Horoskop dzienny 27.09.2018 roku - układ gwiazd wiele ci powie o tym, co cię czeka

Horoskop dzienny 27.09.2018: nie pozwól się okpić losowi, przygotuj się na wszystkie niespodzianki, które ci szykuje.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Sprężyną dzisiejszych wydarzeń będzie wrodzona Baranom impulsywność. Pragnienie zmian będzie kierowało twoimi decyzjami - od wizyty u fryzjera po przeglądanie ofert pracy za granicą. Zastanów się jednak dwa razy zanim coś pod wpływem tego nastroju postanowisz i uważaj na ludzi, którzy namawiają cię na niepotrzebne ryzyko.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą dziś się narazić bliskim złośliwymi uwagami i krytykanctwem. Zły nastrój minie, jeśli zrezygnujesz z perfekcjonistycznych aspiracji. Jeśli po południu odwiedzi cię krewny, niech cię nie zwiodą uprzejme powitania, na pewno szybko zostaniesz poproszony o przysługę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Będziesz kłótliwy a szczególnie irytować cię może zarozumiałość innych. Nie warto tracić dnia na kłótnię. Popraw sobie nastrój wizytą w księgarni albo drogerii. Spokojna rozmowa z Panną albo Wagą na pewno też nie zaszkodzi.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki staną na głowie, żeby zwrócić na siebie uwagę otoczenia. Będziesz jednak żałować, jeśli przekroczysz granice dobrego wychowania i skromności. Dobrze ci zrobi spotkanie z przyjaciółmi, szczególnie z Koziorożcem. Weź pod uwagę jego zdanie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy rano będą nieswoje, ospałe, niespieszne, nieambitne. Ten spokój to cisza przed burzą. Oberwanie chmury złego nastroju oczyści atmosferę, przysporzy sił, rozbudzi namiętności i naelektryzuje twórczo. Ożywi także zmysły, więc możliwe, że dowiesz się czegoś, co miało pozostać przed tobą ukryte.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Zmęczenie, a nawet irytacja monotonią codzienności zmobilizuje cię do zaplanowania podróży albo przynajmniej krótkiej wycieczki w nieznane. Może się jednak zdarzyć, że sprawy, które zbagatelizowałeś odezwą się dziś i będą domagać się uwagi. Jeśli będziesz musiał odwołać swoje plany, wyżal się Wodnikowi.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi, chcąc upewnić się co do swojej wartości w oczach innych, wezmą dziś na siebie zbyt wiele zadań. To nie wyjdzie im na dobre, nikt ostatecznie nie będzie zadowolony i trudno będzie uniknąć spięć. Popołudnie przyniesie zmianę frontu. Atmosfera zelżeje i będziesz mógł pozwolić sobie na pełne odprężenie w towarzystwie Lwa.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą się mogły doczekać fajrantu, bo ogrom pomysłów na popołudnie i tak skutecznie uniemożliwi rzetelne wykonywanie zawodowych obowiązków. Realizację planów może pokrzyżować ci sprzeciw bliskich, ale też twoja dekoncentracja. Ryby pomogą w razie potrzeby.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Gwiazdy wróżą udany pod względem towarzyskim dzień. Drużyna Strzelca, Raka, Wagi i Bliźniąt nie da szans nudzie. Rozmowy z przyjaciółmi oderwą twoje myśli od kłopotów, które cię dręczą. Unikaj jednak plotek, bo mogą wywołać nieporozumienia.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Czeka cię przyjemny poranek i przedpołudnie. Twoja dzisiejsza werwa do pracy na pewno spodoba się przełożonym. Powrót do domu może być jednak bolesnym upadkiem z wyżyn dobrego nastroju, bo szybko zorientujesz się, że nie dane ci będzie w nim dziś odpocząć. Możesz być rozżalony, w takim wypadku zadzwoń do Raka.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom należy się dziś troska. Bliscy Wodnika niech postarają się o spokój dla niego i nie zawracają mu drobiazgami głowy. Nie obraziłbyś się też na mały prezent w dowód oddania. Odbierz telefon od Strzelca a druga połowa dnia okaże się przyjemniejsza niż przedpołudnie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Twoje marzenia są dziś bliżej niż sądzisz, wystarczy, że sięgniesz ręką. Podejmij się bez wahania wyzwań, jakie przed tobą postawi dziś los, bo gwiazdy będą miały cię pod szczególną ochroną. Po południu zadbaj o urodę a wieczorem,w  towarzystwie Byka lub Wagi, oblej hucznie swój dzisiejszy sukces.

Może cię również zainteresować:

Nasz horoskop dla ciebie na każdą okazję

Więcej o: