Horoskop dzienny 30.09.2018 - Dziś Dzień Chłopaka ale i liczne imieniny, czy wiecie co się dziś stanie

Horoskop dzienny 30.09.2018: kosmiczna maszyneria nie zatrzymuje się ani na chwilę. Nie odczuwamy pośpiechu planet, ale jego konsekwencje nas codziennie dotykają. Czy dziś sypną nam garść szczęścia czy wystawią na próbę naszą wytrzymałość?

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzień wolny od obowiązków może być dla Ciebie trudny do przyjęcia. Nuda cię rozdrażni i zaczniesz szukać dziury w całym. Na pierwszy ogień pójdą sprawy finansowe. Nie zamartwiaj się o stan konta. Idź na spacer, uwolnij myśli i naciesz się piękną, jesienną niedzielą.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki, które odkładały porządki w domu na weekend, niech dziś raz jeszcze sobie odpuszczą. Dzień sprzyja przyjemnym zajęciom a przede wszystkim towarzyskim spotkaniom. Zabłyśniesz dziś i będziesz się świetnie bawił, rozkoszując się zachwytem otoczenia. Zauroczysz kogoś spod znaku Barana.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Spróbuj wygospodarować pierwszą połowę tej niedzieli na porządki. Nie baw się w sentymenty - wyrzuć to, co jest zbędne. Ład w mieszkaniu pozwoli ci się w pełni zrelaksować. Popołudnie przywitasz pełny energii. Wspólny wieczór z  Panną będzie ukoronowaniem tego satysfakcjonującego dnia.

 Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom udzieli się leniwa niedzielna atmosfera, mogą więc być rozkojarzone. Możliwe nieporozumienia i niezręczności, ale dzięki pomocy bliskich wyjdziesz cało z każdej opresji. Już dziś wieczorem będziesz się z śmiał ze swoich gaf.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom trudno czasem zrozumieć, że inni ludzie miewają gorsze dni i mniej energii. Może cię irytować lenistwo kogoś w twoim otoczeniu, ale zamiast unosić się gniewem, poszukaj odpowiadającego ci towarzystwa. Koziorożec nie zawiedzie twoich nadziei.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Dzisiejszy dzień przyniesie ożywienie. Zaplanuj wycieczkę w nieznane okolice, najlepiej w towarzystwie zawsze energicznego Lwa albo Strzelca. Jeśli rozmowa potoczy się w stronę waszych wspólnych znajomych, zachowaj dyskrecję.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagom niedziela przysporzy zmartwień w sferze finansowej. Możliwe, że troska przerodzi się w irytację a wtedy lepiej ci schodzić z drogi. Szybko jednak okaże się, że strach ma wielkie oczy. Po południu zły nastrój się ulotni i będziesz gotowy na wieczór pełen zabawy, którą zagwarantuje ci kompania Skorpiona.

Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Upewnij się, czy zmartwienie bliskiej ci osoby nie wynika z poważniejszych kłopotów. Nie oszczędzaj sił i energii na pomoc komuś, kto jej potrzebuje. Może wystarczy twoja obecność? Odezwij się do Wagi, bo czeka na wieści od ciebie.  Znajdź w ciągu dnia chwilę na swoje przyjemności.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce ogarnie dziś chmurny nastrój. Będziesz rozdrażniony i byle błahostka może wytrącić cię z równowagi. W takiej chwili nie warto liczyć kalorii. I chociaż rzeczywistość poza domem może wydać ci się nieprzyjazna, odważ się przynajmniej na skok do sklepu za rogiem po zapas ciastek albo wielkie pudełko lodów. Tak zaopatrzony możesz spokojnie wrócić pod kołdrę.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą liczyć na wyjątkowo udany dzień. Jeśli masz na sumieniu zaległe obowiązki domowe, uporaj się z nimi zaraz po wstaniu, żeby popołudnie móc w pełni poświęcić przyjemnościom. Propozycja Barana na wieczór będzie nie do odrzucenia.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki, spragnione uznania, mogą wziąć na siebie zbyt wiele obowiązków i szafować obietnicami. Możesz jednak się rozczarować ludzką  niewdzięcznością. Nie daj sobie popsuć tym dnia i zastanów się, o czyją opinię naprawdę warto się troszczyć.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzień sprzyja w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Warto dziś zacząć coś, co cię od dawna kusi, chociaż wydawało ci się za trudne. Możliwe też nowe relacje, które wniosą wiele świeżości w twoją codzienność. Sprzyjają ci dziś zodiakalne Bliźnięta.

Może cię też zainteresować:

Nasz horoskop na kolejne dni

Więcej o: