty, Ryby wyciągną do ciebie pomocną dłoń.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień).

Panny mogą dziś liczyć na satysfakcjonujący towarzysko dzień. Poznasz dziś kogoś, kto może odegrać ważną rolę w twoim życiu. Jeśli ktoś poprosi cię o przysługę, bądź uczynny. Szlachetność zwróci ci się z nawiązką.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiejszy spokój zodiakalnej Wagi to tylko pozór, bo w jej głowie panuje istny chaos. Wytężone zmysły sprawią, że nic nie umknie twojej uwagi. Możliwe, że odkryjesz tajemnice, które trudno ci będzie zatrzymać dla siebie. Możesz chyba zaryzykować i powierzyć je Baranowi, ale nikomu innemu!

Tylko 8 sekund. Tyle potrafi trwać zielone światło dla pieszych w Warszawie. "Biegnę aż wpadnę pod koła"

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom los będzie zsyłał same przyjemności. Nastrój zatem także ci dopisze i zdobędziesz się na skromność tam, gdzie wielkość twojego sukcesu mogłaby cię wprawić w próżność i chełpliwość. Twój takt dodatkowo przysporzy ci życzliwości.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce muszą wziąć przedpołudnie na przeczekanie, bo podświadomy lęk nie pozwoli ci wstąpić na arenę codziennej walki z nie zawsze życzliwym losem. Szansa na lepszy nastrój kryje się w chwilach spędzonych z rodziną. Osoba spod znaku Byka nie zawiedzie dziś twojego zaufania.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dziś rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, żeby zasłużyć na uznanie osoby, na której opinii im zależy. Uważaj jednak, żeby twoja gorliwość nie uderzyła rykoszetem mniej energicznego kolegę. Ostrożnie z obietnicami. .

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wagi będą spokojne i rozważne. Nie martw się, jeśli los będzie ci stawiał zawodowe wyzwania, bo z pomocą Panny podołasz im bez trudu. Nie trać poczucia humoru, nawet jeśli dotkną cię czyjeś żartobliwe uwagi.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W życiu Ryb nadszedł czas na zmiany. I chociaż rodzina lub koledzy w pracy mogą protestować, nie poddawaj się i postaw na swoim. Jeśli po godzinach pracy energia będzie ci wciąż dopisywać, zaproś Wodnika na krótką wycieczkę rowerową. Tym bardziej, że lepiej dziś Rybom unikać jazdy samochodem.

Może Cię też zainteresować:

Nasz horoskop dla ciebie na każdy dzień

Więcej o: