Horoskop dzienny 28.09.2018 roku - musisz sprawdzić co na ciebie czeka za progiem piątku

Horoskop dzienny 28.09.2018 roku: fortuna podobno sprzyja śmiałym. Czy masz odwagę zajrzeć w swoją przyszłość?

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Bądź czujny, bo możliwe, że ktoś wyczuł twoje dobre serce i chce wykorzystać twój zapał i fantazję. Nie pozwól komuś innemu świętować twoich sukcesów. Możesz przypadkiem dziś usłyszeć coś, co nie było przeznaczone dla twoich uszu. Zachowaj dyskrecję.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki, które czekają na zawodową szansę, będą dziś miały okazję z niej skorzystać. Decyzja, żeby się podjąć nowych obowiązków będzie jednak wymagała nie lada odwagi. Nie wierz we wszystko, coś dziś usłyszysz, starannie sprawdzaj, które informacje są prawdziwe. Możesz liczyć na dobrą radę Strzelca.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Lękliwym dziś Bliźniętom szczęście nie będzie sprzyjać, więc lepiej niech wezmą ten dzień na przeczekanie. Trudne chwile pomoże ci przetrwać Baran, możesz też czerpać z jego odwagi. Nie ufaj jednak w jego dyskrecję, swoje tajemnice powierz raczej Rybom.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przed tobą nowe, wspaniałe możliwości, ale dosięgniesz je tylko, jeśli zdobędziesz się na ryzykowny krok w nieznane. Jeśli będziesz mieć wątpliwości, posłuchaj głosu serca. To może być wielki dzień, jeśli nie rozmienisz go na drobne: zdecyduj, które sprawy naprawdę są warte twojej uwagi.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą dziś narazić się komuś a nierozwiązany konflikt będzie cię uwierał i przeszkadzał w wypełnianiu obowiązków. Może nie zaszkodzi wyciągnąć ręki na zgodę? Niekoniecznie uda się od razu załagodzić sytuację, ale oczyścisz sumienie i odzyskasz energię. A dziś szczególnie warto się starać, bo szef ma cię na oku.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny postawią dziś wszystko na jedną kartę: swoje własne talenty.  Nie pozwolisz nikomu decydować za siebie ani sobie pomóc. Pełna samodzielność będzie dla ciebie ciekawym doświadczeniem, chociaż wynik tej gry jeszcze nie jest przesądzony. Strzelec ci wiernie kibicuje.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dopisze dziś pewność siebie. Wbrew pozorom może to jednak zadziałać na twoją szkodę, bo zbyt apodyktyczny ton może rozeźlić kogoś w twoim otoczeniu a ty sam posuniesz się za daleko i przekroczysz granice swoich możliwości. Po pracy możesz być już ledwie żywy i żadna siła nie wyciągnie cię z domu.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą się dziś zastanawiać, gdzie jest granica dobroduszności, której nawet za cenę konfliktu nie należy przekraczać. Asertywna postawa to pewne ryzyko, ale prawdopodobnie się opłaci. Wieczór zechcesz spędzić z kimś, komu możesz stuprocentowo zaufać. Gwiazdy podpowiadają, że Bliźnięta to na dziś najlepszy wybór.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce niech nie oglądają się za opinią innych ludzi, tylko zaufają instynktowi. Intuicja cię dziś nie zawiedzie, ale możliwe, że realizacja twoich zamiarów będzie wymagała silnej woli. W tej dzikiej, nieposkromionej wersji spodobasz się Baranowi a Ryby zechcą się od ciebie uczyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dobry pod względem finansowym dzień. Uważaj jednak, żeby ktoś przywłaszczył sobie zysków z Twojej niezawodnej dziś intuicji do interesów. Zaufaj dziś swojej sile a to ty będziesz rozdawał dziś karty.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom lepiej dziś nie powierzać kierownictwa w ważnych przedsięwzięciach, bo niechętnie będą zarządzały innymi a i decyzyjność może dziś u nich szwankować. Dobrze jednak sprawdzą się w tych sytuacjach, gdzie potrzebna jest dyplomacja i spokój. Po południu może spłynąć na ciebie artystyczne natchnienie. W którą stronę cię pokieruje, to już niedługo się okaże.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą dobry dzień. Szybko uporasz się z obowiązkami, nawet tymi, które odsuwasz od siebie od dawna. Będziesz miał szansę się wykazać, ale nie przesadzaj z obietnicami i przechwałkami, bo ktoś nieufny może próbować weryfikować twoje słowa. Baran cię poratuje w trudnej sytuacji a towarzystwo Strzelca zapewni ciekawy wieczór.

Może cię też zainteresosować nasz dokładniejszy horoskop dla ciebie

Więcej o: