Horoskop dzienny 02.10.2018 roku: Przeczytaj horoskop, nawet jeśli trudno ci uwierzyć we wpływ gwiazd na ludzkie życie.

Horoskop dzienny 02.10.2018 roku - jeśli astrologia się myli, nic nie stracisz - jeśli jednak w horoskopie kryje się wróżba - możesz wiele zyskać.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany poczują, że za dużo się dzieje i zechcą odpocząć. Irytować cię będą ludzie, którzy będą ci niepotrzebnie zawracać głowę. Złością jednak niczego nie wskórasz. Nie zwracaj uwagi na drobiazgi, na które nie masz wpływu. To nie jest dobry dzień na rewolucyjne pomysły i duże zmiany.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będzie dziś rozpierać energia i chęć zmiany. Wykorzystaj swój zapał w dobrym celu i postaw na swoim, nawet za cenę kontrowersji. Możesz dziś być zbyt porywczy, więc nadmiar energii wypompuj porządnym treningiem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zechcą zamknąć pewne sprawy: zaległe obowiązki, dawne długi, niespełnione obietnice. Dużo energii poświęcisz dziś na pracę, ale wieczorem pomyśl o swoim zdrowiu i kondycji. Na stres lepiej pomoże wysiłek fizyczny niż serial w telewizji.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Szybko uporasz się z podstawowymi obowiązkami a siły starczy ci jeszcze na rundkę po mieście i załatwienie wszystkich ważnych spraw. Wzbudzisz czyjś podziw, ale zrealizujesz swoje cele tylko, jeśli ty sam uwierzysz w siebie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Ogarnie cię senna atmosfera. Mimo to, a może właśnie dlatego, twoje zmysły będą szczególnie ożywione. Będziesz przenikliwy i żadne tajemne układy, sekrety, intrygi nie umkną twojej uwagi. Musisz zdecydować, czy ujawnienie swoich odkryć przyniesie korzyści.

A gdyby istniała butelka, która sama napełnia się wodą? To wynalazek, który może zmienić świat

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Ambicja, inwencja i pozytywne myślenie to przepis na wyśmienity dzień pełen sukcesów. Twój nastrój udzieli się też twoim bliskim i klientom. Nie wstydź się swoich pomysłów, wszyscy z nich skorzystają.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi, zaniepokojone stanem swoich finansów, mogą zbyt pochopnie zdecydować się na konfrontację z przełożonym. Przygotuj się lepiej do tej rozmowy, bo potem trudno będzie wyjaśnić nieporozumienia. Na szczęście możesz liczyć na życzliwość zodiakalnych Bliźniąt i Ryb.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zapragną uciec przed jesienią i zaczną planować podróż. Niech jednak te wakacyjne marzenia nie przysłonią ci wagi twoich dzisiejszych obowiązków. Nie unikniesz walki z czasem, ale pamiętaj, że terminowość i punktualność to podstawa dobrych stosunków z szefem, od którego zależą twoje urlopowe plany.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Opieszałość innych może cię dziś rozgniewać. Irytację wzbudzą także przestarzałe, niefunkcjonalne rozwiązania w pracy. Nie będziesz dziś w spolegliwym nastroju a twoja buntowniczość jest aż nadto zauważalna. Dzień sprzyja zakupom, więc jeśli planowałeś większe wydatki, skorzystaj z dzisiejszej aury.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będące w związkach niech nie forsują swojego zdania w dyskusji. Warto czasem posłuchać drugiej osoby i przemyśleć jej argumenty zamiast od razu się wzburzać. Zarówno w pracy, jak i w domu skup uwagę na zwykle ignorowane szczegóły. Drobne pomyłki mogą dziś urosnąć do rangi wielkich nieporozumień.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niełatwo będzie dziś domownikom albo kolegom w pracy Wodnika zasugerować choćby własne zdanie na jakiś temat, bo ten nie zniesie dziś sprzeciwu. Będziesz dyrygował wszystkimi i pójdzie ci to na tyle sprawnie, że nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. Bądź jednak delikatny, żeby nie narazić się bliskim.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby lepiej niech nie chwalą się swoimi talentami, bo zbyt wiele osób będzie chciało je prosić  o przysługi i pomoc. A tymczasem Lew albo Waga oczekują od dawna twojej wizyty, jesteś im winny wspólny wieczór. Nie bierz więc dodatkowych zleceń, odpręż się w towarzystwie przyjaciół.

Może cię też zainteresować horoskop na inne dni

Więcej o: