Horoskop dzienny 22.09.2018 roku: co dla ciebie niesie zmiana pory roku

Horoskop dzienny 22.09.2018 - ten weekend to przełom lata i jesieni. Być może też przełom w twoim życiu? Uparty los i tak postawi na swoim, czy sobie tego życzysz czy nie.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zostaw za sobą służbowe troski i odpręż się podczas spaceru albo wycieczki rowerowej. To ostatni dzień lata! Jeszcze zdążysz nacieszyć się kocem i książką, dziś jednak koniecznie wyjdź z domu i ciesz się wolnym dniem.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykami intensywna, ale pomyślna sobota. Niemałą jej część poświęć sprawom domu i rodziny, resztę - na życie towarzyskie. Pomyśl, czy w pędzie codzienności nie zaniedbałeś jakiejś ważnej znajomości. Samotnym Bykom może zdarzyć się coś, o czym marzą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Chociaż przed nami jeszcze kilka godzin lata, Bliźnięta będą dziś narażone na atak jesiennej już chandry. Niewielkie nawet problemy przedstawiać ci się będą w jaskrawym świetle. Nie wahaj się prosić o czułość i wyrozumiałość od bliskich, bo potrzebujesz ich bardziej niż zwykle. Unikaj towarzystwa Strzelca.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Trudno ci będzie dziś zebrać siły na wielki gest odtrącenia kuszącej propozycji natrętnego duetu kołdry i książki. Jeśli jednak zdobędziesz się na ten heroiczny czyn i ostatni dzień kalendarzowego lata spędzisz na łonie natury, nie będziesz żałował. Tym bardziej, jeśli za towarzyszy wycieczki będziesz miał Byka lub Wagę.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Weekend przewrotnie przyniesie Lwom inspiracje związane ze służbowymi projektami. Skonsultuj swoje pomysły ze Strzelcem, zapisz je gdzieś, żeby nie zapomnieć a potem ruszaj na poszukiwanie przygód w towarzystwie Wodnika.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ciekawskie dziś Panny dowiedzą się czegoś o osobie, która je interesuje. Dzięki temu będą miały szansę zmienić flirt w coś bardziej zobowiązującego albo przelotną znajomość w trwałą współpracę zawodową. Spotkanie z Bliźniętami lub Wagą przyniesie ci szczęście.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dobra passa trwa. Możliwe, że dzień nastręczy nieco kłopotów, ale dzięki pomocy Raka przekonasz się szybko, że strach ma wielkie oczy. Wieczorem skorzystaj z zaproszenia Barana. Będziesz błyszczał w towarzystwie a twoja wesołość zdobędzie ci dziś wielu nowych znajomych.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dziś zarządzać domem twardą ręką. Trudno ci będzie zdobyć się na wyrozumiałość wobec kaprysów domowników. Zastanów się, czy warto sobotę spędzać na kłótniach o błahostki. Wieczór w towarzystwie Bliźniąt nie sprawi ci przyjemności, lepiej zaproś Byka lub Ryby na partię planszówek.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Perfekcjonizm strzeli dziś Strzelcom do głowy. Każdy szczegół, który nie będzie po twojej myśli może wytrącić cię z równowagi. Nie bądź drobiazgowy, bo stracisz całą przyjemność z wolnego dnia. Popołudniowa sjesta może okazać się skutecznym lekarstwem na to niepotrzebne zdenerwowanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzień sprzyja sprawom uczuciowym. Być może w ważnej kwestii dojdziesz do porozumienia z partnerem a być może spotkasz kogoś, kto cię zainteresuje. Wieczór zarezerwuj dla najbliższych przyjaciół. Noce są coraz dłuższe, co wszakże daje więcej czasu na zabawę.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom schlebi czyjaś prośba o wskazówki albo pomoc w trudnej sprawie. Jeśli jednak chcesz coś mieć z tej soboty dla siebie, nie zobowiązuj się do niczego. Potrzebujesz chwili wytchnienia, żeby móc w spokoju rozważyć istotne kwestie. Przyjaciel spod znaku Byka wiernie czeka na wieści od ciebie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dziś być roztrzepane, bo ich cała uwaga skupi się na marzeniach i tęsknotach. Lepiej więc zostaw samochód na parkingu i unikaj odpowiedzialnych zadań w pracy. Nie pozwól się oszukać komuś, kto nie będzie miał skrupułów, żeby wykorzystać twoje dobre serce i dzisiejsze roztargnienie.

może cię też zainteresować:

horoskop na inne dni lub całą porę roku