Horoskop dzienny 24.09.2018 - i zaczynamy tydzień od pierwszego poniedziałku jesieni. Co czeka dziś ciebie

Horoskop dzienny 24.09.2018 roku: Mówi się czasem o złośliwości losu, jednak gwiazdy nikogo nie faworyzują ani na nikogo się nie upierają. Sprawiedliwie rozdysponowują szczęściem i pechem. Co na ciebie dziś trafi? Sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom, którym patronuje żywioł ognia, trudno panować nad emocjami zarówno w radości, jak i złości. Trzymaj jednak nerwy na wodzy, bo sukces jest dziś pisany tylko cierpliwym Baranom. Zwykle jesteś uparty, ale dziś warto spróbować przyznać się do błędu.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki, chociaż z natury wrażliwe, muszą dziś się uodpornić na nieżyczliwe komentarze na temat swojej osoby i inicjatyw. Niech zazdrość mniej kreatywnych i przede wszystkim mniej pracowitych kolegów cię nie zatrzyma. Po południu twój zmysł estetyczny mamić będą zakupy w luksusowym butiku. Poważny wydatek zasługuje na konsultację z Lwem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta muszą uważać, żeby nie zwątpić w swoje siły, gdy zobaczą, że ich poprzednicy polegli w walce z pewnym problemem. Po południu wybierz raczej rower niż samochód, bo nie dość, że unikniesz nieprzyjemności, to jeszcze zadbasz o kondycję.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dziś narażone na krytykę, dotyczącą zwłaszcza ich zaangażowania w obowiązki zawodowe. Po południu odpocznij, ale tak gruntownie, bez kompromisów w postaci małych porządków czy niewielkich zakupów. Sprzyja ci zodiakalna Panna.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dopisze ich zwykła pewność siebie, jednak nie kuś losu i bądź roztropny, kiedy ktoś zaproponuje ci udział w ryzykownym przedsięwzięciu. Popołudnie zapowiada się wyśmienicie, zwłaszcza jeśli postawisz na towarzystwo Byka lub Raka.

Antykorupcyjna krucjata w Chinach. W więzieniu dla elit kończy się miejsce

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Wczorajszy kiepski dzień w pracy wynagrodzisz sobie po wielokroć. Będziesz ambitny i wytrwały a partnerzy zawodowi będą liczyli się z twoim zdaniem. Po południu machnij ręką na bałagan w pokoju dziecka albo niepozmywane przez partnera naczynia. Umów się na kawę z przyjaznym Koziorożcem i zapomnij o obowiązkach domowych.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Zastanów, co jest priorytetem w dzisiejszej ramówce, bo na wszystkie sprawy nie starczy ci energii ani nerwów. Nadmierna ambicja dziś raczej nie poprawi sytuacji. Jeśli będziesz musiał wybierać między rodziną a pracą - bez wahania wybierz pierwszą opcję.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom uda się w końcu rozwikłać problem, który je od dawna trapi. Nie odrzucaj pochopnie rady Byka. Wieczorem pozwól sobie na chwilę wytchnienia, nie obiecuj niczego ani innym, ani sobie.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które zwykle lubią postawić na swoim, dziś wyjątkowo będą skłonne do kompromisów. Bliscy Strzelca niech mają to na uwadze i spróbują dziś zasugerować konieczne zmiany. W twoim otoczeniu znajdzie się też chytrus, który zechce wykorzystać twoją dzisiejszą ustępliwość, bądź więc czujny.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom trudno będzie pogodzić dzisiejsze przeciwne emocje, bo będą jednocześnie ciekawskie i nieufne. Wewnętrzna walka sprawi, że będziesz wyczerpany i rozkojarzony. Unikaj więc odpowiedzialnych zadań i konfliktów. Starannie dobieraj słowa, bo los może dziś poddawać próbie twoją delikatność wobec innych.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki poczują zmęczenie monotonią codziennych służbowych obowiązków i zapragną zmian. Nie pal jednak za sobą mostów, bo możesz już niedługo zatęsknić do rutyny, której wielką zaletą jest spokój. Obserwuj bacznie nastroje członków rodziny. Twoje zwykłe żarty okażą się dziś nie na miejscu, jeśli domownicy będą rozdrażnieni.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzięki czujności unikniesz dziś poważniejszych problemów związanych z pracą. Pozwól sobie pomóc a szybciej będziesz miał z głowy obowiązki i będziesz mógł pozwolić sobie na popołudniowe przyjemności. Wpadłeś w oko pewnej Pannie. Jeśli zdecydujesz się na spotkanie z nią, nie prowokuj burzliwych dyskusji.

Sprawdź koniecznie nasz horoskop na inne dni

Więcej o: