Horoskop dzienny 21.09.2018 - czym zaskoczy cię ten piątek, czy księżyc ma coś do powiedzenia

Horoskop dzienny 21.09.2018 roku: Odetchnij z ulgą, to już piątek! Jeszcze tylko kilka godzin a zacznie się wymarzony weekend. Bądź dobrej myśli, ale na wszelki wypadek przeczytaj horoskop.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zwykle plotki nie przynoszą nic dobrego, ale dziś dzięki nim spojrzysz na kogoś znajomego bardziej przychylnym okiem. Popołudnie poświęć rodzinie a swoją energię jej problemom, a odwzajemnią się duuużą ilością miłości. Jeśli Bliźnięta albo Rak zaproponują wieczorem spotkanie, nie wahaj się ani chwili.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom da dziś w kość ich własna ambicja. Przesadna gorliwość w pracy szybko cię znuży i już w porze obiadu będziesz musiał sobie odpuścić część obowiązków. Popołudnie będzie przyjemne a to dzięki radosnym wieściom od Barana.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Koniec tygodnia zastanie was wypranych z sił. Trudno ci będzie samodzielnie podołać codziennym obowiązkom, ale możesz liczyć na pomoc kogoś, kto znajdzie w tym swój interes. Przychylny ci dziś będzie zodiakalny Byk.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom będzie dziś trudno zebrać rano myśli, więc czas spędzony w pracy może być jałowy. Nie przegap jednak interesującej oferty i obiecującej znajomości. W południe ożywi cię zew weekendowej przygody.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy od pracy odciągnie ekscytująca plotka o kimś z firmy. Zanim zdecydujesz się komuś ją powierzyć, upewnij się, czy jest w niej choć okruch prawdy. Weekend zacznij od popołudniowego relaksu w miłym towarzystwie Ryb. Unikaj wyrażania opinii w sporze, który cię nie dotyczy.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień).

Odwaga Panien będzie dziś potrzebować czasu na rozruch. Rano możesz czuć się przytłoczony obowiązkami, ale południe będzie punktem zwrotnym i dzień dokończysz w pięknym stylu pomimo, że los nie oszczędzi ci wyzwań. Twoja brawura spodoba się Skorpionowi.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wykażesz się dziś kompetencją, dzięki której pozornie trudne zadania okażą się wykonalne. Niezachwiana wiara w siebie zapewni ci przychylność kogoś, od kogo zależy pomyślność twoich zamiarów. Po południu odpręż się w miłym towarzystwie Raka.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wytęż ostatnie siły w pracy, bo twoja sumienność zostanie dziś doceniona a może nawet nagrodzona ciekawą ofertą zawodową. Nie odmawiaj dziś Baranowi, mimo że jego propozycja może w pierwszej chwili wydać ci się zbyt ryzykowna.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zwrócą dziś na siebie uwagę otoczenia świetnymi pomysłami i ciekawymi projektami. Będziesz miał szansę zrealizować swoje plany, ale nie postępuj bezwzględnie. W swoich dążeniach uwzględnij potrzeby i pragnienia innych.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą dziś zostać zmuszone do kategorycznego tonu wobec niesubordynowanych a nawet bezczelnych podwładnych. Jeśli masz pewność, że twoje pomysły są słuszne i korzystne dla firmy nie wahaj się być stanowczy. Po niełatwym dniu w pracy będziesz musiał ochłonąć. Odpocznij w kojącym towarzystwie Ryb.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Od rana będziesz wyczekiwał wieczornego wyjścia a wizja świetnej zabawy uskrzydli cię w pracy. Z łatwością podołasz codziennym obowiązkom, ale nie porywaj się dziś na istotne decyzje dotyczące finansów. Lew i Skorpion będą ci dziś przychylni.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Możesz się dziś wiele nauczyć, jeśli otworzysz się na nowe życiowe możliwości. Pomyśl, co sprawiłoby ci przyjemność i po południu bez względu na wszystko uczyń zadość swoim marzeniom. Uwzględnij w planach zodiakalną Wagę, jej towarzystwo wyjdzie ci dziś na dobre. Ktoś nieśmiały czeka na twój pierwszy krok.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na szalony weekend lub tydzień

Więcej o: