Horoskop dzienny, wtorek 25.09.2018 roku - co mówią o twoim losie gwiazdy w pierwszy wtorek jesieni

Horoskop dzienny 25.09.2018: Galaktyki nie narodziły się specjalnie dla nas, ale jednak wspaniałomyślnie służą czasem dobrą radą. Skorzystajmy z tego skrawka ich dobrej woli i dowiedzmy się, co nas czeka.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Możesz się dziś spodziewać przeszkód na swojej drodze. Przeskoczysz je, bo taka natura Baranów, ale zaśniesz spokojnie tylko, jeśli to rozsądek a nie zuchwałość będzie dziś tobą kierował. Uważaj, z kim plotkujesz na temat przełożonego, bo gafa wisi w powietrzu.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą liczyć na przyjemny wtorek. Będziesz ugodowy i skłonny do kompromisów. Być może, dzięki tej postawie uda się zażegnać dawne konflikty. Pomóż komuś starszemu, jeśli zwróci się do Ciebie z prośbą o przysługę lub radę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta niech nie odpuszczają, dopóki nie dowiedzą się wszystkiego, co je interesuje. Twoja dociekliwość i entuzjazm przysporzą ci podziwu otoczenia. Na popołudniowe zakupy wyznacz sobie limit wydatków, bo będziesz narażony na wiele pokus.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzisiejszy dzień sprzyja śmiałym przedsięwzięciom. Możesz podjąć się ryzykownych wyzwań albo spróbować pokonać tremę i wystąpić przed wymagającą publicznością. Gwiazdy wróżą też przyjemne spotkania towarzyskie, więc po południu zaproś gości albo sam wybierz się z wizytą.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują przypływ zapału do pracy. Przyłożysz się do swoich obowiązków. Łatwo ci przyjdzie oceniać innych swoją, wysoką dziś miarą. Zdobądź się na wyrozumiałość wobec innych, bo konflikty mogą zepsuć ci humor.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Pannom dzień sprzyja w tym, co nowe. Czy to nowa pasja, czy nowa garderoba czy też znajomości - zdecyduj, zanim los zdecyduje za ciebie. Z pomocą Bliźniąt znajdziesz dziś rozwiązanie trapiącego cię problemu, chociaż możliwe, że będziesz musiał zdecydować się na ryzykowny krok.

Złota jesień na powiekach? Ten prosty makijaż ożywi nawet najsmutniejszy dzień

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą kłótliwe i zdecydowane postawić na swoim za każdą cenę. W tym stanie ducha lepiej unikaj apodyktycznego szefa a sprawy urzędowe przełóż na bardziej sprzyjający dzień. Po południu zabierz dzieci na lody albo wyjdź z partnerem na randkę.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Będziesz dziś wyjątkowo rzetelnie przygotowany do pracy a do tego - w przebojowym nastroju. Zaproponuj przełożonym, że poprowadzisz ważne spotkanie a twoja odwaga na pewno spotka się z uznaniem. Na marnuj energii na planowanie popołudniowych zajęć, bo albo los albo Waga już mają plany z tobą w roli głównej.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Będziesz dziś w pracy narażony na wiele pokus, które oderwą cię od myśli o obowiązkach. Na plotki z Panną umów się na wieczór a w pracy skup się na sprawach zawodowych, bo możliwe, że pojawi się dziś sposobność do rozmowy o podwyżce. Pomysłami, które mogą przynieść w przyszłości zyski, podziel się tylko z zaufanym Skorpionem.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały okazję zabłysnąć w towarzystwie . Twój profesjonalizm dziś się opłaci: koledzy będą się was radzić w trudnej sprawie a przełożeni docenią w końcu twoją nieodzowną rolę w firmie. To dobry moment, żeby przekonać szefa do swoich pomysłów a może nawet zasugerować delikatnie, że spodziewasz się awansu.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom zrobi się lżej na sercu, jeśli zapomną dawne żale i pogodzą się z ludźmi, którzy kiedyś ci zaleźli za skórę. Wyrozumiałość i dyskrecja wyjdą ci dziś na dobre. Odezwij się do Ryb i razem zaplanujcie coś na wieczór.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Obudzisz się dziś z gotową receptą na firmowe kłopoty, ale twój plan powiedzie się tylko, jeśli zaufasz dobrym intencjom współpracowników i powierzysz im część odpowiedzialności. Zodiakalni Lew i Waga też będą skłonni cię w czymś wyręczyć, żebyś zyskał dla nich więcej czasu.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na każdą okazję

Więcej o: