Horoskop dzienny 29.09.2018 roku: czas się zawrotnie rozpędził i oto tegoroczny piękny wrzesień skromnie kończy swoją kadencję

Horoskop dzienny 29.09.2018 roku - wykorzystajmy ostatni wrześniowy weekend na spełnianie marzeń. Czy się uda? To już inna para kaloszy, w które zresztą warto się już zaopatrzyć.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Obudzisz się pełen zapału i chęci do pracy. Wykorzystaj chęć uporządkowania pewnych spraw i zaplanuj sobie grafik na przyszły tydzień. Zaoszczędzisz sobie tym samym przykrych niespodzianek, wynikających z właściwego Baranom chaotycznego trybu funkcjonowania. Posłuchaj swojej intuicji a unikniesz kłopotów.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dobrze zrobi, jeśli zwolnią trochę tempo a nawet cofną się w czasie. Nie bierz na siebie żadnych zbędnych obowiązków i odpocznij. Przeszłe wydarzenia mogą cię zainspirować do przyszłych działań. Jeśli chcesz mieć towarzystwo w podróży w przeszłość, zaproś do niej Bliźnięta, z którymi łączą cię najmilsze wspomnienia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta niech nie tracą czasu na planowanie tego dnia, bo i tak będą przebierały w propozycjach. Wybierz te, dzięki którym kogoś poznasz, bo dzisiaj zawarte znajomości będą procentować latami. Bliźnięta, które szukają stałego związku mogą śmiało zaproponować komuś randkę w ciemno.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zapomną dziś o dawnych troskach i uśmiech nie będzie schodził im z twarzy. Twoja pogoda ducha zarazi najbliższych, więc czeka cię naprawdę miły dzień. W razie problemów poszukaj innych niż zwykle metod rozwiązania.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą musiały dziś dokonać wyboru pomiędzy zobowiązaniami rodzinnymi a pokusami natury towarzyskiej. Bądź delikatny, informując o swojej decyzji tych, którym odmówisz. Szczególnie uważaj, żeby nie urazić kogoś, komu z racji wieku należy się szacunek. Konflikty nie są ci w weekend do niczego potrzebne.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny, które rano sięgną po horoskop będą miały o jedną czynność mniej, bo nie będą musiały znowu przebierać się w piżamę. Wrzuć najniższy bieg, oszczędzaj siły. Jeśli możesz sobie pozwolić na cały dzień w domu z książką albo maratonem ulubionego serialu, nie wahaj się. Nie wyrzucaj sobie leniwego dnia, dobrze ci zrobi.

Kto może głosować w wyborach?

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Odpocznij, ale nie marnuj całego dnia na lenistwo. Pomyśl o krótkiej podróży albo wycieczce rowerowej w nieznane okolice. Odetchnij świeżym powietrzem - to najlepszy sposób walki z jesienną chandrą. Towarzystwo Koziorożca zapewni ci doskonałą zabawę.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Nie oszukuj się, lato już nie wróci. Jesienne porządki w garderobie mogą być ostatecznym pożegnaniem z wakacjami. Twoi bliscy będą się dziś zwracać do ciebie o pomoc i radę. Nie odmawiaj komuś, kto naprawdę ma kłopot, ale pamiętaj o swoim zdrowiu - masz prawo do odpoczynku.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie obiecuj dziś zbyt wiele rodzinie, bo stęsknieni przyjaciele zaanektują twój dzień. Ich orężem będą doskonałe pomysły, więc nie będziesz się długo opierał. Jeśli ulegniesz namowom Byka, na pewno nie będziesz żałował.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Na pierwszy plan wysuną się dziś sprawy rodzinne. To bardzo odpowiada twojemu dzisiejszemu humorowi, nastrojonemu raczej na tradycję niż innowacyjność. Popołudnie poświęć trosce o swoje zdrowie. Spacer z życzliwym Rakiem wpłynie pozytywnie na kondycję, ale też i stan ducha.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Twoje dobre serce i błyskotliwość przysporzą ci nowych przyjaciół. Dziś jest dobry dzień, żeby zrealizować swoje artystyczne zamiary, nawet jeśli do tej pory się z nimi kryłeś. Na wsparcie Koziorożca możesz bezwarunkowo liczyć.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom może dziś mylić się świat ich fantazji z rzeczywistością. Wszystko w porządku, o ile ktoś nie ucierpi przez bezpodstawne oskarżenia. Wątpliwości może rozwiać racjonalnie myślący Skorpion.

A może sprawdzisz horoskop dla siebie w szerszej odsłonie

Więcej o: