Horoskop dzienny 23.09.2018: równonoc jesienna zaatakowała wasze horoskopy

W środku nocy, chyłkiem jak złodziej, wkradła się nam do kalendarzy jesień. Astronomia jednak swoją drogą a astrologia swoją. Czy jesienne nastroje mają dziś szansę nas dogonić?

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jesienna aura za oknem przypomni Baranom o nieubłaganym upływie czasu a zachmurzone niebo wprawi z chmurny nastrój. To jednak wbrew pozorom nie jest dobry dzień na melancholię! Odezwij się do Ryb albo Lwa i pomyślcie o krótkiej wycieczce za miasto. Rozerwij się a odzyskasz właściwy Baranom wigor.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom gwiazdy radzą dziś wybrać dyplomację zamiast otwartej walki. Strategię omów wcześniej z Panną. Jeśli dojdzie do negocjacji z biurokratą - bądź taktowny, ale pewien swoich racji. W relacjach z najbliższymi z kolei poniechaj uporu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta, angażując się w zbyt wiele spraw i obiecując złote góry na prawo i lewo, mogą dziś same na siebie zastawić pułapkę. Kiedy ilość zobowiązań cię przerośnie, pogadaj z życzliwym Bykiem. Niekoniecznie cię wyręczy, ale na pewno doda otuchy.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Pierwszy dzień nowej pory roku sprzyja nowym umiejętnościom. Skoro to wolny dzień, zastanów się, czy nie chciałbyś spróbować czegoś, co inni nazywają swoim hobby. Rozwijanie swojej świeżej, gorącej jeszcze pasji zaplanuj na przedpołudnie, bo potem przyjaciele zechcą cię mieć tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dziś przyda się wasz logistyczny szósty zmysł i umiejętności organizacyjne. Dzięki nim podołasz pewnemu wyzwaniu. Możesz liczyć na pochwałę bliskiej osoby a może nawet korzyści finansowe. Podziw Koziorożca doda ci skrzydeł.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny niech dziś odpuszczą sobie żmudne rachunki, dokumenty i inne męczące formalności. Przedpołudniowy zły nastrój minie dzięki atrakcyjnym propozycjom towarzyskim, które być może zawierają w sobie plany wyjazdowe. Zaufaj pomysłom Byka.

Rok szkolny 2018/2019. Harmonogram dni wolnych i terminy egzaminów

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Niespodziewane odkrycie nieznanego ci aspektu natury znajomego skłoni cię do zadumy na bardziej ogólne tematy. Dzięki intuicji nie ulegniesz pozorom: nie pozwolisz się wykorzystać i zachowasz rezerwę wobec zbyt wiele obiecujących biznesowych propozycji. Zaufaj Skorpionowi.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Tego dnia będzie rozpierać Cię energia. Nie bój się, że zmarnujesz ją na głupstwa. Wszystko, czego się dowiesz, do czegoś się przyda. To dobry dzień na spędzenie go z bliskimi i znajomymi. Wybierzcie się na pizzę, albo na kręgle. Będziesz duszą towarzystwa i być może wpadniesz w oko Wadze.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie poddawaj się łatwo irytacji, nawet jeśli coś nie będzie szło zgodnie z planem. Nie można mieć wszystkiego pod kontrolą. Drobne spóźnienie drugiej osoby nie oznacza złych intencji. Wieczorem nie szukaj na siłę przygód, pamiętaj o swoim zdrowiu i daj sobie prawo do relaksu. Przyda Ci się długa, odprężająca kąpiel.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom rano udzieli się senna, jesienna atmosfera a może to po prostu skutki wczorajszej zabawy? Tak czy inaczej w południe poczujesz przypływ sił życiowych i będziesz gotowy na dalsze towarzyskie wyzwania. Dorównać ci kroku może dziś tylko Lew albo Strzelec.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą w nastroju do zabawy. Od maratonu spotkań towarzyskich mogą powstrzymać cię jedynie zobowiązania rodzinne. Nie odmawiaj, jeśli krewny będzie potrzebował pomocy, rady lub pożyczki. Bliźnięta od dawna czekają na telefon od ciebie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dziś natknąć się na rodzinną tajemnicę, której źródła będą sięgać zbyt głęboko, żeby do nich dotrzeć. Dla spokojnego snu warto byłoby się wieczorem oderwać od ponurych myśli o ciążących ci sekretach, poświęć więc pełnię uwagi na sprawy związane z urodą albo kondycją.

Może was także zainteresować:

Horoskop na caaałą jesień

Więcej o: