Horoskop dzienny 01.10.2018 roku - Jesteśmy częścią kosmosu - zmieniając kartę kalendarza uświadamiamy sobie to bardziej niż zwykle

Horoskop dzienny 01.10.2018 roku: Nowy tydzień, nowy miesiąc - wszystko przed nami! Zobaczmy, ile dobrego może nas spotkać w pierwszym dzień października.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom nie uśmiechnie się wizja samotnego wieczoru, więc chociaż zaległe obowiązki wołają o twoje zaangażowanie, to ty jednak zdecydujesz się na spotkanie towarzyskie. Wesoły nastrój przyda ci atrakcyjności, może się zdarzyć, że wpadniesz komuś w oko.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom będzie towarzyszyć świetny nastrój od rana, chociaż możliwe, że bliscy będą próbować go zepsuć, obciążając się kolejnymi obowiązkami albo swoimi kłopotami. Nie daj się wytrącić z równowagi, żeby nie zrujnować atmosfery w domu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą dziś być rozdrażnione a za swój zły humor mogą winić monotonię rodzinnych obowiązków. Jeśli sprawisz sobie dzień pełen przyjemności poza domem, innym okiem spojrzysz na swoją codzienność . Uważaj tylko, żeby w tym niepokornym nastroju nie kontestować prawa.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dziś przenikliwe. Z łatwością odróżnisz plotkę od prawdy i zdemaskujesz niewiarygodne źródła. Zastanów się, czy swoją wiedzą warto się dzielić, a jeśli tak, to z kim. Udzielając rady komuś mniej doświadczonemu, bądź delikatny i taktowny, żeby go nie zniechęcić.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą buntowniczo nastawione do wszelkich odgórnie narzuconych im obowiązków. To nie kwestia lenistwa, tylko chęci panowania nad swoim czasem i talentami. Jeśli pogoda sprzyja, zaproś znajomych na badmintona do parku. Jeśli nie - wybierz się na siłownię albo basen. Wysiłek fizyczny zbawiennie wpłynie na twój nastrój.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny niech zawalczą dziś o przestrzeń do medytacji i spokojnych przemyśleń. Nie skupiaj się jednak na nieprzyjemnych wspomnieniach, pomyśl o tym, co pozytywne. Optymistyczne nastawienie pomoże ci rozwiązać bieżące problemy.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi ogarnie pogodny, słoneczny nastrój, który sprzyja raczej wesołej zabawie w gronie przyjaciół niż sumiennej pracy. Jeśli poczujesz, że gwiazdy zsyłają ci natchnienie, nie walcz z nim, tylko podejmij się artystycznych wyzwań. Ta inwencja jest kosmicznej proweniencji, łatwo więc sobie wyobrazić, że dzieło, które stworzysz, będzie niezwykłe.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zatęsknią dziś za stabilizacją, porządkiem i ciszą. Irytować cię będą spontaniczne decyzje innych i zmienny harmonogram. Po południu ogarnie cię czuły, romantyczny nastrój. Zaproszenie ukochanej osoby na randkę to na pewno dobry pomysł.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dziś uczynne i pomocne. Bliscy będą się zwracać do ciebie z prośbą o radę. Nie odmawiaj pomocy, ale uważaj na intryganta, który żeruje na wielkoduszności innych. Zaimponujesz komuś swoją postawą i rozsądkiem. Sprzyjający ci znak to Koziorożec.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie będą w nastroju do pracy: jeśli możesz, weź dzień wolnego a w domu przekaż obowiązki komuś, komu energia dziś bardziej sprzyja. Potrzebujesz odpoczynku. Jeśli pozwolisz sobie na relaks, siły życiowe wkrótce wrócą. Nie wahaj się prosić o pomoc Pannę albo Raka.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś niewyczerpanym źródłem ambitnych pomysłów. Warto wykorzystać ten dar gwiazd i zaplanować cele, które chcesz osiągnąć w tym miesiącu. Zapisz je i wracaj do nich, kiedy energia będzie znikać. Zaufaj intuicji, ona pomoże ci uchronić się przed skutkami złośliwości kogoś z twojego otoczenia.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dziś empatyczne, z czego skorzysta rodzina i przyjaciele. Postaw jednak jasno granice. Nie żałuj troski bliskim, ale zadbaj też o siebie i swoje przyjemności. Postaw na towarzystwo Skorpiona, nie zawiedziesz się dziś na nim.

Może zainteresuje cię też nasz horoskop na inne dni

Więcej o: