Gazetka Lidl, od 20.09.2018 roku: przygotuj się do Oktoberfest

Gazetka Lidl, od 20.09.2018 - zaprasza na kolejną odsłonę czwartkowo-sobotnich promocji. Po jakie produkty warto się wybrać do najbliższego ze sklepów tej sieci?

Gazetka Lidl, od 20.09.2018 roku: festiwal Oktoberfest

Amatorzy piwa mogą skorzystać z oferty, którą Lidl przygotował dla uczczenia swoich niemieckich korzeni. 22 września w stolicy Bawarii zacznie się coroczny wielki jesienny festiwal Oktoberfest. Z tej okazji Lidl obniża ceny bawarskich piw. Oryginalne gatunki tego trunku możesz teraz kupić do 31 proc. taniej. A żeby poczuć się jeszcze bardziej festiwalowo, możesz też dokupić dokupić pieczywo przygotowywane zgodnie z bawarskimi recepturami.

Gazetka Lidl, od 20.09.2018 roku: obniżone ceny mięsa i wędlin

Nie samym piwem człowiek żyje, musi się wszakże też czymś konkretnym pożywić. W tym tygodniu warto zwrócić uwagę na obniżone ceny mięsa i wędlin. Amatorzy tradycyjnych smaków pokuszą się na łopatkę wieprzową, tym bardziej, że od dziś do soboty będzie dostępna o 38 proc. taniej. Promocja sięgająca 30 proc. dotyczy też mięsa mielonego z szynki i gulaszu z indyka. Komu brakuje czasu albo inwencji kulinarnej, może skorzystać z gotowych propozycji Lidla, np. rolady indyczej z pietruszką albo karkówki po myśliwsku w czerwonym winie, której kilogram kupisz za 15,90. Komu tęskno za wakacjami, niech przypomni sobie smaki południowych podróży i skusi się na wędliny marki Nostja. Wyselekcjonowane wędliny z Dalmacji kupisz za 9,99 zł za 150 g. Polędwica łososiowa oraz wędzona polędwica wieprzowa jest dostępna w jednej cenie: 5,99 zł/opak.

Gazetka Lidl, od 20.09.2018 roku: drugi produkt o 50 proc. taniej

Jak zawsze Lidl proponuje promocję dla tych, którzy decydują się na hurtowe zakupy. Przy zakupie dwóch opakowań poniżej wymienionych produktów, zapłacisz 50 proc. mniej:

  • ketchup Kania, 560 g, 2,24 zł/but.
  • sos pomidorowy Freshona, różne rodzaje, 720 ml, 2,99 zł/but.
  • makaron z sosem lub puree ziemniaczane Mikado, 1,49 zł/opak.

Dodatkowo dwa opakowania makaronu spaghetti Combino kupisz za cenę jednego a trzy sosy pieczeniowe Mikado w cenie dwóch.

Czujesz, kiedy jedzenie jest słodkie, słone, gorzkie lub kwaśne, ale czy wiesz kiedy jest umami?

Gazetka Lidl, od 20.09.2018 roku: słodkie pokusy

Chociaż piękna, letnia pogoda ma się na razie świetnie, to jednak nie ma co się łudzić. Niedługo będziemy musieli się z pożegnać z wysokimi temperaturami. To jednak ma swoje dobre strony. Możemy przestać liczyć kalorie, bo co będzie trzeba, ukryjemy pod ciepłymi swetrami. Nie wahaj się więc skorzystać z promocji Lidla na słodycze. Dla smakoszy polecamy praliny truflowe w cenie 9,99 zł a dla tych, którzy pielęgnują w sobie dziecięce radości - żelki Haribo w obniżonych cenach albo mini czekoladki Kinder, które kupisz za 6,99 zł. Opakowanie pełnoziarnistych ciastek słodzonych miodem marki Tastino kosztuje w promocji 2,49 zł. Jeśli masz czas, możesz też skorzystać z promocji na jabłka i zrobić rodzinie niespodziankę w postaci szarlotki. A do słodyczy koniecznie filiżanka kawy z tańszych o 25% kaw rozpuszczalnych.

Gazetka Lidl, od 20.09.2018 roku: wiele okazji cenowych

Okazji jak zwykle jest mnóstwo, a oto jeszcze tylko kilka wybranych produktów w najbardziej obniżonych cenach:

  • sałata w doniczce, 2,39 zł/szt
  • buraki gotowane, 500 g, 2,59 zł/opak.
  • parówki z szynki, 240 g, 2,65 zł/opak.
  • proszek do prania Formil, 2,1 kg, 10,49 zł/opak.

Może cię też zainteresować:

Najnowsza gazetka Biedronka: gazetka Biedronki przedstawia czwartkowe promocje

Dzień Chłopaka 2018: kiedy wypada w Polsce? A kiedy jest Dzień Mężczyzny?

Więcej o: