Horoskop dzienny 26.09.2018 roku: Przygotuj się na wszystkie ewentualności, czytając ten horoskop

Horoskop dzienny 26.09.2018 roku - Planety od miliardów lat cierpliwie pełnią swoje swoje obowiązki. I ty nie daj się wytrącić z równowagi, cokolwiek cię dziś spotka.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom gwiazdy wróżą sukces, chociaż okupiony niemałym wysiłkiem i poświęceniem. Nie zadzieraj nosa, nawet gdy dopniesz swego. Skoncentruj się na następnym zadaniu a twoją  skromność ktoś na pewno doceni. Skuś się na wieczorną propozycję Byka.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą miały dziś szansę okazać bliskim swoje uczucie i troskę. W pracy też uczynią zadość swojej sumiennej i ofiarnej naturze a ich rzetelność zasłuży na wyróżnienie. Zachcesz zachować status ostoi spokoju, ale gdy sam wpadniesz w kłopoty, będziesz potrzebował wsparcia. Możesz wtedy liczyć na zrozumienie zodiakalnego Lwa.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta znajdą się w centrum uwagi. Będę przedmiotem troski przyjaciół a autorytetem dla współpracowników albo podwładnych. Czego chcieć więcej? Może jeszcze tylko ciekawego wieczoru w towarzystwie pomysłowego Lwa.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki odkryją w sobie niezgłębione rezerwy opiekuńczości i ciepła. Dojrzysz wokoło wiele ludzi w potrzebie. Może trzeba będzie kogoś wyręczyć w pracy, wysłuchać skarg albo ulżyć komuś, kto dźwiga ciężar tajemnicy. Nie zawiedź pokładanych w tobie nadziei a na wszelki wypadek unikaj towarzystwa wścibskiego Skorpiona.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzisiejszy dzień chciałby zobaczyć narodziny nowej pasji Lwa. Chociaż będziesz zajadle eksploatował pokłady inwencji, nie zobaczysz jej dna. Wieczór zaplanuj z równie kreatywnym Baranem. Jeśli do składu dołączycie Koziorożca, nuda wam nie grozi.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Sprawy rodzinne skutecznie odciągną myśli Panien od ich służbowych obowiązków. Możliwe, że będziesz musiał przeorganizować dzień ze względu na problemy kogoś bliskiego. Nie wyrzucaj nic sobie, nawet jeśli praca przez to ucierpi. Troska o rodzinę to najlepsza inwestycja, jaką dziś możesz podjąć.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka satysfakcjonujący dzień w pracy. Pomyślisz o samorozwoju; być może pojawi się okazja, żeby poszerzyć swoje kompetencje. Pamiętaj też o prywatnym aspekcie życia, tym bardziej, że Panna już usycha z tęsknoty.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Nie musisz zawsze ulegać kaprysom najbliższych. Jeśli dziś postawisz na swoim, zyskasz nie tylko przyjemny dzień, ale też estymę, która zdecydowanie przypadnie ci do gustu. Sfera uczuć Skorpiona jest objęta dziś specjalnym kosmicznym błogosławieństwem.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom mogą dziś się wiele nauczyć, ale pod warunkiem, że uznają przewagę czyjegoś doświadczenia i wiedzy. Bądź otwarty na rady przedsiębiorczego Byka - mogą one cię nakłonić do podjęcia lukratywnego zlecenia albo zmobilizować do realizacji zamierzeń, z którymi od dawna się nosisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce lepiej niech oddadzą stery komuś mniej rozkojarzonemu. Ważne zadania powierz odpowiedzialnym współpracownikom, decyzje domowe - partnerowi a zakupy możesz przecież zrobić jutro. Nie oszczędzaj dziś na taksówkach, bo samodzielna jazda kosztować cię może dużo więcej.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą dziś być pewne, że z każdej opresji wyjdą obronną ręką. Mimo wszystko nie zaszkodzi w razie kłopotów spytać o radę przyjacielskich Ryb. Aura sprzyja podróżom a gwiazdy są szczególnie przychylne Wodnikom parającym się handlem.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Sumienna pracowitość Ryb zostanie dziś doceniona a jeśli dodatkowo wyróżnisz się w oczach szefa kreatywnością i zaangażowaniem - premia stanie się bardziej możliwa. Lepiej więc nie wychodź z pracy przed swoim przełożonym. Rak nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei.

Może cię też zainteresować:

Horoskop na każdy czas

Więcej o: